Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 62.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Rozkmin - - Dyskusje Samos

Cytat od >>>Bloody<<<: „Cytat od Rozkmin: „napisał(a): A Azraelka masz? ” Mam... ale jedna wada w tych petach...Prawie wszystkie pety maja nick ''PazZlejKrolowej'' chyba, ze Ci to nie będzie przeszkadzało Rozkmin ” Bedziesz na grze to napisz do mnie

Cytat od >>>Bloody<<<: „Jak ktoś chce mieć dla szpanu, mogę oddać za free katy i inne pety. ” A Azraelka masz?

• Cytat od Szaskłycz: „Ludzie wykazujący się odrobiną inteligencji, nie maja problemów ze zrozumieniem postów. Lexio, przykro mi. Zatem wyjaśnij związek. ” Ludzie wykazujący odrobinę inteligencji nie piszą takich bezsensownych głupot jak Ty, jeśli chcesz wykazać odrobinę inteligencji to może opuść ten temat i skończ błaznować.

• Skończ już ziomek bo jesteś słaby, trzy tygodnei temu jak jeszcze miałem coś do pvp to 3k z wira nie biłeś jak już jakimś cudem trafiłeś. A bronie zmieniałeś szybciej niż biegi w aucie jesteś w stanie zmienić. Na pierwszej lepszej zadymie ja dłużej w tym eq do expa ustoję niz Ty w tym swoim śmiesznym klasowym eq które nadaje się do nakarmienia mojego razadorka chociaż nie wiem bo od takiego syfu to może cale m1 zarzygać.

• Cytat od Szaskłycz: „Cytat od Lexio: „Cytat od Szaskłycz: „Cytat od Lexio: „Szaszłyk w swoim środowisku naturalnym: 23334338136397808154.png ” Pisze to osoba, która musi zmieniać broń w pojedynku, bo nie może zabić 105 PocieKomruki, jak na razie to Ty pokazujesz jaką patologią jesteś, bo dostałaś już kilka upomnień i blokad za wulgaryzmy. Kontroluj emocje dziewczynko ” Pisze to osoba, ktora caly czas ucieka na butach wiatru, ze az sie nie da normalnie powalczyc, poniewaz zamiast bicia sie trzeba…

Jaką moją teorią?

Tak sie składa ze moja postać z moim eq z moja alchemią radzi sobie wlasnie wna tych miejscach bez problemu. Nie bardzo mialem jak porównać ponieważ body to moja jedyna postać. A to, że Ty sprawdzasz co "potrafi twoja postac" sprawdzajac to na cudzym eq to juz twoja sprawa i nie koniecznie ktos poza Tobą jeszcze to robi.

Cytat od Mein: „mój stary body nie stał spota w v3. Mój metal stoi spota v3 bez silnego bez potek werdykt? B o d y D y w a n ” Mój body stoi w lesie, stoi na razadorze, stoi na nemere, stoi na jotunie, stoi w grocie, stoi w m1 a nawet czasami w m2. Wniosek? Nie umiesz grac.

Cytat od MocWpNaSpota: „cofnac ta aktualizacje zniszczyli wszystko co bylo najlepsze ” Czyli co? :p

nie zmieniaj mu skili szkoda go xD a tak z ciekawosci, sprawdzales mu juz stopien? Jak selne rubin to moge spróbować zrobic.

Ile za moby?

Temus weź wyluzuj trochę bo fajne to było 2 miesiące temu teraz już zaczynasz przynudzać.

Na razadorze robią jeszcze mniej 45 ogień i nic nie robią a reszta pewnie tak samo.

ja tam razadorka bilem tyle samo z talikiem +4

Pożyczył czy nie pożyczył co za różnica, jak pożyczył to jego sprawa cykał się, że przegra to pożyczył a jak nie pożyczył to po prostu Lexio jest słaby.

Jeśli Ty chcesz sprzedać to sprzedawaj smiało

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Rozkmin - - Dyskusje Wetar

Nie przeginaj Kondziu Lorint ma dobra alchemie

Kto i gdzie mnie woła Kondziu?

• Bezpieczny handel na Samos

Nie polecam BydaBrolCie oszukuje składając oferte za kilka itemow potem kupujac tylko jeden z nich.

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Rozkmin - - Dyskusje Wetar

BenioBandyta ciagle tyra m1?