Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 222.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Filmy - Samos

opuszi1 - - Dyskusje Samos

[video]youtube.com/watch?v=0h_3rK0XKLQ&feature=youtu.be[/video] Cześć kochani

• Elo wróciłem:)

• Życzenia Świąteczne

opuszi1 - - Archiwum

Witam jak co roku składam wam życzenia w tej formie nie może ich zabraknąć. Przepraszam że parę dni wcześniej lecz, nie będę miał już okazji być na forum i grze w tym roku. youtube.com/watch?v=N87GlTmZUnI Pozdrawiam Opuszi1

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Elo co się dzieje z tym metkiem nie można się zalogować. Ja tu muszę levle wbijać a nie ma Metka xDD

• Filmy - Samos

youtube.com/watch?v=rVWtfVi_6G0&feature=youtu.be

• Elo Powiem wam odkąd wprowadzono opcję blokady na szept, Jest taki spokój po blokowałem wszystkich narwańców. Moim zdaniem ta opcja powinna być wprowadzona kilkanaście lat wcześniej. No cóż lepiej wcześniej niż później. Ps. A wszystkich spinających tyłki pozdrawiam i tak nie widzę co piszecie :)) Pozdrawiam Opuszi1

• Filmy - Samos

youtube.com/watch?v=hm37jgxEp78

Część Wszystkim Dalej wałkujecie jeden i ten sam temat. Dajcie już spokój to tylko gra tak naprawdę trgo nie ma to piksele. Kto kogo na skila czy kto kogo pokona? to juz nawet śmieszne nie jest dostajecie tylko kociego rozumu. Jest taka fajna pogoda zachecam was do pójścia na spacer, basen itd. Kłótnie nic wam nie dają. pozdrawiam Opuszi1

• Wesołych Świat

opuszi1 - - Archiwum

Witam jak co roku składam wam życzenia weso%C5%82ych-swi%C4%85t.jpg ru-0-r-650,0-n-BX2114779LLYj_pisanki.jpg Smacznego jajka, Świąt jak z bajki I niech Wam zając przyniesie podarki. Pięknej święconki, udanych wypieków, Żeby ten czas był najmilszy na świecie. I taka tradycja jest w tym kraju, Żeby w śmigusa Was zmoczyć miało. Serdeczne życzenia przesyła Opuszi1 oraz Gildia NoVa

Elo Elo ja już jestem po tygodniu nie obecności teraz zaczynam exspić kto mi pomoże Może live dziś zrobię wpadnie ktoś pomóc. Ostatnio nikt nie pomaga a bez was mi się źle exspi :))))

• Filmy - Samos

youtube.com/watch?v=K0r53HaSdU0&feature=youtu.be

• Filmy - Samos

youtube.com/watch?v=5IwMdZiLAR0

• Filmy - Samos

[url]https://www.youtube.com/watch?v=do3qOZ_AN1A[/url]

• Wesołych Świąt

opuszi1 - - Archiwum

Witam wszystkich aby tradycji stało się za dość życzę wam wszystkim Wesołych Świąt %C5%BByczenia-%C5%9Bwi%C4%85teczne-2.jpg W Boże Narodzenie pragnę Ci życzyć: By marzenia się spełniły, By twe dzieci nie broiły, By to trwało cały czas, Atmosfera świetna wiesz, Pierwsza gwiazdka niechaj świeci, I kolęda głośno leci, Śpiewają na cały głos, I niech bogaty będzie nowy rok, Niech da owoce i swe nauki, Byś był szczęśliwy i radośniutki. kartki-boze-narodzenie-przy-swiatecznym-stole-1777.gif Dużo darów …

• Filmy - Samos

[video]https://www.youtube.com/watch?v=K7Vf6KGA5CI[/video]

• Dzień Dobry wszystkim

• Filmy - Samos

[video]https://www.youtube.com/watch?v=PtU4HXc3lX4&feature=youtu.be[/video]

• Siemanko Opuszi wrócił z nocki i teraz idzie spać do popołudnia

• Filmy - Samos

[video]https://www.youtube.com/watch?v=4mRauyO9QV8&feature=youtu.be[/video]

• Filmy - Samos