Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 156.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Wiki Metin2.pl

Ardiey - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od KAWAvonSKILL: „(...) Ponadto, obrazki wstawione w artykule Hełm Mistrza Wojny sugerują, że hełm jest dla każdej klasy ” Właśnie to poprawiłem we wszystkich hełmach

• Nie @MagKai

• Nie @Canhide

• Policz do miliona

Ardiey - - Gry i zabawy

20 831

• Morderca #33

Ardiey - - Archiwum

@Nathiel dziękuję, że przytoczyłaś tą legendę. Bez zbędnego owijania w bawełnę - TRZEBA WYRUSZYĆ, czym prędzej! Ale gdzie podziali się pozostali? @Nathiel może Ty zorganizuj wyprawę i zgromadź wszystkich? Udowodnij, że nie zależało Ci na śmierci @Bobcata. W przeciwnym razie cała legenda, same chęci nie poparte czynami nie odwiodą moich przejrzeń w stosunku do Ciebie. @Aszti ja wezmę kołek! Jeszcze tylko ktoś mógłby wziąć czosnek, którego niestety nie mam.

• Morderca #33

Ardiey - - Archiwum

Cytat od Nathiel: „Najbliżej @Aszti był w tym czasie @Bobcat może to ma jakieś znaczenie? Hmmm Miejmy oczy otwarte, w takiej chwili oprawca może być wśród nas... ” Cytat od Bobcat: „Morderca kimkolwiek jest (prawdopodobnie) popełnił błąd ! Można będzie poszukać go po charakterze pisma. ” Wczoraj długo myślałem nad tym wszystkim, co się tutaj dzieje. Słuchałem uważnie i mogę wyciągnąć pierwsze wnioski. Jak pewnie zauważyliście, @Bobcat wpadł na pewien trop. Aż dziwne, że nikt go nie poparł. Najgo…

• Nie @Nathiel?

• Morderca #33

Ardiey - - Archiwum

1. Malenka 2. Bobcat 3. Canhide 4. Ligeja 5. visonix 6. Fyne 7. Manera 8. Ardiey

• Dużo krzesełek mam ... [zabawa]

Ardiey - - Zone

Siadam!

• Morderca #30

Ardiey - - Archiwum

*wychodzi z zabarykadowanego namiotu* Drodzy Panowie, Drogie Panie! Pragnę zauważyć, że do tej pory nie wskazałem jeszcze nigdy kogoś niewinnego. Powtarzam - może mnie nie widać, ale cały czas po cichu uważnie przypatruję się wszystkim podejrzanym. I z tego miejsca, głoszę wszem i wobec, że widziałem Aediana, jak zajmował się swoimi sprawami, a jego późniejsze przeżycia i rozgoryczenie zdarzeniem było najwidoczniej szczere. On nie może zabijać! To się mija z ludzką logiką! Niemniej jednak trzeba…

• Dużo krzesełek mam ... [zabawa]

Ardiey - - Zone

1. Voilie 2. Orestes 3. Zamar 4. DarkSymphony 5. Shirt 6. Aszti 7. Vesuvius 8. Ardiey

• Morderca #30

Ardiey - - Archiwum

Do tej pory tylko uważnie przyglądałem się całej sytuacji i bacznie obserwowałem wszystkie podejrzane zachowania. Po sporządzeniu notatek i zebraniu wszystkiego w całość, olśniło mnie i wszystko okazało się takie oczywiste! Shae to osoba, która jest warta uwagi, a to dlatego, że również przejrzała morderczynię xKarou! W stu procentach się z nią zgadzam. xKarou uważnie dobiera wszystkie słowa i stara się naprowadzić nas na niewinne osoby. Przejrzyjcie na oczy... Jutro przedstawię swoje notatki po…

• Morderca #30

Ardiey - - Archiwum

OK, więc wyruszymy skoro świt. Mam nadzieję, że znajdą się jeszcze jacyś chętni. xKarou obyś miała rację - tak bardzo bym tego chciał...

• Morderca #30

Ardiey - - Archiwum

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych! Musicie mi wybaczyć moją nieobecność, ale miałem mnóstwo pracy w swoim namiocie marcinP zgłaszam się na ochotnika Chętnie się z Tobą wybiorę, żeby sprawdzić ten trop. Co dwie głowy, to nie jedna. No i zawsze raźniej będzie.

• Morderca #30

Ardiey - - Archiwum

1. Aedian 2. Voilie 3. Astria 4. Aszti 5. Manera 6. Pamster 7. marcinP 8. Hederath. 9. Bobcat 10. Beldwik 11. Shae 12. RShamane1637 13. xKarou 14. Lexio 15. Vesuvius 16. Aveles 17. Ingolf 18. Orestes 19. Ardiey

• Świąteczna AtmosferA

Ardiey - - Archiwum

Dzięki za życzenia Również życzę wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wystrzałowego Nowego Roku GM Etolina

• Oddaję głos na pracę nr 1

• Głosuję na pracę nr 1

• Morderca #29

Ardiey - - Archiwum

Szkoda, że edycja tak szybko się zakończyła, ale mimo wszystko warto było się zapisać Czekam na kolejną

• Morderca #29

Ardiey - - Archiwum

Dokładnie. Przejrzyjcie na oczy, przypomnijcie sobie przebieg wydarzeń! Jednoznacznie wszystko wskazuje na Aszti. Przykre, ale prawdziwe...