Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 237.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Pożegnania na Samosie

Kicka - - Dyskusje Samos

Postać Halayo nie należy już do mnie dzięki za zabawę i możliwe do zoba w dalekiej przyszłości

• Zgadnij, kto napisze następny?

Kicka - - Gry i zabawy

nie @Ingolf?

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Kicka - - Dyskusje Samos

To, że ktoś klika na zadymie sety to jego wybór i jego kasa. Jeżeli ja je klikam to ludzie z gildii mają mi za to dziękować? prosze cie XD Józiu, to, że powiedziałam co myślę w tak dużej mierze zadecydowało, że postanowiłeś pójść do gildii z ludźmi, na których najbardziej cisnąłeś?

Kicka - - Dyskusje Samos

ja mysle, ze tokarz farmazon trafil do odpowiedniego grona pod wzgledem intelektualnym i fizycznym. Jedyne co potrafil odpowiedziec dziewczynie, ktora go cisnela na tsie to "zamknij p jak mowisz do boga". Prosze was nie osmieszajcie sie, bo wasza nienawisc do postaci metinowych i zawzietosc przemawia za tym, ze nawet nie ma co z takim parobstwem nawet wchodzic w dyskusję. Zaden z was nie dorównuje do pięt. dziekuje elko ;]

Kicka - - Dyskusje Samos

Sławku, przecież ty się pogodziłeś z Mordetisem i Tokarzem, przeczysz sobie ;]

Kicka - - Gry i zabawy

nieeeeeeee @Cannabisher bober?

Kicka - - Gry i zabawy

nie D4MN. ?

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Kicka - - Dyskusje Etolin

u nas kiedys prawie wszyscy wrzucili te hwangi do szarf i dopiero potem team wprowadzil, ze nie mozna. To co jak mam teraz szarfe z hwangiem to mam zglosic do teamu zeby nie dostac bananka?:D

• 1dqi6u3dy3iw.png Gildia Caliente już dawno powstała, obecnie w Chunjo chęcią do gry powala. Mamy tu Jezusa- dobrego wariata i Takasha, który jest nerwus, ale traktujemy go jak brata. Pazur szamanem leczenia nam daje, kiedy przeciwnik dmg zadaje. Halayo szybkim atakiem wjeżdża, żeby zabić niejednego wieprza. Za nią odrazu jej mąż się wyłania, Rafcio rzuca bufa i z talika składa. Dominiusz i Kirke to niezła para, jak wejdą we dwoję to każdy upada. Tarcza, Wulfgar i GaniamOwce to nasze przystojnisi…

• Cytat od NowyZielony: „No powiedzmy że ja nadal czuwam nad Etolinem ” no to etolin sie skonczyl XDDD PS. Szczepanek weź już nie wałkuj tego tematu pls

Kicka - - Dyskusje Samos

za to czerwoni chyba tylko na 1 lvlach

Kicka - - Dyskusje Samos

Nie chce mi się wierzyć, że o 21:30 wszyscy już smacznie śpią, bo mają na rano do pracy.

Kicka - - Dyskusje Samos

no jeżeli marudzicie, że nie macie się z kim bić to podałam godzinę, o której mniej więcej będą u nas ludzie

Kicka - - Dyskusje Samos

21:30/22

Kicka - - Dyskusje Samos

ja bardzo chętnie pod dt wieczorkiem się pobiję

• Filmy - Samos

Kicka - - Dyskusje Samos

youtube.com/watch?v=B3wfOpoz1mQ

Kicka - - Dyskusje Samos

a czy ja tutaj w którymś momencie zaproponowałam jakikolwiek termin, że się tak zasapaliście? napisałam wam tylko, że nie będziecie sami ustalać zasad ilu na ilu się bijemy, bo to dwie gildie muszą o tym zdecydować. OSTATNI RAZ BEZ ODBIORU XD

Kicka - - Dyskusje Samos

ty tak powiedziałeś, a nie ktoś kto grał ze mną PS. W Caliente obecnie nie ma lidera, więc nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. PS2. Mówiłam Sławek jak chcesz zobaczyć moje itemy to możemy się spotkać w m1 i chętnie porównam je z twoimi. bez odbioru

Kicka - - Dyskusje Samos

a co ty mozesz wiedziec skoro nie grasz z nami w gildii kto ma co do powiedzenia Sławek?:)

Kicka - - Dyskusje Samos

a Ty nie miales postaci zmieniac? sety ci sie skonczyly na hariecie czy pro itemy musiales oddac kolegom? skoncz sapac, bo twoje placze sa chyba najbardziej irytujace na tym forum, do kazdego szczekasz jakbys walczył o złote kalesony.