Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 28.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Wiwek: „obstawiam że fuzja będzie u nas przeprowadzona jakoś luty-marzec Ale w sumie to jak mają takie obsowki jak do tej pory to na wrzesień się wyrobia ” Chyba na 2020 xD

• Cytat od Nerose: „Cytat od Lorint.: „Specjalnie dla @Mein a zostanę jeszcze trochę na Samosie, ktoś musi mu pokazać jak jego postać idealnie komponuje się z trawą znajdująca się koło dozorcy w mieście Pyungmoo, jak nie ja to moi ludzie się Tobą zajmą. ” Kogo tam zwerbowałeś do swojego squadu :DD ” Dwóch kulawych oraz jednego ślepego xD

• Cytat od Mleeko: „Cytat od AyoHiru: „Cytat od Mleeko: „A skąd taki magiczny sposób wynalazłeś na przenosiny bez biletów? Podziel się, my też czekamy! ” Magiczna moc IS ” Tego się nie spodziewałam, serio. Czasem dobrze nie spać o tej porze A może to taki bait i ostatni dzwonek na przeniesienie przed fuzją? ” Bardzo możliwe

• Cytat od Mleeko: „Cytat od AyoHiru: „Jeśli jest ktoś zainteresowany to przenoszę postać z ' Tortuga ' na samos ” A skąd taki magiczny sposób wynalazłeś na przenosiny bez biletów? Podziel się, my też czekamy! ” Magiczna moc IS

• Jeśli jest ktoś zainteresowany to przenoszę postać z ' Tortuga ' na samos

• Cytat od patryk: „Wczoraj expilem perf peta razadora iskakal normalnie 0.5 0.6 ” A długo go trzymałeś ?

• Cytat od Nerose: „@Art dlaczego pet meley został zmieniony bez jakiejkolwiek informacij? Wszytsko rozumiem, lecz wytłumacz mi jak moja meley, która była perf i trzymałem ją ponad 400dni nie skacze już co 5lvl (od 45) i jest do mix? Osobiście czuje się oszukany (nie po raz pierwszy i zapewne nie po raz ostatni), wydałem kupę pieniędzy, poświęciłem dużo czasu i wszystko poszło w błoto. A nie przepraszam, zostaną dodane mixy do peta i jak wsadzę z 5k sm, to będę mógł mieć pet jak sprzed aktualizacj…

• Rozmowy konTROLLowane Samos

AyoHiru - - Dyskusje Samos

Skoro już handlujemy, może ktoś ze zgromadzonych tu ma na sprzedaż jedeit bez skazy 2xhp??

• Cytat od Arrabbiata: „Cytat od I3arteQQ: „Czy jest możliwość, że w wyniku błędu wyskoczy mi komunikat, że się ktoś zalogował na konto? Bo miałem taką sytuację przedwczoraj, zalogowałem się i nie było komunikatu że konto jest już połączone. ” Dla pewności lepiej zmienić passy. ” Miesiąc temu również miałem taka sytuacje

• Wiadomo w jaki sposób okradaj? Istnieje jakiś sposób/program który skutecznie zabezpieczy komputer przed keylogger ?

Jaką ripostę polecicie na bm'a 55 lv ?

Ze zwykłych antyków robi się nową alchemie ?

Cytat od Lorint.: „Akurat @AyoHiru nie spodobało mi się Twoje wczorajsze zachowanie, prosząc Ciebie o kasę na tobol olales mnie ” O co chodzi ?

Cytat od Lorint.: „Możliwość grania z Niemcami w jednej gildii i wspólne rozmowy na tsie po niemiecku, to coś dla Lecza ” Ja ja

Cytat od Dosarphic: „Cytat od AyoHiru: „Czemu tak marzysz o tej międzynarodowej fuzji ? ” Przy fuzji globalnej wszystkie pro itemy znajdujące się na różnych regionach (obecnie) nagle stają się dostępne - chyba jeden z naważniejszych plusów No chyba, że Lecio chce jakąś Turczynkę wyrwać. ” Zakładam, że raczej chodzi o sprawy miłosne

Cytat od Lexio: „Metin jeszcze pociagnie z 5 lat mysle, a jak zrobia fuzje miedzynarodowa, o ktorej marze, to moze jeszcze kilka dodatkowych lat mu zostanie ” Czemu tak marzysz o tej międzynarodowej fuzji ?

Nareszcie działa

Halo halo co tu taka cisza nastała ?

• Laski nadal skupuję antyczne diamenty jedeity szafiry granaty pw w grze SklepOOL ( niebiescy )

• No faktycznie można się uśmiać po same pachy a przy okazji SKUPUJE antyczne DIAMENTY GRANATY SZAFIRY JEDEITY pw na postać w Jinno - SklepOOL lub gg 66218452 Pozdrawiam cieplutko wasz Ayo.