Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 120.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Ah widzę że będę miał do czego wrócić jak przyjdzie czas. Ploteczki, zawiść, drobne i duże urazy ach esencja mojego kochanego serwera. NOT4YOU PANY jedzcie gruz czerwone cygany.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Goldber - - Dyskusje Samos

Czekam cierpliwie . Mi się obecne zmiany podobają. A czy kolejne tez to czas pokaże.

Cytat od Lexioooo: „No widzisz tak sie znasz. Jest coss takiego jak immunitet formalny i materialny A jak juz jestesmy orzy bylym obozie rzadzacym- za co chcesz ich wsadzic;d? Nie dali Ci nic "za darmo" biedaku ;/?” Nie zmienia to faktu że podejmowali złe decyzje dla kraju, przynajmniej w moim i większości polaków zdaniu. Dla tegoż już nie rządzą, a że mamy wolność wypowiedzi mogą se poskakać przed sejmem.

Jestem pewien że jak złamie to prawo to go pewnie wsadzą za kraty tak jak cały ten były obóz rządzący przednim no ale jakoś nie siedzą nikt ich nie pałuje ehh dziwne jestem taki zawiedziony

Co ty mi tu o wypranych mózgach piszesz. Nigdy nie byłem za PiS(em), ale jak oglądam i czytam ten KWIK bo inaczej tego nie nazwę, tak zwanej opozycji jaki to my w kraju " zamach stanu mamy" że "demokracja zagrożona" to się we mnie tylko serce raduje. Że się w końcu za was błazny ktoś wziął.

Cytat od Lexioooo: „Cos mi sie wydaje, ze Wyczarowana jest jakims narcyzem xD. Zalosne to jest ale coz zrobic xd. Niektorzy stawiaja wyglad na 1 miejscu bo nie maja nic innego do zaoferowania :lol:” Panie, idź pan na jakąś demonstracje może akurat jakaś teraz jest, tam gdzie reszta tego "gorszego sortu" bo widzę że wietrzenie głowy ci się przyda

Ja to tylko chciałem powiedzieć NOT4YOU PANY! i na żadne zmiażdżenie się nie godzę.

• To chyba prawda zrobiłem na małpce wczoraj Berserka i daje tylko 7%. Jak zrobię na razadorze to będę miał porównanie na razie się expi.

• Dyskusja - King of Samos

Goldber - - Archiwum

Cytat od Szczepcio1: „a może zwyczajnie dlatego że przeszkadzają, nie da się przez nie przebiegać” dopuszczono zwierzaki bo to naprawili już nie przeszkadzają i da się przez nie przechodzić ty czytałeś ten temat?

• Film jako taki ciekawy, co prawda nie widziałem tego wszystkiego przez te lata gry tak pesymistycznie ale może być. Winszuje poświecenia czasu na ten projekt

Goldber - - Archiwum

Cytat od Zieww: „ Bez paniki Panowie, bez paniki jak ktoś będzie na tyle szalony, żeby wbijać nowe skile itd. specjalnie na turniej to szczerze mu współczuje ale to jego sprawa, jednak jak pokazuje mój przykład przez tydzień się nie logowałem tak żyję tym turniejem mam wojenne eq nie klasowe kostium był na 14 dni i się skończył już jakiś czas temu niczego nie pożyczam, niczego specjalnego nie zamierzam robić ani kupować...pójdę pobawię się odpadnę i wracam pod DT :D” I to jest właściwe podejście…

Goldber - - Archiwum

Cytat od Ingolf: „ @Goldber - założenie było takie, że do walki staje tylko gracz, bez zwierzątek (typu: boczuś, khan, koń, czy pająk, małpa, nemere, razador). Z tego co wiem nadal tak będzie.” Te zwierzaki są ogólnie dostępne w grze z bosów nawet khana można zdobyć kupując skrzynki na rynku toż to jak roska zwykła, byłem pewien że niemożna urzywać bo przeszkadzają znacznie w walce bo blokowały dostęp do przeciwnika ale jak usuną tą przeszkodę to przydatne jest. Mam nadzieje że jeszcze organizat…

Goldber - - Archiwum

A co z tymi zwierzątkami pacz ma je naprawić " Zwierzątka nie będą blokowały innych graczy" czy teraz będzie można je przywołać do walki na turnieju?

• King of SAMOS

Goldber - - Archiwum

NICK: Goldber POZIOM: 105 KRÓLESTWO: Jinno

• Z tego co widzę nadal latają bePlanie.

• Jesień jest piękna ta paleta barw ehh tylko rano do roboty to trochę ciemno ale to tylko poranki są ciężkie

• Cytat od DARKRIDER: „ patrzcie kto zalogowal sie do gry Trandia Pozdrawiam” Ja też nie kojarzę, a długo już gram.

Cytat od Ingolf: „Wojna Królestw odbędzie się również na Naszym serwerze - Samos. Rozłożyłem ją na dwa weekendy. A prezentuje się to w sposób następujący: - 23.08.2015 - Wojna Królestw - przedzial lvl 15-39 godzina: 19:00 - 23.08.2015 - Wojna Królestw - przedzial lvl 40- 64 godzina: 21:00 - 29.08.2015 - Wojna Królestw - przedzial lvl 65-84 - godzina: 19:00 - 29.08.2015 - Wojna Królestw - przedzial lvl 85-105 - godzina 21:00 Dziś owe informację zostaną wpisane w Kalendarz Wydarzeń Zapraszam wszys…

• Jinno Pany, w przedziałach 15-39lvl oraz 40-64lvl najwięcej punktów miało Jinno mamy najsilniejsze nobki na serwerze

• A wara wam od moich byków, niech te i inne piękne jałówki rosną. Będę miał z nich kiedyś zarobek. Tak jestem ignorantem!