Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 196.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od MłodyNieśmiertelny: „Piekna była ale chyba dobrze postąpiłem” źle zrobiłeś ....

• Rozmowy konTROLLowane Andros

Rower - - Dyskusje Andros

Cytat od BlackDevilll: „Cytat od Rower: „tylko zawołaj z 5 osób z DIABLOS bo we 4 wam długo schodzi te zbijanie xDDD” Jak byś nie zauważył ja zawsze sama po nocy latam i pacz jakoś daje rade ^” ostatnio to właśnie widziałem jak sama dajesz rade xD

tylko zawołaj z 5 osób z DIABLOS bo we 4 wam długo schodzi te zbijanie xDDD

• Cytat od iFlaming: „Kolega wbil w Sokola9 15 blok 20grota 10luda 6dt 6 orki ... 1 bon i bylby najlepszy sokol na serwie ;_:” gdy by było nno zamiast dt albo orki to by było najlepszy ale nie jest xD

• Cytat od OnlyForWhite: „Drop lizaków i innych pierdół beznadziejny, kilka h dropienia z 2x dropem i w sumie ok 20 sztuk same potki. Chciałem iść na rower ale deszcz coraz silniejszy ;(” deszcz jest fajny ;D

• Cytat od lipien: „Kto się cieszy z takaiego obrotu sytuacji ?? Niby was gnębią te wyszkolone GM-my kasując posty, i o to chodzi nakręcać was ,a tak naprawdę to cieszy ich, a zwłaszcza ich pracowawców wasze jazdy kto najlepszy hehe dopatrzcie się jak ich to kręci te wasze zgrzyty. Kasowanie postów to nie utrzymywanie was na poziomie dyskusji tylko podgrzaqnie i nakręcenie afery i dopingu do wydania następnej złotówki hehje. Stworzyli grę konfiktową i chcą by nie było żadnego konfiktu, MASAKRA.Dop…

• Cytat od Szaleji: „VinCee spamujesz mi na Androsie z jakiejs postaci na ktorej nie masz jezykow wiec ci tutuaj odpisze:) Napewno ustawie cie z moja babcia mieszka kolo Okszowa ona z toba porozmawia, nie zla zniej dewotka wiec napewno wspolny jezyk szybko znajdziecie :rofl:” to Jacka taktyka pisanie Jacekkk !! wracaj na Andros nie szukaj nowych wrogów na Diumarze !! i tak masz wystarczająco dużo !! xD i powiedz dla nowych kolegów z gildii dlaczego uciekłeś z Androsa i dlaczego nie zapisałeś się n…

• Cytat od CwanyLis: „Cytat od janeccki321: „lisek to nie ten gość :)” Fakt, pomyliłem. Ale i tak do jednego wora można Was wrzucić. :love:” janeckiego i starego właściciela Diego ?? to chyba nie coś znowu pomyliłeś xDD

• macie problemy ?? to nie te forum ...

Cytat od Sunniva.: „Miał na G, bo szybko wbił lv, jak dla mnie bardzo mądrze, póki w ogóle dało się expić. Mając lv skille powoli się ogarnie Owszem, akurat Rozdziewicze to bardzo inteligentna osoba :love:” tak bardzo szybko wbił lvl że po roku(pamiętam ale to było jeszcze za czasów Kronosa ) od wbicia 105 miał tylko zasadzkę na P xD ten Orion jest taki Ciekawy

Cytat od Sebi21RETURNs23: „Z tego co wiem, rozrzutniq nie startowal w turnieju...” xD dokładnie walka finałowa to było LEXAF i PIETERR

Cytat od Sebi21RETURNs23: „Cytat od Rower: „Cytat od Presh: „jakos ostatnio bylem tam na diumarze widzialem jak sie bija i nie widzialem zeby ufo aka vincee sie logal bo raczej jest tam jedna z lepszych postaci jak i na androsie wasze koxy z shinso pokazaly klase bijac sie pod dt ( 2 ninje) z tego co pamietam jak ufo chcial pvp z pieterem to piotrus cos nie chcial wziasc a teraz jestescie wielkie koxy bo go nie ma byliscie dla niego pionkami i dalej jestescie” ty piszesz jak byś wiedział nie wia…

Cytat od Presh: „jakos ostatnio bylem tam na diumarze widzialem jak sie bija i nie widzialem zeby ufo aka vincee sie logal bo raczej jest tam jedna z lepszych postaci jak i na androsie wasze koxy z shinso pokazaly klase bijac sie pod dt ( 2 ninje) z tego co pamietam jak ufo chcial pvp z pieterem to piotrus cos nie chcial wziasc a teraz jestescie wielkie koxy bo go nie ma byliscie dla niego pionkami i dalej jestescie” ty piszesz jak byś wiedział nie wiadomo co ... po 1 to PvP miało być za czasów …

Cytat od Jahhho: „ufo nie mial przeciwnikow to zmienil otoczenie... pieter pewnie dalej sie penia :rofl:” a teraz jak widzi Szaleji`a to loga więc xDDD

Cytat od Alaadeen: „Jaki nick na obczyźnie ma kox ufo? :devil:” Cytat od janeccki321: „VinCe...chyba” VinCee !!!!!!!!! serwer Diumar. jak możecie nie pamiętać mistrza Kronosa !! leszcze z innych S

Bo wy nie umiecie czytac kamoli i tak jest ;D

Cytat od NimaYanguff: „Tak bardzo nienawiść Co ci się w atmosferze WEWNĄTRZ GILDII nie podoba, bo raczej w niej nie miałeś okazji być Buuuuuuuu co ja robię tu???” Dokładnie co ty tu robisz ??? xDDDD

w co wy gracie ... jak można grać...

Cytat od Feyrah: „Przeczyściłam. Potraktowałam Was ulgowo, zresztą jak zwykle. Chyba mam za dobre serce. Proszę o zachowanie pewnej kultury lub nie kontynuowanie tej rozmowy na forum.” No właśnie zachowujcie się ... Bydlaki z SG !!!

• Cytat od WróżbitaMaciej: „Nie ma znaczenia ile będziemy czekac i jakie bugi będą bo to już nie twój problem, nie?” nie denerwuj się tak ;]