Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 179.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Do kiedy będzie Halloween'owa sprzedaż w IS skoro @Ascoran pisałeś o 29 pazdziernika, a jeszcze dzisiaj jest dostępna...

• Coś w tym jest 18Nirbn.jpg

• Cytat od -Ghost-: „21:32 0 chętnych do zabawy !!!!!!!!!!!!!! AbdulBumBum jak ustawiasz coś to rób to porządnie!!!!!!!!!!!!!! ” Przecież on ustawiał dymy na piątek, które w miarę się odbyły..

• Ten się nie myli co nic nie robi ! Ludzie zmieńcie w końcu płytę !

• Cytat od Oswobodzony: „90% osób jest taka męcząca i frustrująca, że powinno im się nałożyć bany na forum - przynajmniej na 30 dni... ” Młode pokolenie bezstresowego wychowania. Czasami się zastanawiam czy grupa ujadaczy na polskiego metina nie korzysta, bądź posiada własne serwery priv... To już nie jest aktywność o dobro gry, a zwyczajne postawienie jej w jak najgorszym świetle. Z biletami podróżnika to jak z "kredytami" w frankach. Kto wiedział ten przewalutował

• Obym się mylił, ale po oczekiwanej fuzji wróci tu powiększona grupa malkontentów z kolejną dawką złości i obrzydzenia gdy komunikat nie będzie miał końca... 7PAk28o.jpg Nie wykluczam oczywiście wszystkich serwerów. Bo różnie jest z aktywnością.

• Jeśli GF zostanie przy zakazie handlu odłamkami to przynajmniej mogły wpadać po wydropieniu do eq. Ludzie zainwestują w autołowy i spokojnie będą dropić

• Zastanawiam się dlaczego dalej nie można zalogować do gry? Poprawka została pobrana i dalej problem z połączeniem

• Nie wiem o co ten "płacz"? Dużo wcześniej były narzekania na zbyt duże absy z żywiołów. Teraz zrobili, że bez inwestycji w IS nie postawisz postki na noc i lament. Pewnie minie jak uwalony exp z genkow, meley czy inne chwilowe przypau'y

• Cytat od waldi580: „Cytat od Simlas31: „Cytat od MocWpNaSpota: „watpie ze 90 wystarcza skoro moja szamanka prawie 100 na blyski o na darmowych nie wytrzyma bo dostaje 150-200 i to od tych slabszych sateo ” Może w końcu ludzie zaczną robić eq inne niż tylko żywioły. Dodajcie defa, blok,hp do pż itp. to dacie rade. ” nic to nie da. Dmg jest tak ulepszony, że nie da się niczym zrobić tak byś na darmowym łowie postawił. Konieczny jest isowy.Co chwilę się taka postać wykracza. ” Niektórzy już zapomni…

• Cytat od Cannabis86: „skoro dowodem że gracze wiedzą na czym gra i mają jej dane nie jest wystarczające by stwierdzić że złamała regulamin bycia adminem gry, to szkoda sensu. ” Najczęściej łamią prawo/regulaminy Ci, którzy je stanowią.

• Cytat od Nathiel: „Jest mi naprawdę przykro... Nie umiem sobie wyobrazić, jak może gra wpływać na ludzi. ” To nie gra to religia. Bogów tu pod dostatkiem

• Wczoraj koło było nieźle zaciśnięte w jinno. Wszystkie sklepy poza padnięte...MasterSura coś słabo bronił "swego" królestwa ;D

• "Dla czego powstał TS? Ano Dla tego"

• Można expić do 120. Tylko po co xD

• Cytat od Wulfgarny: „Coś wiadomo czy ten exp od północy 100% to fake? ” Komunikat w grze 100% expa przez 96h...

• Cytat od Extaza: „Dodam, że po 22 ani jedna rada nie dropła. Taka sama sytuacja jak miesiąc temu... Znów miało być do 24 a dropiło do 22. GZ ” 23:20 i rada poleciała. Szału nie ma ale lecą

• Cytat od DalekCan: „Ułatwienie z żywiołami może jest przesadzone, ale dzięki temu gra trochę(?) się ożywiła. Jednak potrzebne jest zrobienie czegoś z inflacją. Moim zdaniem dużo by dało wywalenie autołowów, legalny bot to troche patologia jak dla mnie. Może nie rozwiąże to wszystkich problemów napływających yang, ale na pewno w pewnym stopniu pomoże. Poza tym uważam, że lvl w tej grze powinien być nagrodą za czas spędzony na trzymaniu spacji jak to zawsze było ” Autołowy to w rzeczy samej patola…

• Cytat od Afro4MenS9: „Problem żywiołów to problem najbardziej widoczny na tasmanii gdzie, ludzie ledwo co wymiksowali perfy eq pod lasy/ grote itp mówie tu o itemach 15 magia + grota i inne a tu nagle szamanki z bambusach 9 expia tam gdzie ja musialem wydać kupe kasy zeby ustać jeszcze nie dawno co pozdrawiam ” Jedni expili na gienkach inni na meley jeszcze inni dzięki żywiołom. W tym temacie nie mam nic do dodania. No chyba, że w niedalekiej przyszłości uszczuplą. Nie tak jak teraz, że 60% star…

• Drop z Metka Bitwy na 104lvl... WTF? 0z8BJqw.jpg