Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 511.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• wiele osób tak miało, nie jest to żaden wirus tylko nieaktualne biblioteki twojego antywirusa, usunięcie nieporządanego pliku nic nie da bo to przeciez plik z metina dodany w dzisiejszym patchu, ty go usuniesz, a patcher ci go znowu pobierze i tak w kółko. Uaktualnij antywirusa lub po prostu dodaj metina do wyjątków bo to się moze kiedyś powtórzyć. Gdzieś w dziale pomocy jest temat też o tym ale nie chce mi się szukać

• jeśli tak to przy załadowaniu kilku pakietow bedzie się opłacało skoczyć samolotem do turcji xd

• tak naprawde tureckie smy działały jak promocja w lidlu, ludzie ładowali o wiele wiecej, no bo mieli taniej ale suma sumarum wyszła taka, że z ich portfela wyszło i tak więcej pieniędzy niż planowali wydać gdyby płacili w złotówkach więc i tak wygrał tylko gameforge, wiadomo, że jak ktoś tym handlował to miał z tego jakieś korzyści ale patrząc ze strony gf to dziwna zmiana bo raz że stracą kase od ludzi którzy ładowali zza granicy a teraz straci myśle ogromną liczbe graczy w turcji, bo jak dobrz…

• W sumie nasuwa się inne pytanie związane z biletami, skoro bilety pojawiły się na chwile i DZIAŁAJĄ w pełni sprawnie, to dlaczego zostały wycofane z oferty w itemshop ? Nie było podanej żadnej przyczyny tego wycofania, każdy myślał że to fuzja i może rzeczywiście tak było ale skoro fuzja im nie wyszła i została przesunięta o nie wiadomo ile miesięcy to przecież bilety mogły wrócić do is i potem znowu być usunięte przed fuzją. Art jak zawsze nic nie wie ale gdzies ktos wyżej w GF napewno wie kied…

• ktos z naszego teamu ma może pojęcie do kiedy bedą kostiumy, lizaki, wizerunki w is? bo powinny zniknąć ponad tydzień temu, a fajnie by było wiedzieć coś na ten temat

• Cytat od waldi580: „Cytat od zihal: „Cytat od waldi580: „Cytat od Ascoran: „announcement_metin2_it_4a7d92334e95769494996f7188cae3fd.jpg 14.październik 2018 24 godziny OFERTA LIMITOWANA: icon_metin2_it_eac5daed320932e7609c01e990afcced.png Skrzynia Szczeniaka - 35 SM Udanych zakupów życzy, Zespół Metin2.pl ” Macie swoje szczeniaki ” mam pytanie akurat o tą skrznkę jak widać skrzynia szczeniaka prawda czyli otwierając co powinna zawierać? a no właśniedo czego więc zmierzam a do tego że nie lubie by…

• pamiętajcie też o tym, że są ludzie którzy w ogóle nie dropią. Teraz metin zszedł na psy i 90% ludzi to dropki ale są jeszcze niedobitki które stoją tylko w m1 i się biją i nawet nie mają żadnych dropków. Zawsze przedłużali alchemie z odłamków kupowanych na mieście, a eq tylko za zł lub z isu, Teraz gra zmusza takich ludzi aby robili dropki na bocznych kontach bo inaczej nie przedłużą alchemii , co w części przypadków oznacza koniec gry dla tych ludzi bo nie zmienią swoich przyzwyczajeń

• Nom, poszedlem na las sprawdzić czy działą to PD no ale nie da się go założyć z lizakiem xD

• idz zapytaj obecnego wlasciciela jak masz wątpliwości, chyba wiem na jakim koncie grałem xd

• Cytat od M4VericK: „Cytat od Jazzy.tbd: „taka ciekawostka, ambaraz z ssu karamby to obecnie legionista (przez pół roku także moja postać)w którego mietek tak mało uderzył;) ” co ty za bzdury gadasz Legionista to stary DooGGy a wcześniej Sterooid ktory byl przeniesiony z Samos'a. Pozdro ” pierwszy właściciel i twórca alchemi na tym koncie która jest tam do tej pory to XBad , potem włąsciciel przeniósł na negros pod nikiem ambaraz i grał wspolnie z bidgejem, potem ja to konto kupiłem od bada, późn…

• taka ciekawostka, ambaraz z ssu karamby to obecnie legionista (przez pół roku także moja postać)w którego mietek tak mało uderzył;)

• Cytat od Kr8g: „@Art Skoro już odpisujesz ludziom w tym temacie to mam pytanie. Bardzo ciekawi mnie czy będą wyciągane jakieś konsekwencje za używanie wierzchowców na meley? Ingolf potrafił mi jedynie napisać oczywistą oczywistość, że wykorzystywanie bugów w grze jest niezgodne z regulaminem, ale na pytanie mi nie odpowiedział, więc kieruję je teraz do Ciebie. Większość graczy z tego korzystało dlatego mnie to ciekawi. ” a Ty co? życzliwy somsiad: uprzejmie donoszę, że ktos korzystał z wierzchow…

• Co z handlem odłamkami, zostaje to na stałe? czy jednak to błąd ? to chyba najważniejsze teraz pytanie mógłbyś przekazać do GF

• pd z mobów jest stałe ale jak się mnożyło x 50% to wystarczy zmienić żeby się mnożyło np x30 ale to by trzeba sprawdzić, z rekawicą jestem pewny bo testowałem, pd się nie przyglądałem

• rękawiczka z lasu została po prostu osłabiona, działa mniej wiecej jak 60% dropu z isa, więc może z pd też cos pokombinowali , wszystko w kierunku żeby kupować jednak drop z isu

• Cytat od waldi580: „Cytat od Jazzy.tbd: „styczności miałem wiecej niż myślisz, pajacowanie, okradanie i golenie nóg, nic specjalnego, na każdym serwie tacy są ” Biedny Nawet o depilacji rozmawiają to niezły cyrk na kółkach się dzieje Niech sobie będą tą „top1” w grze pikselowej, która w życiu nie jest żadnym szczególnym osiągnięciem. Ci co reprezentują godnie kraj np. Polscy siatkarze, Anita Włodarczyk i wiele osób co walczyło za kraj lub mu się przysługują, to są osoby godne naśladowania i pami…

• styczności miałem wiecej niż myślisz, pajacowanie, okradanie i golenie nóg, nic specjalnego, na każdym serwie tacy są

• po co nam tu wklejacie jakies pvp z samosa? swoją drogą co to za pvp w kostiumie i wizerunku, bm ubrany pewnie 99 na miecze, wielki wyczyń wygrać z bodym, można to zrobić w tych czasach na 75 lvlu na matówce równie dobrze można zrobić konkurs kto zbije szybciej metka i śmiać się że bm jest słaby, klasy w tych czasach nie są równe, pvp się nie liczy

• Cytat od Simlas31: „Rękawiczki nie działają. ” działają tylko słabo, jak pisałem zrobielm razadora bez rekawiczki zadnej ani isu, poleciało 10 odłamków, z rekawicą poleciało 22, z isem poleciało 33 , czyli wszystko ogólnie jakos słabo leci po tym patchu

• poza tym odłamki gorzej lecą, przed aktualizacją z calego razadora leciało ok 35-40 z isem , teraz leci ok 30 z isem a z rekawicą z lasu tylko 22-25 , i jak tu przedluzac te alchemie;)