Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 48.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• A dlaczego ten SS nie obejmuje linii Chatu, gdzie pisał czy wydropimy "Mu" bądź "Jej" rękawiczkę? jeśli wstawiać SSy to całe a nie wybrane fragmenty, poza tym Drop na 116 lvlu z tych Metinów jest tak owocny jak Dorobek Wiwka na Negrosie i Tasmanii czyli Zerowy xD

• Rozmowy serwera Jawa

WojteG - - Dyskusje Jawa

GNKWP974HT powinien działać

• Rozmowy serwera Jawa

WojteG - - Dyskusje Jawa

Wszystkie Boty z Tasmani poszły na Jawę więc początek będzie trudniejszy, ale na Tasmani teraz już nie będzie ani 1 xD

• Raczej brak przedmiotów do przypisania więc to boli xD no chyba że jakieś Zęby Orka, KS Klątw KKZ i inne śmieci

• to było tylko 10 minut na przygotowanie postaci, Start serwera niedługo

• Gra tu ktoś jeszcze z lat powiedzmy 2010 - 2016

• Metin idzie w złym kierunku zabierają Bossy takie jak Wiedźmy I Genki o które trzeba było się bić a dają Zodiaki, Meleyki dungeony zamknięte gdzie każdy siedzi i farmi, a nikt się nie bije.

• Cytat od Wiwek: „Cytat od WojteG: „Skoro Obcy od was z Gildi ma 50lvl to spoko mam nawet SSa tej rozmowy jeśli chcesz, ” Hymm Obcy 50lvl?? Chyba nie do informowany jesteseee44f0d64771.png ” Wiwek widzę czytanie ze zrozumieniem na 5 R-R-R czy ja napisałem że on się bije? Widzieć nie widziałem, pytałeś się kto tak pisał więc odpowiadam, zaczął mi pisać na PW gdy zbijałem range na Zodiaku że jesteście lepsi od nas odpowiedziałem że spoko ale możemy to sprawdzić, a on odmówił pisząc że nie ponieważ …

• Skoro Obcy od was z Gildi ma 50lvl to spoko mam nawet SSa tej rozmowy jeśli chcesz, TYRATOR z VII pisali z Postrachem po ostatniej zadymie pod DT I umówiliśmy się na którąś środę, na pierwsze nie wyszło na drugą też trzecia bodajże też stąd ten post na Forum, w tych czasach każdy korzysta z forum i ustalimy jakiś wspólny termin. Zajmijmy się ta zadyma a nie ciągle zmiana tematu, niech każda Gildia pogada z Ekipa na TS i napisze tu kiedy im pasuje i coś ustalimy

• W takim razie polecam poczytać na czym polega fabuła tej gry skoro dla ciebie ta gra polega tylko na Farmieniu yangów, a co do yangów to raczej w drugą stronę działa, Cyjanitowy sam się nie wkuł przecież jak i Alchemia sama nie zrobiła, tak więc błędne informacje o sprzedawaniu przez nas yangów.

• Powiedz mi ile razy pisaliśmy do was? Długoprzed Cyjanitem, długo przed BM za każdym razem odpowiedź że niema SW, albo że wam się nie chce albo inne wymówki, teraz nowa wymówka bo mamy Cyjanitowy Miecz w Gildi, a pytasz czemu na forum? Hmm właśnie ze względu na te wymówki, Cyjanitowy jest od paru dni a wy unikacie potyczki od miesiąca, Może wygramy, a nie wykluczone jest że może przegramy to nie jest istotne, istotne jest to żeby coś się działo i ludzią chciało się robić te EQ a nie sprzedawać Y…

• Niestety ale Metin2 tak już wygląda że każdy woli farmić I sprzedawać Yangi niż czerpać przyjemność z gry i bić się, dlatego ja też już spory czas temu przestałem inwestować w postać PVP ponieważ niema okazji z niej korzystać, lecz chętnie pobił bym się, może takie zadyma nie pełniły y formy Eventów lecz normalna częścią gry

• Czyli wygląda Na to że podjąłem dobra decyzję 3,5 roku temu o końcu gry na Negrosie, ETOLIN też podobno już lipa więc chyba zostaje Samos lub czekać aż połączą Negros z Tortugą.

• Witam. Chciałbym się spytać czy ktoś jest chętny na jakąś ustawke powiedzmy pod DT? Pytanie skierowane do wszystkich Królestw na Tasmani lecz w głównej mierze do Shinsoo gdyż wiadomo że SW666 jest na urlopie a pod jego nieobecność reszta graczy z Shinsoo nie jest skora do jakichkolwiek działań w kwestii PVP, obecność deklaruje Gildia: ArmagedoN - BOOOM oraz Ebola proszę o odpowiedzi Gildi: DOMINUS Stiflerzy EXPmeleyExp VeniVidiVici Camorra Veto NoRoomInHell Proponowany czas i miejsce jak już wsp…

• Witam serdecznie, dzieje się coś na Negrosie? Jeśli tak to co ciekawego i czy opłaca się przenosić?

• Ja mam chyba z 5 postaci 100+ I też nie robiłem żadnych misji chyba że przypadkiem expiąc lub zbijając jakieś Bossy, ale kiedy trzeba będzie porobić jak będzie więcej czasu.

• My jakiś czas temu tłumaczyliśmy 116 xD

• Właśnie w tych godzinach, ale ten problem może występować w Grocie

• Cytat od GreenKeczap: „(Ukryta treść) tak ban dla afirmacji bociarza XD tak jakby ktos nie wiedzial o co chodzi to prosze , powrót do przeszłości wink.png youtube.com/watch?v=79Q-nvhDwpQ Połączyłem posty, dodałem spoiler. MIND ” Jak to normalne Odbicie jest żaden bot xD

• Na Tasmani wszystkie kanały są '' Zalecane '' poza ch5, generalnie <ciach> mnie te nowe napisy, a lagi na serwerze to jakaś komedia, dlatego odpuściłem sobie grę wczoraj, a orientuje się ktoś czy dalej tak laguje czy zmieniło się coś w tej kwestii? Usunęłam niecenzuralne słowo Ehlana