Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 518.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• otóż to , chyba ktoś musi się cofnąć do szkoły xd

• ''At the moment it is not possible to connect to some server or to certain official boards. We are currently working on this matter. We are sorry for the inconvenience. All maintenances originally planned to be done today are rescheduled for tomorrow!'' Tyle w temacie... :gryzie:

• Pożegnania na Etolinie

Klauddusia - - Dyskusje Etolin

Postać o nicku ''Daniel'' od dziś w moich rękach.

• Cytat od LutaMan: „o Achinna, jakie królestwo? Imię: Łukasz Nick: Makaveli Królestwo Shinsoo” Smerfy Łukaszu ;D , sory za takie spóźnienie XD

• Dużo krzesełek mam ... [zabawa]

Klauddusia - - Zone

obowiązkowo XD Na przyszłość proszę zapoznać się z pierwszym postem... Jako, że nie jesteś na liście osób biorących udział w zabawie - post się nie liczy! [Haborym]

• Imie : Klaudia Nick w grze : Klaudia... Wiek : 18 Zainteresowania : Siatkówka, jumpstyle, rap, Poprzedni serwer: Etolin (pozdrawiam wszystkich serdecznie,prócz buraczków )

• Cytat od Rathalos: „iFlaming napisał(a): Rathalos napisał(a): Klasa Postaci: Wojownik Mental Poziom postaci:52 Ekwipunek (EQ): Broń - Rib +9 39 sr 10 dt 5 omdlenie 3 szycie kd kryt mob +4 Zbroja - Tygra +9 1500 pż 50 atak 3 do pż i 2 nieistotne Hełm - żelak +9 Tarcza - OKrągła +6 5b 15 blok 8 wital 4 int 10 zwierz 4 orki Bransoleta - Kryształowa 1500 pż Buty - Deszczowe 2000 pż Kolczyki - Ebo +9 full slot Naszyjnik - Jakiś jest 1500 pż Poziomy umiejętności (skilli): Duchowe Uderzenie - m5 Silne …

• CiN przestań obwiniać obrzucać podejrzeniami kogoś , kto zwyczajnie nie ma czasu się odzywać i dyskutować z mieszkańcami miasta, mam dużo pracy, i nikomu tłumaczyć się nie musze, wcale nie dziwię się, że niektórzy pouciekali, nie dość, że morderca, to oschli ludzie, i byś się przestał tak cieszyć, że ktoś ginie CiN ''Jestem w szoku ''

• Cześć wszystkim, co tu się dzieje?;>

• 1. Laburra 2. Inadis 3. Truskavkowy 4. Ingolf 5. Wrong. 6. Etincelle 7. fatall1ty 8. Myxsi 9. MentalDeimon 10. Kyoji. 11. Inouse 12.CiN 13. DeMoJiNeK 14. Sode no Shirayuki 15. Klauddusia

• Kapsel, Ci prawdę powie

Klauddusia - - Gry i zabawy

''Wróć do mnie ''

• Cytat od kociorz111: „jakiego trytona dla bodego wybrać +9 10lud reszta lipa 5b , czy +9 5b 10kryt 5 szycie 20 zaklęcie? interesuje mnie tylko pvp” To zależy ile posiadasz w eq danego krytyka, i czy szybkość zaklęć jest Ci tak bardzo potrzebna. Jednak tryt z ludem będzie więcej bił, 22 % luda w samej broni to już całkiem sporo.

• Nurtujące was pytania

Klauddusia - - Archiwum

Cytat od KubiCzako: „Czy otrzymam odp. jak zwiększyć hity w metki na nowych mapach mentalem ? Jaka truta i reszta eq musi być żebym walił przynajmniej 2k w takiego metka.” Mental ma o tyle gorzej, że ''ściąga'' go ten brak aury. Przede wszystkim przyda się trutka około 35 śr+ 7-9, bądź też żal. Wychodząc z założenia stereotypu dla mentala bardziej broń dwuręczna, lecz ową trutkę raz , że łatwiej dorwać, dwa , że jest tańsza. Przede wszystkim przyda Ci się coś z wartością ataku, mianowicie zbroja…

• Morderca musi bardzo dobrze wszystkich znać... Przed drzwiami pobliskiej apteki zauważyłam Kyoji'a z jakimś podejrzanym mężczyzną ubranym na czarno, szeptali coś do ucha, postać ta nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia i emanowała wrogością, na pewno nie było nastawiona pozytywnie. Widziałam także, że brała od Kyoji'a jakąś białą koperte. Nie wiem, co myśleć o tym wszystkim

• zdecydowanie praca nr1

• Te wszystkie fakty idą ze sobą w parze. Typuje Inadis

• Przecież Wrong bardzo nie lubił Laburrry, ostatnio przechodząc główna dróżką miasteczka spostrzegłam Cię w momencie rozmawiania przez telefon, jestem pewna, że padło tam imię Laburrry, przypadek?

• Dokładnie. Mógł te buty ubrać tylko na zabójstwo, szukanie kogoś kto nosi takie buty jest bezsensu.

• Witam serdecznie, przeprowadziłam się wraz z rodziną z dużego miasta do tego,mniejszego,jednak widzę, że nie można tu czuć się bezpiecznie. W momencie gotowania obiadu wyglądałam co chwilę przez okno, co chwilę widzę jak krąży jakiś smukły pan w kapturze, zdarzenie to powtarza się co godzinę, wydaje mi się to trochę podejrzane, jednak wrócę do gotowania.

• Wybór EQ - item vs. item

Klauddusia - - Klasy Postaci

Przedmiot I Nazwa i stopień ulepszenia: Złodziej dusz +9 KD: klasowe Bony: 5b, 10 kryt Przedmiot II Nazwa i stopień ulepszenia: Tryton +1 KD: klasowe Bony: 10l,5 szyczie PRZEZNACZENIE: PvP Dodatkowe informacje: Wojownik mental