Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 75.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Również chciałbym manu w isie na święta

• Item Shop - dyskusja

Mindok - - Porozmawiajmy o Metin2

Ta rekompensata to czyste SZALEŃSTWO!

• Likan vs smok grota

Mindok - - Archiwum

bez certow to na smoka nie masz po co wchodzić xD

• Likan vs smok grota

Mindok - - Archiwum

Dokładnie bo nie wiadomo kiedy i czy wgl aktualizacja wejdzie

• Likan vs smok grota

Mindok - - Archiwum

Ten pet to razador 12 berka powinien być :p @Eylis 5 sr różnicy w szponach i wartosc i srednie z rubinu to robią duża różnice w porownaniu do mojego likana chociaż ja i tak juz nie bije bo gre skończyłem ale czekam tak do konca roku forum przegladam moze wroce :p

• Likan vs smok grota

Mindok - - Archiwum

@Al Cubone Miał nieco farta przy respie metkow i tym krwawieniu xD(w tym aspekcie likan jest szots bo ma rozedrzec ijak jest G+ to prawie od razu wchodzi). Koleś ma także wszystkie pieczęcie zwierzat co np na Tasmanii było dla mnie niemożliwe bo ludzie to wywalali xd przy tym dmg jak bedziesz bił metki z dzika to nie ma szans ze Ci sie nie zrespi porzadnie/do fulla. Ma też buffa tak więc i 100krytyka i nie wchodzą mu hity po 7k. Chcesz na 12-13k bic to bij, ja nie polecam

• Likan vs smok grota

Mindok - - Archiwum

12-13k xD i ma go bic 30minut? Grałem jakis czas likanem 100lv i solowalem smoka, miałem nastepujace eq: Jastrzebie+9 sr 45 Stal 2k hp 50 wart 10 błyski Ogniste+9 Pas moby+8 Szmaragdy+8 Eq z łez+9 wszedzie full kryta i w bransie 5 szycia Tytanka Hełm dmg+9 Szarfa 23% z fenkiem+9 Perf razador 3 skile Bez buffa na full odpale wyciagalem 92 kryta i 100 szycia xd Ale na matowym rubinie i biologu na notkach dmg w smoka nie powalał... 14.5-15k bez na sucho, dlatego biłem z czymś typu pierścień z okeye…

• Ja np wcale nie zrobie bo skończyłem gierke z 2msc temu, myślałem czy wrócić, ale raczej nie przed ta aktualizacją xD

• Cytat od Miusiu: „Co do zmiejszenia zywiołow chciałbym zobaczyć jak to wyjdzie na globalu jak zaczna słabsi ludzie expic na spotach To będzie wygladac tak kilka grupek i gleba . Nimiec sobie myslic a po co im ulatwiac gre zmiejszymy zywioly niech laduja nam kase . ” Dzięki żywiołom każdy w miarę ogarnięty gracz wbił 90lv+... Kiedyś trzeba było naprawde porządnego eq żeby expic w grocie i posiadanie dropka na mapki 90+ było czymś w miarę oplacalnym. Teraz takich noobow co biją w metka 100lv 3k na…

• Cytat od 2nd Demon: „Cytat od RShamane2137: „Teraz firma chce utrudnić solowanie, to nagle wielki płacz, bo wydałeś pieniądze. A kto Ci kazał wydawać pieniądze? Wszystko, co tu jest to własność GFu, mogliby Ci to tak po prostu zabrać, a Ty nie mógłbyś im nic zrobić, bo oni Ci to tylko udostępniali. ” Skąd jesteś tak bardzo pewny, że wydałem pieniądze? Żeby zbić smoka solo to grałem po kilka godzin dziennie dzień w dzień przez ponad pół roku zbierając kasę od 1 wona, który mi został po skończeniu…

• Widze ze nawet nie bedzie czym przedłużać alchemii niedługo xD (czesto 15 corow dziennie mi nie wystarczało przy pechowych % eliksirow do przedłużenia całego koła)

• Mi nie przepadną np @Eylis

• Ja właśnie po ostatnim restarcie to zauważyłem. Eh kiedyś to było bicie smoka, teraz najlepiej bić w niego 20k+ i miec na wszystko egkhm

• Też to zauważyłem, że trwa krócej, a czasem pomimo że wybije metki kiedy smok jest jeszcze okrwawiony, potem ono juz znika a smok cos tak respi hp mimo to.

• Item Shop - dyskusja

Mogliby cos zrobić dla graczy którzy nie ładują w isa-szczeniaki w dniu pojawienia sie w isie byłyby tańsze, ale co zrobić... tylko kasa im w głowie

• Cytat od Eylis: „zalezy na jakim serwie jaka cena bo u nas to potrafily spasc do 4,4 te szkaty a to daje praktycznie polowe mniej ” jakby na Tasmanii te szkaty były po 4kk to bym otwieral wszystkie jak leci xd

• Ja na Tasmanii przy 2x yang i 10 szkatach mam 140kk-pudła otwieram bronie je pet

• Item Shop - dyskusja

Cytat od Kr8g: „Ten pet jest na potwory czy jak khan? ” Bez kitu mogliby sie pokusić o troszkę wysiłku którym byłoby napisanie co on bedzie dawał.

• Cytat od 2nd Demon: „Cytat od Eylis: „youtube.com/watch?v=iySepDBbfDo& ” Jak się umie bić smoka to z dmg 14k się go w 10-15 minut zbije. Zresztą zbije na luzie 100 smoków z takim eq i kupi sobie znakomity rubin to będzie bił już w ogóle luźno po 16-17k . ” Kolega miał tu moim zdaniem dużego farta ze mu tak dobrze poszło bo na jednym z respow miał 4x metin zemsty który respi słabiutko hp smoka. Gdyby mial 4x pychy np to by na pewno mu zrespil hp dużo pomimo ze ma pieczęcie.

• Item Shop - dyskusja

Mogliby jednak te szczeniaki dac.... Nie każdy ładuje w isa to po pierwsze a po drugie co 15/30 dni ogarniac peta? Dla mnie byłoby to uciążliwe.