Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 42.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nie sądzisz ,że prócz zabezpieczeń w grze różnych kombinacji jak i może zapoznania się z samą mechanika/struktura działania bota można podjąć kroki prawne ? Przecież jeżeli poda się jednego wielkiego twórcę cheata , następnie wygra sprawę - to nie dość ,że on zniknie to inni "mniejsi" będą się bali tworzyć następne . Przestępstwa wirtualne są srogo karane a w szczególności te na dużą skalę . Z tego co wiem prawdziwy programista potrafi stworzyć cuda , mój znajomy zna większość języków programowa…

• Cytat: „Słuchaj Janusz, minimum wiedzy i zrozumiesz, czemu "checi" nie wystarcza. ” Jeżeli to ma być aluzja ,to szukaj Janusza w rodzinie- tam go znajdziesz . Uwierz , że możesz wiedzieć tylko tyle na ile Ci pozwola . To nie świadczy o tym , iż możesz kogokolwiek pouczać aroganckimi tekstami przez internet . A sposobów na zabezpieczenie gry na pewno jest dużo...:-)

• Na pewno stać GF na antycheat, sprawny i działający . Dziwi mnie fakt ,że jeszcze nie ma botów . Oczywiście to kwestia czasu i nic na to nie poradzimy ,że wrócą . Zamar , wszystko jest wykonalne tylko to kwestia pieniędzy i chęci . Czasem wystarcza tylko chęci no ale ...Bo jeżeli Metin ma być awersywny w kwestii gamingu na co się pozwala to my gracze powinniśmy odpuścić i odejść szanując samych siebie . Z drugiej strony dużo osób przez pryzmat sentymentalnosci nie odejdzie i wydają na tą grę pln…

• Rozmowy serwera Jawa

pravy - - Dyskusje Jawa

Jawa tak powinna wyglądać (bez botów) od samego początku ! Tylko pewnie wrócą niedługo :((( Szczerze wolę aby zarobił sobie ktoś ,kto poświęca czas na grę i jest w nią dobry jak ma to robić oszust używając zewnętrznych programów w dodatku robi z tej gry coś od czego ludzie uciekają . Fajnie byłoby zachęcić nowych graczy ale na pewno nie wysypem botów . Sam kiedyś grając na starszych serwerach PLa zarobiłem niezła sumkę, ludzi było ogrom a 1kk chodził po miesiącu koło 6-7zlotych chętnych było spo…

• a może jakiś kod źródłowy zmieniany z każdym dniem po upływie 24 h przez patchera ? Bez takiego kodu gra się nie uruchomi z botem i twórca hackow musiałby np tworzyć kolejne obejścia codziennie . Gdyby GF zależało aby botów nie było to by nie było ....mają milion razy większy budżet niż twórca budowniczego i stać ich na programistów którzy stworzą efektywne oprogramowanie ....nowa kurka.

• Rozmowy serwera Jawa

pravy - - Dyskusje Jawa

Ja nie wiem jak można [ciach] że boty są potrzebne ? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie grał w grę gdzie 80% graczy to boty które zajmują spoty i psują grę . Druga sprawa to rynek ,zepsuty w całości . Drop większości rzeczy jest nieopłacalny. Główny zysk generują bociarze . Przedmiot na +9 to było coś , można się pochwalić a teraz nie ma on już takiego znaczenia . Boty to zdecydowanie najgorsze co mogło spotkać tą grę ,żaden nowy gracz nie zacznie gry z takim cyrkiem na kółkach ... Mod…

• Jasne ,tylko komu się chce więcej czasu poświęcać na wysyłanie zdjec/ticketow niż na grę ? Przecież gra ma sprawiać przyjemność a nie zniechęcać ....potrzebne są duże zmiany i stanowcze kroki w walce z niszczeniem gry a tych niestety brak ....To coś jak "nie podoba się to spadać..." Wybór należy do was . Tylko ludzie pomimo problemów zbyt szanują tą grę i są do niej przywiązani ...Gdyby nie było tylu botów byłaby świetna rozgrywka i 20 albo 50 może i 100x więcej aktywnych graczy ..

