Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 135.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Pożegnania na Samosie

Rica - - Dyskusje Samos

Po ponad 7 latach koniec gry na Obsydianie/Samosie. Żegnam :rolleyes:

• Sygnaturki :>

Rica - - Archiwum

O, świetne. Może jeszcze jakiś grafik ma propozycję? Dziękuję :*

Rica - - Archiwum

Hym, hym... taka zwyczajna ta sygnaturka :C Jakieś inne propozycje?

Rica - - Archiwum

Cześć. To znowu ja. Proszę o sygnaturę. Rozmiar zgodny z forum. Może to być połączenie kilku screenów, może to być jeden screen. Gdzieś tam subtelny, pasujący napis "Rica, Samos" 85143137537361706152.png 48763176023688589951.png 47889963492198909305.png 75292507483450262241.png 08910047683278180649.png 98291736687846792287.png

• Gimnazjum [S03]

Rica - - Archiwum

66457913938748148223.jpg To kiedy wyruszamy w trasę koncertową po królestwach? Mega ludzie i mega gildia! Loffki :*

• Ja od dwóch dni mam tak, że na 30 postaci, trzy mają coś fajnego z prezentów, a reszta yangi. A jak już mnie yangowy pech dosięgnie to na każdej postaci na koncie dostaje yangi. Jedyne co mnie bardziej irytuje to noc. Noc w połączeniu ze śniegiem jest zabójcza. Lagi że łojeja.

• Zimowa Rica

Rica - - Archiwum

świetne, dziękuję, zima jest długa, więc będę sobie zmieniać Narien zacznę od Twojej jeśli jeszcze ktoś ma jakieś inne wizje - poproszę!

• Zimowa Rica

Rica - - Archiwum

Nie tak dosłownie zimowy akcent Chodziło mi po prostu o utrzymanie sygnatury w zimnych zimowych kolorach. Rozmiary podobne do mojej obecnej sygnatury. Byłabym przychylna do nieruchomej sygnatury

• Zimowa Rica

Rica - - Archiwum

Cześć. Weszłam dziś na grę i widok mnie zachwycił, natchnęło mnie to też do zwrócenia się do Was z prośbą o zimową sygnaturkę. Materiały: 55295766777271376335.png 01562180081773124777.png 97180387596191850048.png Jak to wszystko przerobicie - mało ważne. Ważne aby było czuć klimat świąt. Chciałabym gdzieś napis "Rica" a mniejszymi literkami "Samos". Mile widziane różne warianty wykorzystania materiałów.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Rica - - Dyskusje Samos

A u mnie jeszcze dziś świeciło słońce. Śniegu ani widnąć.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Rica - - Dyskusje Samos

Cytat od Neka: „Jakkolwiek nie, nie próbowałam, to muszę powiedzieć, że uwielbiam jak przechodzicie płynnie z dyskusji o dżemie do wtrącenia o trupach i znów do dżemu” to może... dżem z trupa?

• Sygnatura i avatar

Rica - - Archiwum

Dzięki. Chciałabym jeszcze zobaczyć propozycję sygnatury bardziej stonowanej, czyli hmmm... no nie takiej bardzo różowej Teiws, jeśli mogę <: CiN wszystko świetnie, ale mogłabym zobaczyć propozycję mniej rażącą? Jumper: troszeczkę większa i hmm... te pochyłe linie jednak w jedną stronę? Avatar przyjmuję bez marudzenia

• Sygnatura i avatar

Rica - - Archiwum

O, świetne. Poprosiłabym jeszcze o avatar wspomniany w moim zleceniu. Chciałabym też zobaczyć w miarę możliwości prace pozostałych grafików <:

• Sygnatura i avatar

Rica - - Archiwum

Cześć! Jako, że sygnatura wygasła mam prośbę o zrobienie dla mnie całego kompletu. Już szczegółowo opisuję: Sygnatura materiały: (Ukryta treść) Więc chciałabym, żeby sygnaturka wyglądała tak, że wszystkie trzy postacie (w kolejności jaką podałam) znajdowały się na sygnaturze oddzielone od siebie pochyłą krechą, przejściem czy czymkolwiek innym, ważne by było widoczne oddzielenie i było pochyłe o tak: / .Możecie dodać jakieś efekty, mi to nie zależy. Na pierwszej cząstce niech będzie napisane: Ri…

• Niemieckiego uczyłam się w sumie 7 lat, 3 nieobowiązkowe i 4 obowiązkowe w technikum i teraz pamiętam tylko jak się przedstawić i powiedzieć ile mam lat. Z czasów i ogólnie gramatycznej budowy zdań nie pamiętam nic. Zdecydowanie wole angielski, może przez to, że oglądam dużo filmów z napisami, czasami nawet po angielsku.

• To być może nie miałam szczęścia to akurat bardzo normalne w mojej grze

• Dropiłam te cukierki od 16 do teraz (22:18 około). Dropnęłam ich 28 oczywiście z podwójnym dropem. Podejrzewam, że jeżeli bym nie expiła - nie pokusiłabym się o dropienie. 14 z nich otworzyłam, a 14 sprzedałam. Z otwartych: 6x średnie niebieskie, 1x czerwone duże, 5x czerwone średnie, 1x duże niebieskie, 1x srebrna sztabka (50k). Co do samego dropu nie jestem jakoś zadowolona. Tyle godzin expienia/dropienia na podwójnym dropie i tylko 28 cukierków/róż... pamiątkowy screen, a co tam. AnGvGF_rrrrr…

• Firma vs. Szpieg #1

Rica - - Archiwum

1. Ingolf 2. combatarms 3. Manossa 4. Laburra 5. Shae 6. Inkwizytor 7. Etincelle 8. Rica

• Śmieszne screeny Tortuga

Rica - - Dyskusje Tortuga

2v10nqc.jpg jestę (w) metinę

• Joo, w sumie racja xD no to ten tego... kształtuj się tam (dosłownie) to może zobaczymy Cię w telewizji reklamującego te majtasy