Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od KilerNo0bs: „Cytat od Lorint.: „Toż to będzie najmocarniejszy serwer na Polskim Metinie ” Przynajmniej nie będzie nudy i będzie kogo bić ! O eventach można zapewne zapomnieć przy tej liczbie graczy, jeżeli faktycznie z połączenia tylu serwerów będzie jeszcze wystarczająca liczba grających ludzi. Dużo + jak i - . Mam nadzieje że odżyje serwer i gra ale nie na kilka tygodni. Mam również nadzieję , że będzie rywalizacja i te szczekaczki, przybłędy od Arixona z Samosa już nie będą szczekać …

• a gut nie tak zle

• Cytat od saskuke7: „Wiem, że to nie do końca na temat ale nie chce zakładać oddzielnego po to żeby zadać jedno pytanie. DMG archera jest niezależny od dystansu prawda? ” jesli masz kolczan to bijesz tyle samo

• Cytat od Antiko97: „czemu naprawiają jakiegoś berka, a nie naprawią od razu innych rzeczy? Dlaczego nie naprawią tego bugu, że chcesz skasować tą daną postać a kasuje ci się inna? To naprawdę jest aż takie ciężkie do zrobienia?! ” na kata juz maja sposob jak go naprawic na reszte nie :d

• oby restart trwal z 6h to mozna bedzie sie wyspac :d Metin 24/7

• Cytat od Lorint.: „Witam, Ostatnimi czasy dyskusje Samosa są nadwyraz spokojne. Jak czują się osoby, które specjalnie kupowali w ISie pudla z jajkami zwierząt, po to aby trafić Kata, który na dzień dzisiejszy na 81lvl daje 14% berka?:D ” niech korzystaja jesli jeszcze jest xd

• Cytat od Smarki: „Podaj date ja i darek napewno bedziemy nie wiem jak reszta shinsoo ” to zapytaj kolegow zeby nie bylo tak z @Kr8g

• Cytat od Smarki: „Ja juz raz wyszedlem z inicjatywa czekam na wasz ruch ” My tez i dalej brak zadym/ ustawek pod DT

• Cytat od Smarki: „zzzz ale nudny ten samos moje mix eq sie tylko marnuje ” zawsze mozesz wyjsc z inicjatywa xD

• hh juz bylo teraz czas na kupony sm i szczeniaka/ szkaty swiat

• Cytat od Polaris: „Cytat od belfegor1987: „Polaris taka prawda ze GF powoli nas chce zniechecic (uciety drop brak mozliwosci zarobienia,eventy ze smieciami ,masakryczne szczescie do zrobienia czegokolwiek,i chciwosc starych wyjadaczy )jedynie zostaja ci [ciach] ,,kasowiczki'' a generalnie to juz jest gra zjawa ” Tak to wygląda. Bardziej to idzie w kierunku zamknięcia serwerów lub zrobienia jednego uzależnione go już w całości od isu.Gra straciła ten blask. Cytat od Charlotta: „Cytat od belfegor1…

• Dropienie jest dla Biednych btw Potworek aka Wyczarowana bedziesz przenosic glowna postac na Samos ?

• kupony sm szczeniaki

• Cytat od Lexio: „Jak to mowia- Nos do ula, Rudolfie . Zajmij sie swoimi itemami, bo cos nie umiesz przenosic ich ” to co arena na weekend ze Schizo ? xd

• Cytat od Yoovive: „Także ten @GrupaBraaaci musisz poczekać do fuzji Cytat od Art: „Witajcie! Niektórzy z Was zdążyli dziś zauważyć aktywną ofertę Biletów Podróżnika, która pojawiła się o północy. Nie była ona planowana, dlatego też nie informowaliśmy o niej z wyprzedzeniem. Pojawienie się jej było skutkiem błędu ludzkiego, który został usunięty w trakcie trwania przerwy technicznej. Postaci, które nie zostały przeniesione z powodu nie spełnienia wymogów (przeważnie był to brak slotu - większość …

• @Art jest mozliwosc przeniesienia mojej postaci w nastepny restart ? spelnilem wszystkie wymogi tzn : - Twoja postać istnieje. - Twoja postać nie może być w związku. - Twoja postać nie może być członkiem gildii + Na serwerze docelowym musi znajdować się minimum jeden wolny slot. po zakupie biletu ( godz 1.30 w nocy )zwolnilem jeden slot na koncie ( mialem 4 postacie) o godz 9.24 przyszlo mi na e-mail ze Musisz spełnić jeszcze następujące wymagania: - Na serwerze docelowym musi znajdować się mini…

• bardzo ladnie nie przenioslo mi postacii z etolina xD powod ? Musisz spełnić jeszcze następujące wymagania: - Na serwerze docelowym musi znajdować się minimum jeden wolny slot tylko ze na Samosie mam 4 postacie lol xd

• Cytat od Kimusiek: „@Art Czy dodanie biletów ma coś wspólnego z fuzja? Czy jest coś o czym mógłbys nas poinformowac jak wyglądają postępy? ” jesli cos bedzie wiedzial doda to na forum xd

• teraz Samos bedzie ciekawym serwerem gdy sa bilety ciekaw jestem kto jeszcze przyjdzie na ten piekny serwer podzielic sie Patologia

• Cytat od Art: „Cytat od Handlarz30: „dziwne ze na forum zglasza sie bugi w grze a nie na suporcie to kolejne dziwne posuniecie tej firmy predzej zgloszenie przez suport byscie przeczytali niz na forum bo ostatnio zadko bywasz na forum i jakos ktos na forum w odpowiednim dziale napisal blad bugu i od 2 tygodni nic firma nie robi bo bug nadal jest wiec daruj swoje docinki wobec graczy bo twoje zachowanie jest nie odpowiednie i zenujace ” Tym postem odkrywasz swoją niewiedzę na temat całego procesu…