Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 130.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Na jakim serwerze zacząć

Mason112 - - Archiwum

Właśnie pykam na tasmanii w jinno

• Start

Mason112 - - Archiwum

Gra ktoś z Waszej ekipy

Mason112 - - Archiwum

A czym się etolin lub samos charakteryzuje, że wg Ciebie się tam opłaca grać?

Mason112 - - Archiwum

Hejka, chciałbym po wieloletniej przerwie zacząć znów na oficjalnym polskim sewerze zacząć gre. Jako, że nie interesowałem się za bardzo tym jakie zmiany były na "polaku" to ciekawy jestem gdzie "opłaca" się zacząć grać. Chciałbym nie grać sam wśród samych 100lv-i no i wśród botów. Fajnie jakby był jakiś stabilny ryneczek, gdzie można byłoby na czym zarobić. Jak polecacie coś to również możecie jakoś mnie wspomóc ( cebulka :)), czy opowiedzieć na co zwracać uwagę

• Cytat od bmx23: „Chodzi mi o to żeby było z kim pvp wziąć popisać pośmiać się i takie a tak to ludzie patrzą ze mało ludzi i kończą a kiedyś dużo ludzi wchodziło nawet po to żeby w m1 postać popisać pvp zrobić teraz nie ma z kim:) i się dziwić ze mało ludzi gra.” Jak wlaśnie zacząłem grać i teżnie ma z kim poexpić shinsoo

• Ogólne Lv :42 PZ: 12k Deff : 322 Skile Aura M1 [ ku drogie ,,, postaram sie czytac] Berek m2 Wir 5 Reszta 1 Staty z eq Wit : 57 Str: 93 Eq zelak+8 rib +9 9%sr woja i powt +2 smiert +7 500pz defa +2 i witala +7 [ razem + 700hp ] Okragla +6 [ szukam +7] ebo +9 3x slot naszyjnik 2k pz buty 1k pz 3 omdlenie branza 1.5k pz + Biolog: przyjął 2 zabki [ oddaje codziennie] Pytania 1.Co lepiej kupić do pvp krwawy +7.8 czy fms +9 bez - [ Jestem za krwawym, bo 3 sloty + 25% szybkosc ataku - tanszy] 2.Mam z …

• skojarzenia :D

jakubix - - Gry i zabawy

No Lifer

• ambrozja

• Cytat od Vaq22: „Nie oceniliście mojego więc dam go na nowo. Jest to po drobnych przeróbkach. Woj body 34 lvl. Staty: Hp: 4400mało xD Def: 286 Atak: 484-520 z aurą Skile: Aura M3ładnie ;] Wir 14 reszta po 1 oprócz berka Eq: Żelak +8 FMS +8 SR 25 UM -3 kd penetry +3 drugi spalony jeśli nie szkoda kasy wyczysci wsadz potwora Śmiertelna +7 z kd speed+3 i obrony+3do smoczej dociagniesz ;D Srebrna+7mysl o +8/9 lub o branze 1.5k pz + Pięciokątna +7 Miedziane kolczyki +7 ebo +6/7 Miedziany naszyjnik +3…

• bulit berek > aura > wir jest dobry poniewaz oz AURA kosztuje 10x mniej niz oz berek np ;]] Poradnik super ;]

• czy dam rade na 35lvl [ aura i berek m1] z boja ubic metka 50 rib 20% pz : prawie 10k def 300 okolo

• Cytat od bushi157: „Cytat od jakubix: „Lvl : 34 Int: 81 - z kolcami złotymi +6 Energia : 38 HP : 5300 staty ok, ale mało hp ^^ EQ Szata Miłosna +6 kd defa +2 1000 pz całkiem całkiem :PP Wachlarz na 25lvl +7 [ Będę próbował na 32lvl robić na 7, z antykiem się wstrzymam do boja] WACHLARZ 4 INTA a czemu nie jesion?? bo jesion jest drogi i wole antyka 5katna tarcza +7 ok Srebrna branz. +6 ok Złote kolce +6 ok, ale ebony też musisz mieć 4.5kk +7 no nie wiem Buty +6 20pe pe nic nie daje xDD szukaj hp …

• Lvl : 34 Int: 81 - z kolcami złotymi +6 Energia : 38 HP : 5300 EQ Szata Miłosna +6 kd defa +2 1000 pz Wachlarz na 25lvl +7 [ Będę próbował na 32lvl robić na 7, z antykiem się wstrzymam do boja] WACHLARZ 4 INTA 5katna tarcza +7 Srebrna branz. +6 Złote kolce +6 Buty +6 20pe naszyjnik 500pz Fenixa +6 [ mam w depo 1x +5 i będe probowa na 7 ] Skile Strzelak ; m3 [ ku nie lubią mnie ] Pomoc:13 Skowyt : 1 Błogo : 1 Talik:1

• Ja organizuje event mistrza niszczycieli metinow Kto najwiecej zbierze ku czarowane ostrze dostanie kase za te ku i podziekowanie ;D

• Najlepszy szaman w Jinno

jakubix - - Almanach

Mój Buff POMOC M2 !!

• Gdzie iść poexpic i jednoczenie zarobic Sura wp -34lvl Ostrze m2 Wir-14 Palec rozpro po 1 Def 270 Zycie -4901 fms+9 7 sr um 2 ;D

• skojarzenia :D

jakubix - - Gry i zabawy

dziecko IS

• Grota Wygnańców

jakubix - - Archiwum

Cytat od abcde123: „Brzegowe ostrze z egzorcysty+9 + broszura Wachlarz diabła z wachlarza zbawienia+9 + broszura Wachlarz diabła+broszura 2x bodzio = 8 tigramow Miecz syriusza z bojowego +9 + broszura z syrka +9 robi sie smiercionośne ostrze a z ostrza księzycowy miecz łuk diabła z żółtka +9 + broszura z diabla +9 sie robi chyba luk na 75 bezduszne noże ze smoków +9 + broszura” z bezduchow +9 ksiezycowe a z ksiezycowych robi sie zabkowe noze Jeszcze trzeba 2x bodzio prawdopodobnie ;D do wszystki…

• Jak szybko zarobić na fms...

jakubix - - Archiwum

Tak jak w temacie . Musze zaroib jakos na fms Mam 30lvl szeroki +9 4.5k pz 253 defa Bijem best spec. 20 besto i nic Tak samo rib... Jaka alternatywa Z metkow leca mi kd +0/1 I czemu mam takiego Mega PECHA

• Zacząłem grać surą przedewczoraj : Lvl:27 Skile: Ostrze m1 [spalil mi 2x ku ] Wir:7 Palec:1 Rozpro:1 Staty: Wit: 30 Int:58 z klacami 65 EQ: szeroki +9 nieszczesna +9 5katna+7 srebrna +6 Krwawy +6 ( nie moge znalesc wyzywki +7) buty 500pz naszyjnik 200pz Mam 230 defa i prawie 4k pz I tu mam pytanie w co inwestowac dalej ... zostalo mi tylko 3.3kk gram na s7