Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 447.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat: „Teraz Gildarts przypomni nam o sobie ;p” nic nie muszę nikomu przypominać, jeszcze

• to nie ja dopiero wróciłem z urlopu

• kiedy w obsadach będą braki nieno ale ile można w kółko to samo pisać

• Usunięto przepychanki nt turnieju. Wg mnie śmieszne jest pisanie, kto powinien wygrać i kto walczył w swoim EQ. Albo wstawienie tych beznadziejnych filmików walk pod dt gdzie lecą teksty typu ''gleba''.. to co najmniej chore Niemniej jednak, zaglądam tu czasem. :)

• Przenosiny z innego Serwera

Gildarts - - Archiwum

wyjaśnione zamykam

• Przenosiny z innego Serwera

Gildarts - - Archiwum

wyjaśnione

• Cytat: „Hey cześć Co to jest: żółte i kopie? chińczyk na polu? A co to jest: szare i kopie? poddaje się :x Dlaczego chirurg operuje w maseczce? żeby mu guma nie wypadła Jak Kaczor Donald może mieć siostrzeńców skoro nie ma braci ani sióstr? w końcu to bajka Do następnego szybciej niż myślę? :3 ” Cytat: „Dobry wieczór? Czy może dzień dobry? a to zależy kto ile leży :] Jaki masz kolor ścian w pokoju? zielony, wiesz że mam nawet okno? Obrazy czy zdjęcia? zdjęcia, chyba że takie obrazy z głowy :3 Li…

• Cytat: „Witaj Obywatelu! dołuje mnie to słowo X( Dlaczego masz 469 postów w momencie gdy piszę tego posta? nie utożsamiam się z tą liczbą w żaden sposób, jeszcze Lubisz potrawy meksykańskie? a jakie to? Idą święta więc wypada zapytać ile nóg ma kulawy pies, wiesz może? wszystkie Lubisz cytrusy? a może owoce winorośli? 60% diety to owoce Pozdrawiam ”

• Cytat: „Ludzie o co wy się spinacie lepiej zapytajcie się Ludzi z GF kiedy w końcu skończą się te cofki lagi itp. sami wiecie że czasami nie da się grać potrafi po kilka razy wywalić serw metka bije się po kilka minut a wy tu napinacie się o turniej . To już się skończyło czas zapomnieć i pomyśleć o czymś innym . Po co się wyzywać i ubliżać jak to niektórzy tu to robią czasami trzeba pomyśleć o ty że nie wszyscy chcą pchać dużą kasę w isa i maja to co mają do pvp a czy pożyczone od kogoś czy nie…

• Cytat: „Moderatorze tematy ci przeszkadzały gadali coś o tobie wyzywali czy co ze usuwasz? nie pogadasz i nie zapomni tego usunąć ” ale to zły dział był

• Cytat: „Dzień dobry Śpiochu! od 01.00 siedzę ale ok, śpioch ;) Mandarynki czy pomarańcze? pomarańcze, mandarynki są dla leniwych Pierogi z kapusta i grzybami czy karp? z rybami styczność, to mam chyba tylko w grze Śnieg czy deszcz? deszcz Boże Narodzenie czy Wielkanoc? nowy rok więcej wolnego ;p, nie obchodzę świąt Przygotowujesz się już do świąt? no, EQ na skarpetki mam jeszcze z zeszłego roku Buźka ;)Hej Modzie! ” Cytat: „Coś Cię ostatnio nigdzie nie widziałem... Byłeś gdzieś? ukrywam się I co…

• a kto to ma taką śliczną sygnaturę

• Cytat: „Hey cześć Znaczy jesteś leniuch? oj tam już leniuch Leniwy śpioch? :D nie sądzę, słabo sypiam A zmieniasz futerko na zimę? częściej Ma inny kolor? taki sam Gdzie jest ukryta Twoja jaskinia? skąd o niej wiesz skoro jest ukryta?! Pozdrawiam pa ”

• Cytat: „Hey cześć Co poprawia Ci humor? fail compilation Jak wchodzisz na forum i robisz "porządki" masz lepszy nastrój?? znacznie lepszy mam jak nie muszę nic robić:miffy: Czytając posty na forum jak często w ciągu 60 sek. łapiesz się za głowę? hmm, nie Miłego dzionka dopiero wstałem ”

• Cytat: „Mi to strasznie pali antyczne na legendy a niby % jest wysoki ” nie ma tragedii, przed patchem mało kto wiedział że te kamienie mogą dawać aż 5 bonów a osobiste sam doszedłem maks do poziomu rzadkiego a teraz, teraz jest wręcz zbyt łatwo

• King of ETOLIN

Gildarts - - Archiwum

17. xAduu ha, zgłosili jego post i napisali że to nie On no to skasowałem, przyznaję się! nie znam Was po kontach z gry

• Cytat: „Heyo no cześć Nadal tak cieplutko u Ciebie? U mnie dzisiaj w dzien to u mnie zaledwie 3 stopnie 41.gif nie masz poduszek ? No i jak dluuugi weekend minal? grałem Tylko nie pisz ze siedziales przed kompem!!! chlosta.gif ok, nie będę To ile liter na Twoje nazwisko? nie za wiele, ale też nie jest zbyt krótkie Milego krotkiego weekendu spać i wstać mój plan na dziś ”

• Cytat: „Bryyyyyy nie przesadzaj, 14 stopni To teraz z innej manki Pierwsza litera Twojego imienia? taka sama jak ósma nazwiska A ostatnia imienia Twojego? A trzecia? to byłoby zbyt proste Edit Tobie tez milego weekendu A masz dluuugi weekend? już tak, tyle wygrać :} ”

• Cytat: „Hej cześć Masz lęki przed kierownikiem? nie, ale męczy ucho czasem :P Zawsze jego telefon oznacza coś nieprzyjemnego? raczej ma prośbę, niżeli uwagę Zadzwonił kiedyś aby poinformować Cie o podwyżce? takie rzeczy tylko słownie i osobiście A może mówił coś o premii? premie mam stałe, nie zmieniają się A może proponował płatny urlop? gdybym wziął urlop zakład by stanął Jeśli przynajmniej 2 razy odpowiedziałeś nie... Zmień go zawsze może być gorszy, póki co nie jest źle Pozdrawiam miłego wee…

• Cytat: „Hey Hey ^^ Czy idziesz przez życie ponad uprzedzeniami? nie sadzę Czy uważasz że udało się komukolwiek opanować kobietę? przynajmniej na chwilę Masz w telefonie zapisany jakiś numer, który istnieje tam tylko po to aby wiedzieć, że gdy będzie dzwonił masz nie odbierać? kierownika Najlepsze lekarstwo na kompleksy? pycha A o tych wątpliwościach, to widzę że moglibyśmy dłuuugo dyskutować :) ja się nigdzie nie wybieram Nie żegnam się, wiesz co to znaczy??!! to proste, że nie lubisz pożegnań ”…