Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 158.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Filmy - Samos

PaterkulusS2 - - Dyskusje Samos

youtube.com/watch?v=amEMfO1aWmA&t=11s

• Cytat: „Na ts eboli, albo na tym drugim, którego najpierw się wypieraliście a później stwierdziliście, że ebola ma kilka ts tylko nie wszyscy u was o tym wiedzieli XD ” dobrze że nie na 6,7,8 lub 9 tsie wciskaj dalej ludziom ciemnotę jedyną osobą z której się śmieją jesteś ty amotorze pvp

• Wyśmienicie jest wygrać wojnę z paroma że tak powiem miernotami które na siłę oraz wszystkimi sposobami próbowały coś udowodnić i im nie pykło Chyba nie muszę przypominać kto wygrał pewną wojnę i do dziś się śmieje z tych pro kozaków którym słoma z butów po dziś dzień wystaje [ciach] [ciach] [Haborym]

• Cytat: „ Nic Ci nie będzie pobierało więcej. 30,75 zł jedynie powinno zniknąć, bo tyle kosztują SMy. Mogą przyjść z opóźnieniem. Jeśli nic nie pomyliłeś to wystarczy poczekać. <: ” Więc jeśli coś w treści smsa pomyliłeś będziesz musiał pisać do Wielkich DE w celu rozwiązania problemu aczkolwiek nie powinno być z tym problemu ponieważ w tym cudownym kraju jeszcze nie spotkałem się z brakiem życzliwości ludzi czego to nie można powiedzieć o pewnym kraju nieco na wschód

• Hm... Ktoś może pamięta pewną wojnę jak i to kto ją wygrał? [ciach] Pamiętajcie najważniejsze są wspomnienia Guten Abend Samos Jedna emotka w zupełności wystarczy [Haborym]

• Cytat: „Serio musicie sobie zglaszac posty? Juz nie udawajcie takich panow i lordow, ze was kazde "brzydkie" slowko obrazi... I kto tu mowi o dystansie do gry... Obrazony bo go ktos obrazil w grze i od razu zglasza... ” A to tutaj takie pany No jak dobrze że mi kolegów nie straszą jak ów koleś z mojej sygnaturki buacha ten to ma gadane co nie Jak dobrze wiedzieć że Lexioooo trzyma poziom tutaj na forum jako jeden z nielicznych

• Cytat: „Pokaż mi post Pater, w którym ktokolwiek napisał, że nie wygraliście? :D” No bardziej ośmieszyć się nie da przecież zawsze można zobaczyć na filmie jak było to że wygramy było pewne lecz to w jakim stylu marna gildia próbowała wygrać jest wręcz żałosne Zrobić każdy marny podstęp aby wygrać i mimo tego przegrać UUU... jak to musi boleć buacha Ano takie koksy z was Prawie jak z pod dworca co mówią; "Panie daj 5 złoty" Pokaż to i tamto tak nawiasem czy na każdy wasz płacz wam coś trzeba pok…

• Cytat: „Zmniejsz dawkę Pater :w00t:” To teraz lekami chciałbyś rysować nową rzeczywistość ? Może jakieś psychotropy ? Dzięki nim widzisz problemów mniej ? Nie wierzysz spróbuj nie zabrać Tak tak to ludzie z twej rzeczywistości wygrali wojnę: "w końcu tak przegrać to jak wygrać" Hm... tak napisać to jak nie napisać Tak na poważnie to jeszcze sporo wody w rzecze upłynie zanim którykolwiek z was nam do pięt dorośnie Poza wiecznym spinatorem pewnym na forum który nawet teraz próbuje zmieniać rzeczyw…

• Cytat: „Dumnym, że pobiłem twój rekord 7 lvlem ;)” Hm... Ciekawe jak dumny byłeś po wojnie buacha tak wpadłem co niektórym przypomnieć o pewnej wojence która się odbyła jakiś czas temu aczkolwiek jak widać pewne panienki nadal boli coś do teraz Tak w woli przypomnienia ktoś może pamięta kto wygrał tą wojnę pomimo podłych zagrań pewnej strony biorącej w niej udział ? Jakże bardzo śmieszy fakt że parę osobników z ów gildii nadal próbuje coś udowodnić na forum tak samo jak to próbowali na siłę wygr…

• Nielegalne jest straszenie kolegów Dobra oszczędzimy panienki Co tam jak tam Wetar ?

