Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 167.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od KliczeK: „Od 7.08 do 28.08 14:00 będą dropiły gałki lodów. Informacja z niemieckiego oraz angielskiego forum. ” A pojawiła się tam też informacja odnośnie nowych serwerów..? Nie wiem, czy się tego na naszej Jawie spodziewać, jak nie to okazjonalnie wrócę na Tortugę...

• Rozmowy serwera Jawa

Chatime - - Dyskusje Jawa

Cytat od CyckajKapsel: „Cześć...Jakieś rady dla powracającego po 4 latach nie grania w tą "cudowną grę"? Gra bardzo się zmieniła? ” Nie nastawiaj się na to, że będziesz mógł pozarabiać w klasyczny sposób - metki/BO na początku gry To Ci zaoszczędzi rozczarowań. A najlepiej daj komuś w łapę, by Cię przeciągnął przez etap pierwszych dziesiątek lvli aż po grotę, innej osobie daj w rączkę za EQ i dopiero graj. Pierwsze mapy są zdominowane przez "uczciwych graczy" na multikontach, które same o siebie…

• Rozmowy serwera Jawa

Kiedyś graczy było więcej, bo sam tytuł był bardziej innowacyjny. Od tamtego czasu rynek poszerzył się o tysiące nowych gier, w tym setki z o niebo lepszą grafiką, bardziej wciągającą fabułą i ciekawszą mechaniką. Metin, choć już nie tak prosty, jak kiedyś, nadal jest grą niesamowicie intuicyjną i opartą na banalnej konstrukcji. Wchodzisz na spot, klikasz spację i ośka. Nawet pvp nie jest jakoś specjalnie wymagające. Więc muszą rozwijać tę grę poprzez nowości, by utrzymać przy sobie graczy. Nawe…

• Rozmowy serwera Jawa

Tu Ci nikt nie zareaguje, bo forum pilnuje raczej administracji forum Kontakt z GMami jest przez support lub IRC utrzymywany. Chcesz, by Ci wyczyścili spot - napisz do nich tam, gdzie trzeba.

• Niektórzy odpowiadali cały czas "tak" lub "nie" xD Nie zważając na pytanie, byle jak najszybciej odpisać na pytanie

• Tu nie ma nic uczciwość do rzeczy, a przedsiębiorczość Na Jawie szło bardzo ładnie pomnażać piłki bez konieczności wydawania yang wystarczyło ich niewielką ilość na starcie nadropić, nazaprowadzać postaci do m2 i wymieniać X białych biłek (załóżmy 15) na złotą piłkę. I bam, nagle z 10 złotych piłek masz 15 kolejnych. I tak aż po deadline lub koniec cierpliwości do targania 1-lvlowców przez całą mapę.

• Jak usunąć konto?

Chatime - - Archiwum

Podejrzewam, że wymagany jest kontakt z administracją forum. W ustawieniach brak magicznego przycisku, a regulamin prawi jedynie o tym, za co możemy usunięciem konta zostać pokarani.

• Rozmowy serwera Jawa

Do ćwierćwiecza mi dwie wiosny brakuje

• Rozmowy serwera Jawa

O widzisz, trójeczki pomyliłam po prostu Te 3 miesiące obowiązują rekrutów jednak

• Metin się zacina.

Chatime - - Archiwum

Chłopie, w DT to każdemu zacina xD Grom wie, co jest w tym dungeonem nie tak, ale bardzo dużo osób nie jest w stanie ogarnąć go do końca bez black screena, mimo dobrych parametrów sprzętu Mam trochę starszą kartę graficzną (960'kę) i połowę mniej RAMu. Dezaktywując GTXa podczas grania w metina na baterii działa lepiej. Z ręką na sercu. Komputer mnie się musi naprodukować, by utrzymać kartę graficzną, która na domiar przekracza wymagania aplikacji Bezsensem jest z niej korzystać do metka, skoro n…

• Rozmowy serwera Jawa

3 miesiące, jeśli mnie pamięć nie zawodzi. Chyba, że to był warunek na coś innego

• Rozmowy serwera Jawa

A widzisz? A rudy można kopać niezależnie od botów Rybki łowić tak samo

• A ja uważam, ze administracja też ludzie, też zdarza im się czasem pomylić, o czymś zapomnieć lub po prostu popaść w niedyspozycję Event górniczy nie jest czymś wielce niesamowitym, by robić z kilkunastominutowego obsunięcia aż takie halo. Nawet jakby rzeczywiście był to błąd administracji, a nie problemy techniczne. Więcej czasu by im zajęło klepanie wyjaśnień, niż naprawa błędu. Przeprosił? Przeprosił. Po co drążyć temat dalej?

• Rozmowy serwera Jawa

Ja kopię na jedną postać, za to zazwyczaj w kilka osób Towarzysko. Kilof +1, szpan na mapach xD I jedno i drugie mnie w jakiś sposób odstresowuje Manwoo też przeoczyłam. Wyjazd, niestety

• Metin się zacina.

Chatime - - Archiwum

Nawet na ustawionej maksymalnej wydajności nie pociągnie Ci laptop odpowiednich parametrów i w kluczowych miejscach będziesz miał mało FPS'ów. Jestem użytkownikiem ROGa i borykam się z tym samym problemem. Aczkolwiek ja mam ustawione od pewnego czasu tak, by metina łapał właśnie na tej słabszej karcie graficznej. Jest ona w zupełności wystarczająca jak na potrzeby tego tytułu (nie oszukujmy się, metin nie ma dużych wymagań) i komputer mniej się "zadyszy" przy niej, gdy nie jest podpięty do zasil…

• Boty zaś bez problemu wewnątrz tego koła rozwalą owe moby Byłam świadkiem takiej sytuacji (y)

• Rozmowy serwera Jawa

A znam masę osób poza mną, które te drobne czynności w Metinie lubią. Ba! Moja gildia na Tortudze potrafiła całymi dniami przesiadywać w Hwang na rudach, co było dość komiczne, zważywszy na nasze lvle :') Niemniej traktowaliśmy to jako swoistą integrację i oderwanie od rutyny dropu/expa na nudzących się po kilku dniach mapkach. Komentarze ludzi na ten widok były wówczas bezcenne Poza tym jak ktoś zarabia uczciwie to nawet najdrobniejsze osiągnięcia zaczynają sprawiać większą satysfakcje. Zwłaszc…

• Rozmowy serwera Jawa

Ja to widzę jakoś nigdy nie miałam problemu z całodniowym łowieniem ryb, naprzemiennie z kopaniem rud. Wręcz przeciwnie - jest to mój ulubiony element gry.

• Rozmowy serwera Jawa

Tak na dobrą sprawę to właśnie ta cykliczna konserwacja serwerów chyba je załatwia na jakiś czas. Może warto zarzucić sugestią, by robili restart właśnie przed tego rodzaju wydarzeniami? Już pies ganiał jakieś Manwoo i tego typu drobnice, na których nie idzie zarobić, a można się jedynie pobawić. Ale na blaski, piłki bum - godzinę przed dropem restarcik. Przynajmniej przez pierwsze parenaście minut byłby spokój

• Rozmowy serwera Jawa

Nie napisałam wcale, że ktokolwiek powinien się cieszyć i je zdobędzie. Wspomniałam jedynie, że wreszcie będą dropić