Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 482.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Ja natomiast jeszcze nie odwiedzałem bety, ale po zapoznaniu się z dyskusją już widze iż gra idzie w złym kierunku. Z MMORPG robią [ciach] singleplayer. Gra już teraz w większości jest łatwa by nie powiedzieć banalna. Co robi GF? Mocnniejsza alchemia, wzmocnienie petów czy nawet zablokowanie głupiego wyrzucania odłamków... To może po prostu niech wypuszczą wersje Metin2 Offline. Moderator Ascoran:Wyciąłem pseudocenzurę.

• nic tylko pogratulować! ja dopiero na koniec eventu zobacze ile bede miał szkat i czy sam je otworze

• to jest właśnie bardzo ciekawe. Bo jeśli by przykładowo na tureckim gra byla stabilniejsza to można pakować manatki wìeksza populacja + stabilność ;D Grał ktoś z Was na zagranicznych globalach? Prosił bym o wypowiedzenie sie

• Próbowałem sposobem Wojtka:D I przyznam, że dzięki temu zazwyczaj po gierce wpada srebrna Ale albo mam pecha do ustawień tych kart albo coś.... ;D już 2x po 10 pkt mi tylko brakuje

• Drop OK, tylko ja jakoś drętwy ;D 10 gierek i żadnej złotej ;D jakieś rady dla nuupa ?

• Nie przechwalajcie się ! Bo ja.... ja nie mam żadnego ;D A co do dropu kart, lecą bardzo przyzwoicie nawet na słabszych miejscówkach, np. Bijąc sobie metiny pod Św.Hawng przez 1h, poleciało ponad 2 talie. Parter DT z rękawicą 4/5 talii + ponad 100 odłamków Tak, że dla słabszych metińczyków to na prawdę nie najgorszy drop

• Całe szczęście... niby fajnie dropić gdy wszystko praktycznie wolne ;D Jednak oprócz alchemii i nielicznych itemów rynek jest baaaardzo "leniwy". A trzymanie sklepów 24/7 by cokolwiek schodziło jest, hmm... słabe

• A jeszcze wracając do wywalania z gry/zamykania clienta. NIE UWIERZĘ by to nie miało związku z ilością online. Przykładowo, grałem w nocy, śmigałem po DT, zbijałem metki w red lesie, skakałem po CH jak szalony i gre wywaliło raz lub dwa przez 5-6h. Kolejnego dnia wbiłem w godzinach po południowych i zapłakałem z bezsilności. Potrafiło wyrzucać gre podczas bicia metina, gry Eventu króla, przeglądania sklepów. Natomiast gdy zmieniałem Ch.... spokojnie moge powiedzieć, że 1/2 prób kończyła się zamy…

• na Negrosa widze powoli wraca życie dziś jakieś bitki w M1 u Niebieskich... a co będzie za miesiąc ? może wojna pod DT

• Stackowanie Ku było by sztosem ;> wreszcie można by zbierać all KU:D Ale wracając do głównego wątku, to gdzie było info o dzisiejszym dropie blasków? tak w grze padło hasło Blaski spontanicznie ?

• Ale na pewno na najmłodszym serwerze sporo osób spróbuje szczęścia bo na pewno dostępność perf alchemii jest znikoma

• Cytat od Demcio20: „Cytat od Tronk1: „Co to się stało? znów ktoś się pomylił czy ja coś przegapiłem? Zgodnie z cyklicznymi eventami powinny dropić Cory, natomiast mi na Negrosie o 16:42 poleciała szkata blasku z metina. Ktoś mógł by się wypowiedzieć? ” No bo włączyli Drop Szkat Blasku z metinów i bossów. Drop corów pewnie przesuną trochę jak to miało miejsce kiedyś z dropem Zielonych Fasolek. ” Gdzie było jakieś info o blaskach? :O

• Co to się stało? znów ktoś się pomylił czy ja coś przegapiłem? Zgodnie z cyklicznymi eventami powinny dropić Cory, natomiast mi na Negrosie o 16:42 poleciała szkata blasku z metina. Ktoś mógł by się wypowiedzieć?

• "eventu coraz gorsze" + pisanie "jusz". Widać że powazny typ --> @Bubu . Wy byscie chcieli chyba [ciach] blaski, pilki i najlepiej 200% dropu 24h/7. Widać, że podstawy ekonomii przerastają. Jeśli coś jest latwo dostepne(np. czesty event szkat blasków) to cena gwaltownie spada do smiesznego poziomu! A ludzie nie odchodzą dla tego że jest mało eventów! Był okres w tej grze ( nie pamietam dokladnie, ok.2010r ) kiedy w grze wcale nie było eventów! Pojawialo się coś delikatnego powiedzmy na święta i …

• Drop WP 35-42lv

Tronk1 - - Archiwum

w Lochu WPek dobrze się sprawdza ze wzgledu na wytrzymalość ale jeśli chodzi o parter DT. Nie ma porównania z szybkoscią i mobilnością Bodziaka

• rozszerzenia dopiero co byly Panowie

• gra sie rozwija, staje się łatwiejsza, praktycznie wszystko możesz zdobyc GRAJĄC a nie płacąc. Jednak po opiniach tych "nowych" graczy którzy wbijają na PLa na kilka dni można wnioskować iż w kolejnych aktualizacjach IS, Skile, Biolog, Lvl powinno się dostawać z góry.

• Event letni

Tronk1 - - Archiwum

Czyli jeśli postac rozmawiała z NPC eventowym w czasie eventu to nadal moze wymienic lody?

• U mnie nawet na zintegrowanej karcie intela gra działa "jako tako". Czasem się zamyka czy crashuje jak u kazdego. Ale nie moge przeboleć, iż gra tego pokroju na sprzecie za ładnych pare tyś. zł potrafi przy odpalonym jednym cliencie i pozostawionym samemu sobie zjeść 80% zasobów procesora. Optymalizacja.... nie w Metin2 optymalizacja nie istnieje

• @Michu ale popatrz z drugiej strony. Jak zareagowali by ludzie którzy szlifowali swoje postacie latami, wkładani nie rzadko spore pieniądze i mase czasu. I nagle bum, wchodzi jakas aktualizacja która bardzo ułatwia gre nowym. Wiec co? Oni wyrzucili kase i czas w błoto? Przeciez mogli by zacząć teraz i dojść do "potęgi" ułamkiem wysiłku który oni włożyli. A to właśnie Ci starzy wyjadacze, TOPka utrzymuje gre, nie nowi którzy nie rzadko kończą swą przygode na PLu na M2.