Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 354.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• @SzybkiDylek ogółem chodzi, o to, że masz trafić na niższa kartę;) wybierasz karte o nominale 1 i szukasz kart;) jeśli potem 2/3/4/5 i KRÓLEM trafisz na coś niższego lub tego samego poziomu masz punkty;) telegraficzny skrót

• Tak jak czytam i oglądam co robiliście to żałuje braku udziału, cóż innym razem.

• Game Guard - co się zepsuło?

kitex - - Archiwum

Ja dziękuje tak czy inaczej za pomoc;) po wywaleniu marcowych zabezpieczeń - aktualizacji Win, zaczęło działać

kitex - - Archiwum

Dlaczego ten problem pojawił się teraz? wina nprotect, czy łatki do windowsa? bo wychodzi, że to któraś marcowa łatka zabezpieczenia...

kitex - - Archiwum

Pytanie najważniejsze, po całym procesie, gdy już grę odpalę, można wrócić do bezpieczeństwa? czy będzie gryzło się dalej?

• Rozmowy konTROLLowane Andros

kitex - - Dyskusje Andros

Rocky bij;) i ciesz się wolnymi respami ;D Pozdrawiam;)

• @Zmieszany VPS szwankuje spróbuj tego Cyberghost darmowy program do zmiany vpn... Czyli jakbyś sie logował np z Austrii będąc w Polsce tak mniej więcej skrótowo to działa. Włącz, odpal gre - zaktualizuje się, wyłącz i możesz odinstalować w sumie

kitex - - Archiwum

@Art lub @Ingolf Można ten PROBLEM pchnąć do Techników? bo moje tygodniowe SEND do nprotect nic nie dało

kitex - - Archiwum

To ja od tygodnia walczę z moim problemem... Stan na dziś? (Ukryta treść) zamkniecie antywirusa nie, ustawianie priorytetów nie, reinstall gry po raz 26 nie, usuwanie folderu gg po każdym uruchomieniu gry nie, aktualizacja, bo chyba coś było nie, planów dalszych brak.

kitex - - Archiwum

O! To w takim razie czekam na aktualizacje dalej;) nie zwróciłem uwagi, bo ledwo do kompa siadłem pisząc post wcześniejszy

kitex - - Archiwum

Nowa aktualizacja to już dziś była? PROBLEM nadal

• 10 leveli... W tym zakresie masz drop na pewno, przy 15 może ale nie musi być

• Exp Woj.Body na 35+

kitex - - Archiwum

Pewnie metiny w m2:D Nie to nie jest już zarobkowane w dzisiejszych czasach! BO lub ezoty przy światyni exp plus drop zębów, ks klatw... ORAZ odłamków - odłamki sprzedajesz w formie odłamków albo przerabiasz na COR i potem na surowy>szilfowany>rzadki>antyczny=>ten sprzedajesz;) odłamki: 10 podniesiony z ziemi powoduje złożenie w COR, więc 8/9 przerzucasz na drugą postać;)

• metki wielkanocne i równe szanse w jednym zdaniu... Nie;) ostatnie 2 edycje to nie były ani równe szanse ani przyjemny event... Tak jak napisałem ileś postów temu Dużo lepiej byłoby zdobywać punkty - wymieniane na przywołanie metina- jajka : to są równe szanse, poświęcasz czas zdobywasz punkty masz metina, a nie zbijasz po resecie wszystkie i potem jesteś "krulem podwórka"

kitex - - Archiwum

@Ingolf 1. Nie działa 2. Nie działa 3. Nie działa - inaczej nie idzie włączyć niż z prawami administratora - tryby zgodności nie działa 4. Defragmentacja nie pomogła, Format C:\ jakoś nie chce mi się Windows potem przez 3 dni pobiera tyylko aktualizacje:D Czyli co wykrzacza ? explorer.exe? Czy panel Nvidii:D (Ukryta treść)

kitex - - Archiwum

@Ingolf Odnośnie wysyłania raportów... Czy AUTOMAT z gameguarda wysyła? czy to jest pic na wodę i trzeba mailem? Zaraz popróbuje rozwiązań zaproponowanych GDYŻ NADAL nie działa;)

kitex - - Archiwum

Reinstalle, usuwanie nie pomaga, czy tylko mi się zepsuł metin po aktualizacji czwartkowej? @Ingolf albo ktoś inny władczy podpowiedziałby może coś?:D

• Skrzynia Eksperta

kitex - - Archiwum

O ile dobrze pamiętam to itemy ze skrzynek "nie gasną", czyli leżą na ziemi aż znikną z podpisem, być może nie wszystkie, ale te najbardziej interesujące na pewno;D

• Czyli przeciwnicy tego ułatwienia nie mają sensu podnosić larum, bo przecież te mixy i tak odejdą, nie zabierają nic nikomu i nikogo nie krzywdzą:)

kitex - - Archiwum

nie mam platformy GF... Aktualnie Metin powrócił do własnego patchera, przynajmniej ze strony pobiera się bez GF Live. po 3 reinstalacjach, czyszczeniu folderu GG, Metin, włączanie po uruchomieniu komputera, gdzie w sumie zainstalowane jest chrome, antywirus i open office, przy wyłączonym wszystkim nic... czekam do jutra:D może w tygodniu roboczym się coś poprawi. A najlepsze, że zawsze umiałem to naprawić, obejść i działało, pisałem na forum jak to zrobić, a gdy doszła kolej na mnie nie umiem p…