Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Forrester: „Typ na Etolinie chyba na botach wydropił ok. 800 złotych szkat króla. Już w tym momencie staję prawie bogiem, bo cholera wie, co on jeszcze nadropi i czy ma tego więcej.. ” Na jawie pewien koleś otwierał tych szkat kilkanaście tysięcy

• Cytat od Ingolf: „Musiałem napisać kilka słów od siebie, bo fala fejtu się posypała. Pisałem, że Was rozumiemy! Teamlerzy też grają w metina. Opinie są zbierane i przekazywane do GF - nic więcej nie możemy. @Shirt już nie przesadzaj, lepsze KU też lecą i to dość często. ” Jedyne lepsze ku to aura którą sprzedasz za 2kk i czarowane ostrze dwa razy tańsze. Pozostałe sprzedasz po 200k czyli praktycznie w cenie 1 odłamka. Jak często dropią te przedmioty nie muszę mówić. Pozdrowienia dla graczy do 75…

• Cytat od Ingolf: „Rozumiem, że jesteście rozgoryczeni i zawiedzeni wersją 18.4 - super, że testowaliście nowości na becie i przekazywaliście nam swoją opinie na tym forum i na forum bety. Każda opinia była cenna. Pracownicy GF (odpowiedzialni za beta testy) czytali wszystkie feedbacki i wiedzieli, jak to się wszystkim "podoba". Nowa alchemia została obecnie wstrzymana i z tego cieszą się prawie wszyscy. Nie powinniście mieć do nas pretensji, bo my na to wpływu nie mamy. Wielu teamlerów gra prywa…

• Ciekawe jak taki 30-40 lvl ma zarobić? Pójdzie na metki i po 3h bicia ich będzie miał kd sury+3 i ku wir miecza, na pewno będzie zadowolony

• Cytat od Widowiskowy: „Cytat od Demcio20: „Nie wiem po kiego grzyba ruszali te odłamki... Tak wgl to Cory będzie się dało przez dozo przekładać? ” Oby, bo jak nie to nie wiem jak bede alchemie przedluzal na zabawce 25lv ;c ” Cytat od Art: „odłamki nie są zdatne do handlu, nie można ich przechować w magazynie bądź upuścić ” Do wtorku masz czas by ich trochę przenieść

• Cytat od Art: „18 nowych emocji takich jak samba, selfie czy pompki ożywi grę. ” Że co zrobi? "ożywi grę" ? Graczom przydało by się coś innego

• Cytat od Art: „ - odłamki nie są zdatne do handlu, nie można ich przechować w magazynie bądź upuścić ” Właśnie skasowaliście jedyny sensowny zarobek do 75lvl

• Co jak co ale serwer z jednym ch to ciekawa propozycja

• Cytat od PocieKomruki: „Czy to nie jest już przesada ze sprzedażą kuponów i szczeniaków w is? Ledwo je rzucą do is i zaraz kolejna tura. To nie nadąża z rynku schodzić. ” Jak wystawisz po normalnej cenie to sprzedasz

• Serwer Open Beta - wersja 18.4

Shirt - - Archiwum

Świetna aktualizacja na becie, nie da się zalogować

• Cytat od Maxpayn: „Cytat od MocWpNaSpota: „Ingolf da sie zalatwic blaski na pazdziernik z mobow nawet 2h zeby byly ” Narazie niech się wstrzymaja bo ja jeszcze starych nie sprzedałem ” I masz zamiar je wystawiać po 3-krotnie wyższej cenie niż rynkowa przez następne 2 miesiące?

• BEST KAPITAN NA JAWIE

Shirt - - Archiwum

Respy best kapitana nie są losowe, jest ich około 9-10.

• Cytat od Aata: „Moim zdaniem event powinien być jeden dzień raz w miesiącu, żeby to było coś na co warto czekać, kiedyś jak jakiś event był raz na dwa miesiące to było coś, teraz jest tego za dużo, praktycznie raz w tygodniu jakieś piłki,blaski okejki itp. Zrobić jeden event jakiś fajny raz w miesiącu i tyle. ” Kiedyś też były eventy

• Jak zlikwidować boty

Shirt - - Archiwum

Cytat od Vronbrn: „Cytat od metalman66: „Popieram w 100% opcję opłaty za grę. W dyskusji o zmianach w grze ktoś wspomniał żeby wprowadzić aktywację konta poprzez sms o symbolicznej wartości 5zł. Po aktywacji masz możliwość założenia kilku kont do których automatycznie zostaje przypisany twój nr telefonu i w razie bana za bocenie leci ban na wszystkie powiązane nr. telefonu konta i nie masz możliwości drugi raz aktywować konta z tego samego numeru. ” Pytanie czy prawnie jest to możliwe ” Nie wiem…

• Jak zlikwidować boty

Shirt - - Archiwum

Cytat od Kochamzycie666: „żadne tam kody... server premium gdzie płacisz za założenie konta, gra to wtedy luxus przecież nikt głupi nie wierzy że to darmowa gra mmo ” 30-40 zł za założenie konta to świetny pomysł, w zamian dostawało by się 100 sm i byłoby idealnie

• Rozmowy serwera Jawa

Shirt - - Dyskusje Jawa

Cytat od Aata: „zamiast serwera Jawa powinni postawić serwer Jawa Premium, 50zł od rejestracji konta (dostawałbyś 100SM). Botów praktycznie by nie było, myślę, że bardzo dużo ludzi wróciłoby do metina i nie bałbym się o frekwencje ” Również chętnie bym na takim serwerze zagrał

• Cytat od NoobStat: „O ile brak is'u miał jeszcze jakiś sens to takie zagranie jest karygodne ” Właśnie bardzo dobrze zrobili, moim zdaniem wejście na serwer powinno być dla kont założonych nie wcześniej niż 22 czerwca

• Cytat od SamosShelly: „na serwerach innych typu Etolin / Andros / Wetar / Tortuga pustki a oni nowy robią nowy serwer zamiast pomyśleć co zrobić z starymi .... ” Z tych serwerów nie ma wielkich pieniędzy a nowy serwer do ogromny zysk dla GF, a jak wiadomo tylko to się liczy

• Ciekawie będzie wyglądać m1 na tym serwerze gdy 2 dnia od wystartowania będą dropić piłki