Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 127.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Jak czytam Was wszystkich to nie wiem czy smiac sie czy plakac... Ja jak zobaczylem wersje 18,4 i testy na becie to od razu zakonczylem gre, sprzedalem jeszcze EQ na zywioly po dobrej cenie, a Was robia w bambuko jak chca a Wy i tak bedziecie w to grac z 20 stron placzu, a te osoby pewnie pierwsze wejda po wprowadzeniu aktualizacji, popatrza, ze zywioly oslabione, brak odlamkow do handlu a i tak beda w to grac, tylko z opuszczona glowa

• Cytat od SXxLordxSC: „To ciekawe, bo mam info ze na androsie i etolinie boty biegały w m2 na głównych spotach z rękawiczką złodzieja. Zgadnij ile banów otrzymały? ” a te rzeczy co sprzedajesz typu srebrne i zlote okey to rozumiem masz z botow? czy od kolegow, ktorzy boca? dlatego tak sie zapierasz, ze nie banuja...

• hahahaah Wojtka okradli? tak mi przykro ale przecież Wy jesteście potężną gildia Veto, która robi meley w 3 osoby! Wyczyn stulecia normalnie.. Tak to jest jak EQ i hasla do kont są rozsiane po całej gildii, to teraz płacz: " jak to się mogło stać?" "ja nic nie wiem"? Idź na policje i się pochwal, że jesteś przegrywem życiowym i ukradli Ci pixele xDDDD Ich to nie obchodzi, ze ladujesz pieniadze w IS, tego nie da sie udowodnic, nie udowodnisz wartosci itemow, mozesz jedynie pokazac, ze robiles prz…

• niech daja te kostiumy ale jakies tansze 99sm na 30 dni i bedzie git

• Tez wlasnie to zauwazyle, ze dc i grota, bo na zakletym lesie mnie nie wylogowuje na autolowach...

• kostiumy na 30 dni, ale jakieś tańsze...... MANU!

• Już powiem Wam szczerze, że mam dość tego expienia na autołowach.. Chyba jakiś tydzień temu pisałem o tym, że ciągle wywala. W ogóle nie mogę zostawić postaci na max godzinę, bo jak wracam to postać jest wylogowana. Najśmieszniejsze jest to, że jak siedzę przy lapku i podnoszę drop to mnie nie wywali. Mam wyłaczone uspienie komputera a nawet wygaszacz, wiec nie wiem o co kaman? Zauwazylem, ze jak postac expi, ale nic na niej nie robie to wtedy wyrzuca, co innego sklepiki, ktore stoja calymi dnia…

• Cytat od SXxLordxSC: „Ja już mam dosyć tych eventów, jeszcze poprzednich nie sprzedałem, a już następne. Po co tyle eventów ze szkatami jest organizowane? ” To po co kisisz te szkatułki i trzymasz nie wiadomo ile? żeby sprzedać 3x drozej? ot Ci pech, bo bedzie teraz przez miesiac event to ceny znowu spadna-Januszu.

• Ty kolezanko chyba sie nudzisz, ze wszystkie posty na forum komentujesz mam placic za cos, co nie dziala poprawnie? 49sm to dla Ciebie smieszna cena? dla mnie to polowa kuponu sm, ktory kosztuje 350kk mam sprzęt na ktorym chodza gry o dosc sporych wymaganiach... nie bede kupowal maszyny za 10tys zeby pograc w metina bez przesady Moderator Ascoran:Połączyłem posty.

• Zróbcie coś z tymi autołowami, bo już mnie to za przeproszeniem [ciach]. Nie po to place 49sm, zeby siedziec caly dzien przed kompem i pilnowac czy postaci nie wylogowalo! jak sie siędzi i patrzy w okno to nie wyrzuci,bo podnosze drop-moze dlatego?? zostawie na 40min, wracam i wylogowane, a sklepiki dalej stoja... No co jest [ciach] z tym clientem?! Moderator Ascoran:Wyciąłem nieregulaminowe treści.

• haha dobrze, ze nie jestem typowym Januszem i coś mnie skusilo, zeby wczoraj kupic kostiumy xd 1 dzien Was by nie zbawil, znacie juz dobrze ta firme i wiadome bylo, ze takich rzeczy mozna sie od nich spodziewac

• albo beda na 30dni xD

• nie mozliwe, ze Wam sie skonczyly te kostiumy na 15dni, skoro mam czapke jeszcze na 1 dzien i pare godzin nie panikujcie

• Mariusz i tak swoje zarobi, ja osobiscie wole sprzedac jemu postac z eq o 40% taniej niz sellac 2 miesiace wszystko, przynajmniej mam w kupie pieniazki a on sobie zarobi ach pamietam te czasy kiedy udalo sie kupic trute 55 sr za grosze

• a skąd Pan extaza wie, ze boty maja opcje ukladania puzzli? widze doinformowany jestes

• po polnocy po prostu bedzie mozna odebrac ta szkata co jest 7 dnia, przeciez resetuje sie o polnocy, macie czas dokladnie odliczany za ile bedzie ten prezent wiec sobie policzcie;p

• spadną ceny a po miesiącu znowu będzie tak jak wczesniej.. ludzie beda tanie kupowac perly i eq robic, to samo tyczy sie fasolek, a transfery sa zawsze drogie w pazdzierniku-listopadzie.. gdybym byl na innym serwerze niz tasmania to na pewno mialbym podobnie co do Ciebie tych rad. To nie jest zaden sukces, wchodzic na resp i zbijac metiny, tylko trzeba porownac ilosc graczy na danych serwerach, gdzie na tasmanii podczas jednego respu maxymalnie udalo mi sie 8 szt zbic.

• Chwali sie i troche moim zdaniem glupota, ze sellasz teraz perly, fasole i transfery kostiumow, bo przytrzymac pare miesiecy i mozna sie bardziej obłowić.

• Nie wiem co Wy tak wszyscy sie fascynujecie tym maley. I co z tego, ze bijecie maley we 3 osoby? Jak jest tyle yang na tasmanii, ze niedlugo te yangi bedziecie sobie w tyłek za przeproszeniem wpychać juz nie wspominam o cenach, bo taki perfect rubin matowy kosztuje 25won i tu masz powod do dumy, ze zbijasz maley w 3 osoby i robisz dziennie 3 maley, gdzie masz powiedzmy 12-15 skrzynek? to jest 300kk na farcie yang, a perly teraz beda bezcenne, kosci palca za grosze.. za 300kk co kupisz? jakies 4 …

• Cytat od Mein: „Cytat od IamLegend: „ten Pan wyzej to troll jakich malo xd ” ze ja trolem masz tu ssa zeby nie bylo ze przerobiony to na tle manuviKy1kF.jpg tylko nie zacznij pisac ze na hakach lece boto bedzie slabe aha pisalem 22 rady ale 23 rady bo akurat mi z jajka dropła dropie w m1 jakby ktos sie interesował ” zalezy na jakim serwerze grasz, bo na tasmanii to graniczy z cudem, bo sam dropilem w m1