• Oficjalnie można powiedzieć ,że bot wygrał z serwerami GF znalazła się obecnie nawet opcja auto robienia eventów - kart okey i rybaków . Nawet będzie samo misje robiło . Gra już kompletnie nie ma sensu ,dlatego ludzie uciekają na serwery prywatne nawet mimo tego ,iż wizja ich końca może być bliska to wola grać spokoju gdzie szybko banują za hacki . Szkoda mi tych co lądują tutaj kase i utrzymują te serwery botów bo to wy ich żywocie PLN dlatego tak chętnie je stawiają bez was by to już padło i t…

• To już zależy czy jesteś uczciwy czy nie . Czy chcesz grać z botami czy bez . Cze sam masz w tym interes czy nie ...:-)

• Wezcie przykład osobnika który zarobił już koło 200 tysięcy ze sprzedaży yang na algro z serwera Jawa . Straty są ogromne . A jest takich osób co zarobiły od kilku do kilkunastu tysięcy sporo ...dlatego potrzebne są zmiany ale wydaje się że nikogo to nie interesuje (proszę o scalenie postu )

• Mi tu głównie chodzi o graczy , przepraszam osoby zajmujące się zdobywaniem pieniedzy w grze przez używanie nielegalnych oprogramowań . W Korei miało wejsc prawo , dzięki któremu cziterow można skazać na więzienie . Ale pomijam samo czitowanie chodzi o straty finansowe i moralne przede wszystkim znaczne wzbogacenie się przez używanie zewnętrznych programów , nie że ktoś gra na bocie dla siebie bo to inna strona medalu ale chodzi o wzbogacenie się CZYIMS KOSZTEM jest to absolutnie niezgodne z pra…

• I jeszcze jedno . Jeżeli twórcy gry namierza taka osobę i udokumentuja że wzbogacała się ona przez te hacki na co jest nie jeden paragraf kk, to nie tylko powinni dostać odszkodowanie ale osoba ta powinna dostać wyrok ograniczenia wolności ze względu na wielkość wyrządzonych krzywd . Ale ich to chyba nie obchodzi ubieganie się o swoje Kwoty mogłyby opiewac na 6 cyfrowych sumach spokojnie . Pamiętajcie ,że bezpodstawne wzbogacenie się czyimś kosztem jest karane stać ich na odwokata ,który by uwal…

• Na Allegro właśnie widziałem gościa ,który tylko na JEDNEJ aukcji sprzedał yangi na kwotę ponad 170 tysięcy złotych . Wiecie dlaczego boty są wygodne dla administracji ? Swojego się nie zbanuje nie namierzy IP z którego korzysta 20-30 kont choć jest to możliwe . Widzę ,że robią z tego ogromne pieniądze chyba nawet mieszkanie i auto można wykupić a ta cała otoczka botów jest jak najbardziej na rękę ....pytanie tylko czy inwestują w zewnętrzne oprogramowanie czy sami jakoś te pieniądze "robia" i s…

• tasmamia off . Hmmm.....

• sklepy offline to najgorsze co można wprowadzić i nawet nie mam zamiaru rozmienial się na ten temat . Zmian można dokonać dużo lecz to koszta i chęci o tych jako gracz że strony GF czy WEBZEN nie wieże . Wnioski nasuwają się same . Macie grę i ona stoi póki ja oplacacie a zaangazowie wydawcy nie pozostawia złudzeń w tym temacie

• wprowadzenie co 30 min game Koda w grze , jeżeli się go nie wpisze postać wyloguje . Mniej botow i nawet nie trzeba wydawać na system zabezpieczający . Zmiana systemu blokady konta graczy na jakiś bardziej przyjazny dla GM . Lepsza optymalizacja gry by nie było takich lagow w m1 Dodanie nowej klasy lub podklasy do każdej. Postaci możliwości jest dużo Wprowadzenie na chacie przy nicku garcza możliwość napisania do kogoś jedym kliknięciem w nick Cykliczne wydarzenia co tydzień lub dwa z nagrodami …

• czy może ktoś powiedzieć co będzie ze szkatami okey po zakończeniu eventu ? Zostają czy znikaja z konta ??

• ja już mam oczaplas od tych klocków . 2 nocki połowę sprzedam połowę zostawię sobie .

• zbugowales puzzla na początku niby nie nalicza ale w rzeczywistości tak i masz -1 przy ruchu

• Spokojnie to potrwa tylko chwilę . Event macie 48 h więc nawet ta godzina przerwy Was nie zbawi . Bawicie się dobrze bo następne puzzle za minimum parę miesięcy !