Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Czarny ekran.

Art - - Problemy Techniczne

Sam widzisz, jak wiele zmiennych tutaj może występować. Zależne od postaci (może od lokacji?), ustawień klientów? Może najlepiej doprowadzić wszystko do jednego poziomu, a potem eliminować niektóre zmienne? Np ustawić taką samą konfigurację, potem sprawdzać czy występuje problem tylko na konkretnych mapach.

• Item Shop - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o Metin2

Zakończenie oferty to tylko kwestia godzin. Cytat od Fala: „ART czy z okazji black frajdej szykują się jakieś hepi ałer / promocje w IS ? ” Coś tam możliwe, że będzie

• Item Shop - dyskusja

Cytat od Download: „Dzięki za informacje. Szkoda że ponownie nas okłamaliście i wszystko jest dalej w IS. ” Cytat od Danarian: „@Art było napisać że oferta trwa do 14.11 do godz 15:00 a nie kończy się do końca dnia (13.11.2018 23:59) człowiek na zagranicznych forach musi się dowiadywać bo u nas widać jak to wygląda ostatnimi czasy. Nie pozdrawiam ” Problem w tym, że godzina zakończenia oferty Halloweenowej nie została nam przekazana. Nie wiem skąd masz informacje o 15:00, ja otrzymałem informacj…

• Item Shop - dyskusja

Cytat od Download: „Czy możemy się dowiedzieć przed zakończeniem oferty? Czy tak jak w przypadku skrzyń zwierza dowiemy się godzinę po dodaniu do ISa? ” potrwa do końca dnia.

• Halloween'owa sprzedaż 2018

Art - - Sklep Metin2

Uprzejmie informujemy, że Halloweenowa sprzedaż zakończy się jutro, tj. 14 listopada.

• Czarny ekran.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to chyba kopia pliku syserr w momencie wystąpienia błędu. Jeśli coś takiego się wydarzy, wylogować klienta i skopiować plik. Jeśli będzie potrzeba czegoś więcej, damy znać.

• 14% berka u kata

Błąd zostanie usunięty podczas najbliższej przerwy technicznej.

• Kilka uniedogodnień

Potrzebujemy więcej informacji. Problem wydaje się nie mieć większego zasięgu. Postaraj się nagrać to co dzieje się z Twoją postacią.

• Spadek HP

Art - - Archiwum

Rozwiązano w 18.4.15

• Brak możliwości łączenia pd

Art - - Archiwum

Naprawione w 18.4.15

• Wirujące sklepy

Art - - Archiwum

Rozwiązane 18.4.15.

• Błąd rozwiązany w 18.4.15

• PPM w magazynie

Art - - Archiwum

Rozwiązano w 18.4.15.

• prosimy o notowanie czasu zdarzenia. Serwer, nazwy postaci oraz moment zdarzenia wraz z sytuacją np. zmiana kanału, zmiana mapy itp. Pozwoli to na namierzenie danej sytuacji w logach systemowych i przekazanie sprawy do Działu Technicznego.

• Cytat od PrisonBreak17: „to chciałbym wiedzieć jak i reszta graczy kiedy będzie ta fuzja? ” Jak wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, stosowne ogłoszenie pojawi się na naszym forum. Cytat od Turnus: „@Art wyjaśnij proszę jakim cudem przeniosło cześć graczy i nie zostało to cofnięte. Coś tu chyba ustawione było raczej a nie bug ” Wspomniałem o tym w ogłoszeniu dotyczącym Biletów. Wystarczy przeczytać. Cytat od belfegor1987: „wy nas na forum o tym nie uprzedzicie i po drugie zanim sie z tym …

• Trojan po uruchomieniu Metin2.pl

Art - - Archiwum

Po każdej aktualizacji klienta gry, programy antywirusowe nie nadążają za aktualizacją swoich list, przez co zgłaszają tzw. fałszywie pozytywne alerty dotyczące naszego klienta. Proszę dodać klienta gry do wyjątków w swoich programach AV w celu unikania takich sytuacji.

• @BabaJagaaaaa @waldi580 od tego jest dział dotyczący Problemów Technicznych.

• Cytat od Michu: „@Art przy najbliższej rozmowie z GF możesz im zasugerować, żeby następna fuzja byłą przeprowadzona u nas? ” Powiedzmy, że jesteśmy zaplanowani na 'środek' stawki ale to wciąż bardzo wąski termin Cytat od Mariusz-Proca: „to znaczy że planowane było wprowadzenie biletów w najbliższym czasie? ” Dopiero po fuzji.

• Cytat od xtytusikx: „Art jeżeli to był błąd gry z biletem to czemu nie został skasowany od razu ? ” To nie błąd gry, a błąd konfiguracji Sklepu. Tego typu rzeczy planuje się z wyprzedzeniem i aktywuje się automatycznie o zadanej porze. Nie jestem specjalistą, ale tak to zapewne wyglądało.

• Ale snujecie teorie spiskowe Błąd z biletami pojawił się w kilku krajach, nie tylko u nas