Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 139.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cieszę się niezmiernie, że te dyskusje się trochę ożywiły. Proszę jednak o zachowywanie się grzeczniej.

• Co tam nowego na Negrosie, evencik Halloween udany?

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtu.be/CBswx7GEARc

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=lQu5QjidHWg youtube.com/watch?v=ZGH8R5VwI2k

• Skoro hasło jest prawidłowe, to nie trzeba wysyłać jeszcze raz.

• Sprostowanie zostanie opublikowane tak szybko, jak tylko możliwe

• Faktycznie, wkradł się mały błąd w krzyżowce i cyfra 6 powinna być obok. Dziękuję za spostrzeżenie!

• Cytat od JestMoc: „Witaj cześć Kto według ciebie odegrał największą rolę w historii Polski? Józef Piłsudski Jak widzisz wszystko za kilka lat? Tego nie da się przewidzieć. Jakie są twoje poglądy na świat? Zbyt ogólne pytanie Posiadasz jakieś cechy które są twoją wadą? Jak każdy. Nikt nie jest bez wad. Czy masz jakieś zdolności manualne? Raczej tak. Czego w życiu byś nie chciała zrobić? Skoczyć na bungee Uważasz, że istnieją 2 kategorie ludzi? Na pewno, w wielu kwestiach. V7 o/ ”

• Cytat od Manera: „bHej kochana no heya Jak ci sie podoba riverdale?:D? Może nie jak TVD/TO, ale i tak jakoś po 4 odc. 1 sezonu pochłonęło mnie bez reszty. Czy wedlug Ciebie też Cheryl to najlepsza postac tego serialu ?:D Uwielbiam <3. Świetna aktorka. Jak się pojawia, to kradnie całe show tylko dla siebie. Wolisz zime czy lato Lato! Chociaż każda pora roku ma swój urok. kto zabil DŻEJSONA!? Ty wiesz, ja też już wiem. Ten, kto się chce dowiedzieć niech obejrzy Riverdale! Wróce CZEKAM ” Cytat od M…

• W dyskusjach cisza i spokój, za to w markecie aż wrze! Pamiętajcie, że w tym dziale, a konkretniej w temacie "Filmiki z Negrosa", jak sama nazwa wskazuje, można umieszczać tylko filmiki z Negrosa. Każdy filmik sprawdzam i wszystkie posty dotyczące innych serwerów usuwam. Co jakiś czas zdarzają się takie przypadki.

• Cytat od Patriae: „Hellou. hej! Czemu akurat Wielka Brytania? Ściągnął mnie tutaj mój chłopak. To była dość nagła decyzja, postawienie wszystkiego na jedną kartę. Nie żałuję, uwielbiam Londyn i ten kraj! Wiele tu się nauczyłam i nabrałam chociaż trochę stabilności życiowej, otworzyło się wiele perspektyw. Jako mieszkaniec wysp co sądzisz o Brexicie? Jest to dobre rozwiązanie dla Anglii, czy raczej złe? Brzmi śmiesznie i absurdalnie, ale mnóstwo głosujących Brytyjczyków nie wiedziało w ogóle, co …

• Patriae

Malenka - - Prezentacje Teamu

Hej! I jednak nastał czas, gdy przyszedłeś do Metka jako mod Lepiej Ci się tu teamuje jako Mod czy GM? Jaki film ostatnio obejrzałeś? Oglądałeś już Hurricane i 303 Bitwa o Anglię? Byłeś już za granicą? (Ukryta treść) Czuwaj! \o/

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=ZGH8R5VwI2k

• Cytat od Eylis: „Modka raczej nie ma czego tutaj robić, co nie @Malenka?? Raczej po prostu ludzie się nie udzielają, nie ma o czym rozmawiać xd ” Czasem się zdarza coś tu robić, ale cieszę się, że na ogół te dyskusje są kulturalne. Na razie nic nie wycinam, ale pamiętajcie: Cytat od Ascoran: „Forumowicze, w tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z serwerem oraz sprawach nawiązujących do danego serwera lub mających na serwer istotny wpływ. Pamiętajcie, że tutaj również obowiązuje Regulam…

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtu.be/55NJzOSuKuY youtu.be/rxhNxDBi6wQ

• Cytat od JestMoc: „:) 1. Cześć I chwała? Ave 2. Kto jest dla Ciebie legendą Metallica, Iron Maiden, Guns n' Roses 3. Alicja potrafi czarować? Niestety nie 4. Kto powinien zniknąć z forum? Trolle 5. Gdybyś mogła nagrodzić jedną osobę życiem wiecznym kto by dostąpił tego zaszczytu? Ja 6. 2+2×2? 6 7. Jaki region Polski jest najbardziej atrakcyjny względem Ciebie? Tatry ”

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtu.be/RZxhWqxwsBQ youtu.be/9fgNyq30tao

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=3Y-J7sBT_no

• Cytat od Vanilla102: „Czołem! Cześć! Skąd pomysł na sygnaturkę? Przeglądając Internety w poszukiwaniu zestawu dla siebie stwierdziłam, że ta będzie pasować do Metina A kot pasuje do postaci z moim imieniem wolisz góry czy morze? Wiosną, jesienią i zimą góry, latem morze Jak uważasz, jak daleko jest Księżyc? Trochę daleko Byłaś kiedyś na innym kontynencie niż Europa? Niestety nie, może kiedyś! Pozdrowionka Dziękuję za odwiedziny, do zaś o/ ”

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=rdEupVsL07E