• Serwerowy bajkopisarz tourne robi buacha takie mi tourne jak i on sam i jego próba marna zostania GM taki żarcik Czy ktoś tutaj moim kolegów jakiś czas temu nie straszył ? Jaki śmieszny tyn piątek

• Znów da się tutaj zauważyć marne próby osób które chcą udowodnić na siłę że są lepsze od innych Hm... Chyba już pozapominali jak im na wojnie poszło a więc może pora im to przypomnieć ? Poziom ich kolejnej próby udowodnienia na siłę komuś czegoś jest żenująco niski no ale czego więcej się po nich spodziewać Wystarczy spojrzeć na wojnę jak to czysto grali buacha

• Cytat: „Można dyskutować na temat tego czy ktoś jest słaby czy nie, ale jednak na "jakimś" poziomie” Porozmawiajmy zatem o tej wojnie ostatniej w której dało się zauważyć paru [ciach] już nie wspomnę o ich żałosnych podchodach celem wygrania wojny buacha Wydaje mi się że lament ich kobiet do dziś się niesie po innych serverach Usunąłem niepotrzebne określenie. Teiws

• To ten likan mój o którym tak głośno było

• Ja [ciach] widziałem na wojnie z ich marnym podjazdem bucha Zresztą do dziś mam z nich bekę Usunąłem nieistniejący cytat i lekką obrazę. Teiws

• Cytat: „To fajnie uciekasz po zaklętym lesie ostatnimi czasy expiąc peta(?) Przez chwile myślałem, że to Takaś (on ma takie tiki zwiedzania mapy). 1v1 zbyt wiele, rozumiem ” Na wojnie też każdy z nas uciekał buacha Chyba nie muszę przypominać kto wygrał pomimo tych wszystkich plugawych zagrań pewnej gildii ? Ćwiczyć panienki

• Cytat: „Nadal nic nie zrozumiałeś. Patrzysz tylko przez pryzmat tego, gdzie Ty się urodziłeś i jakie Ty masz życie i środowisko wokół Ciebie. Nie potrafisz zrozumieć, że są inne środowiska, inni ludzie i każdy jest inny i ma inaczej. Skoro nawet tego nie rozumiesz, to próżnym trudem byłoby tłumaczenie Ci mechanizmów społecznych.” Uważasz więc że ludzi z tych środowisk nic nie osiągną w życiu? Ja wręcz przeciwnie uważam że każdy kto chce jest w stanie osiągnąć naprawdę dużo jest masa przykładów g…

• Cytat: „Otóż nadal nie rozumiesz kolego. Od tego, gdzie się urodzisz i w jakim środowisku, zależy praktycznie całe Twoje życie. To początkowe etapy życia kształtują Cię takiego, jakim będziesz. To zbyt wiele skomplikowanych procesów, żeby taki kuc, któremu stary dziadek, który żyje z zarabiania na kucach, wyprał łepetynę, mógł to pojąć.” Wiesz generalnie słuchaj stary miałeś fajnego dziadka bądź babcię zrobili fajny biznes chwała im za to ja też jak i większość nie miałem tego szczęścia ale czy …

• Cytat: „Otóż kolego nie rozumiesz zasadniczej zasady. Urodzenie powoduje takową rzecz, że masz gorzej czy lepiej. Jeżeli masz mało szczęścia i się źle urodzisz to nie zajmiesz wysokiego stanowiska, choćbyś pracował nie wiadomo ile. Możesz zaprzeczać i wypisywać teorię o pracy, sprzedawaniu paróweczek, silnej i bogatej Polsce, ale nie zapominaj, że lider Twojej partii żyje z odziedziczonego majątku i z gry w brydża.” Nie rozumiem do czego się ograniczasz ? Wydaje ci się że wszyscy wszystko dostal…

• No tak wdaje mi się że nie muszę przypominać kto wygrał ostatnio wojnę