Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 251.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Lorint.: „Dzień dobry, Jak mija dzień? P.S @Mleeko zaraz odpiszę ” Szaro, buro, i ponuro. Pogoda nie sprzyja, zamiast pracować lepiej by było zaszyć się w domku, przy ciepłej herbatce z cytrynką, i obejrzeć jakiś film

• Cytat od RShamane2137: „To fajne rozmowy o sytuacji na serwerze Samos. Nie, żebym kogoś prowokował, ale gdzie są ci strażnicy Samosowych, którzy upominali mnie, że nie powinienem tu pisać, bo nie jestem graczem Samosa i poruszam tematy niezwiązane z serwerem? Hi... a nieważne. (Ukryta treść) ” Napisałam swoją opinię, a już dorobiłeś do tego swoją historię Miłego dnia

• Cytat od RShamane2137: „Cytat od Ascoran: „Niestety do czasu, aż znowu zaczęło się odgrzewać stare kotlety i znowu JA, JA, JA i MOJA blokada. ” No tak, forum jest dla wszystkich, ale jak RShamane coś napisze, to można tam go mieszać z błotem, ale to jego wina, bo przecież post napisał i w ogóle istnieje. Życie, życie jest jak długopis, jak ci zaczynie przerywać, powinieneś kupić nowy. ” Nie znam Ciebie, ani Lexia, ale obiektywnie patrząc, lepiej rozmowy się czyta jak nie ma Waszej dwójki Jest ci…

• Cytat od Lorint.: „Akurat ta osoba ma takiego farta, że niektórych po prostu trafiało gdy znowu usłyszeli: chłopaki wbiłem pancerz na +9. Ile straciłeś? A jakieś 15 podręczników ” No cóż Niektórzy mają to coś niektórzy nie

• Cytat od Lorint.: „Kupno gotowych itemkow o wiele taniej wychodzi niż robienie samemu. No chyba że jesteś takim surą z Samosa co ma takiego farta którym denerwuje ludzi. ” Właśnie wszystko zależy od szczęścia

• Zapewne kupno + 0 byłoby mniej kosztowne

• Cytat od Kimusiek: „Hmm... Co to ma wspólnego z samosem? ” Zwykła pogawędka, lepsza niż poprzednie przepychanki Cytat od MocWpNaSpota: „tyle samo co wasze przepychanki Gwiazdeczko kolega z roboty zachorowal i trzeba bylo wziac jego zmiane. Taka mala przysluga ale w przyszlosci on wezmie za mnie ” A no chyba że tak, w takim razie uszanowanko

• Cytat od MocWpNaSpota: „co lepsze dowiedzialem sie 5min temu ze nie koncze o 13 tylko o 20 ... [ciach] Ale idac dalej w domu bede kolo 22 i pewnie znowu kolo 1 pojde spac bo pewnie w piecu bedzie trzeba rozpalac na nowo. Psa bedzie trzeba na spacer wyprowadzic +/- 40min i co lepsze jutro replay... ” Sporo godzin, ale skoro nie zmieniasz tego stanu można się domyślać że jest to opłacalne Moderator Ascoran:Wyciąłem pseudocenzurę z cytatu.

• Cytat od MocWpNaSpota: „nie ... ” Ale kropki nienawiści, odbijesz sobie w inny dzień

• Cytat od MocWpNaSpota: „to uczucie kiedy idziesz spac po 2 w nocy a budzik na 5:10 ” Opłacało się spać?

• Cytat od Konradeek: „@Gwiazdeczka ja mam prawnika @Lexio więc ja mogę wszystko. ” Nadal tu jestem, coś nie działa Twój skill "mogę wszystko"

• Cytat od Konradeek: „Cytat od Gwiazdeczka: „Cytat od Konradeek: „Cytat od Gwiazdeczka: „@Cannabis86 mylę się? Biorąc pod uwagę znaczenie słowa ” Eluwka Irestisible głosu nie ma siooo ” Dyskusje są dla wszystkich, nie kulturalnie tak kogoś wyganiać ” Mam prawo Cytat od Mleeko: „Cytat od Konradeek: „Eluwka Irestisible głosu nie ma siooo ” Ooo Ty! Przypomnę jak się o coś zapytasz, wredotko Kondziu leniwy dropieee!Tyle ciekawych postów na forum, tak mało czasu ” Gościu dziś jednego metka zbiłem, a j…

• Cytat od Konradeek: „Cytat od Gwiazdeczka: „@Cannabis86 mylę się? Biorąc pod uwagę znaczenie słowa ” Eluwka Irestisible głosu nie ma siooo ” Dyskusje są dla wszystkich, nie kulturalnie tak kogoś wyganiać

• @Cannabis86 mylę się? Biorąc pod uwagę znaczenie słowa

• "Jak to mówią, kozak w necie, Irresistible w świecie." - brzmi pochlebnie, nie sarkastycznie

• Ktoś mi wyjaśni pewną rzecz? Dwa dni temu skopiowałam postać na Beta (już po pierwszej aktualizacji), a dalej moja postać nie została przeniesiona a aktualizacje miały być 2x dziennie, o 9 i 15? Cytat: „The maintenances for the Beta server in which characters are being copied over take place daily at 09:00 CE(S)T and 15:00 CE(S)T. ”

• Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. "Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary" Miłego dnia

• Cytat od karol123pl: „Jest ktoś tu jeszcze z czasów Obsydianu i UNITY? ” Unity nie, DRy

• Cytat od waldi580: „Cytat od Gwiazdeczka: „@Art a co jeżeli ktoś potrzebował coś przenieść i z uwagi na ten błąd musi czekać do następnego tygodnia, bo rozumiem że w dniu jutrzejszym przerwa już się nie odbędzie? ” Sama sobie już odpowiedziałaś na pytanie Za głupotę będzie czekać tydzień ” To nie głupota, a ostrożność gorzej jak kupić bilet i czegoś nie wziąć przez takie błędy Cytat od Art: „Cytat od Gwiazdeczka: „@Art a co jeżeli ktoś potrzebował coś przenieść i z uwagi na ten błąd musi czekać …

• @Art a co jeżeli ktoś potrzebował coś przenieść i z uwagi na ten błąd musi czekać do następnego tygodnia, bo rozumiem że w dniu jutrzejszym przerwa już się nie odbędzie?