Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 43.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Trochę poszperałem na niemieckim forum metin2 i z tego wszystkiego wylądowałem na brazylijskim Oto efekty: imgur.com/phzwDiR imgur.com/cfuVa2q imgur.com/pIeHpmD

• Drodzy gracze! Wersja 18.0 to nasza pierwsza aktualizacja w nowym roku. Sprawdźcie na liście zmian, co na Was czeka w nowej aktualizacji: Nowości - Event 'Dzieci Kwiaty' - Przemówcie językiem kwiatów! Zbierajcie w nowym evencie pt. 'Dzieci Kwiaty' saszetki z nasionami i postarajcie się, aby z nich wyrosły przeróżne latorośle. Pęk z identycznych dziesięciu latorośli możecie wymienić na pudełko z drogocenną zawartością. Dzięki kwiatom, które znajdziecie w tych pudełkach macie szansę na zdobycie po…

• Pożegnania na Wetarze

MondayTBD - - Dyskusje Wetar

Postacie: TRANSFORMERS GalanT DeeJayKuba KobietaKuby Avelox OverLoad xTaio Shog Nie należą do mnie.

• Witam Posiadam 4GB RAM, co pozwala na odpalenie wraz z procesami komputera tylko 3-ech metków. Czy istnieje możliwość zmiejszenia wykorzystania pamięci RAM przez proces Metin2? Czy lepiej iść do sklepu i kupić więcej RAM? ;>

• Problem przy wyborze CH

MondayTBD - - Archiwum

Czesc. Opisz proszę parametry komputera. Chodzi o kartę bądź karty graficzne. Najwyraźniej w tym tkwi problem.

• Czekam na odp od supportu już cały dzień, ale jak wiemy dzisiaj mamy święto, więc czas może się przedłużyć. Temus dzięki za rady, ja nie wiem co ja bym bez Ciebie zrobił. ;)

• Zima jest szukam kumpli na zimę. Dobra zapłace!

• Zbiera ktoś karty Star Wars z Carrefour'a? :D

• Elzhi pomóż mi lepiej z tym metinem na windowsie 8.1, a nie jakimiś smrodami się zajmujesz :)

• Temus nawet nie mam instalki xp/win7, żeby zainstalować na wirtualu ;) Inne pomysły? :P

• Przeinstalowałem, zmieniłem rozdzielczość i to samo... Nie mam pojęcia co robić z tym...

• Myślałem, że ktoś z szanowanego Wetara posiada wiedzę na ten temat ;) Ale skoro tak to będę czekał na odpowiedź ;) Dzięki.

• Dużo osób miało, ale do końca nikt nie pokierował... Myślałem, że forum jest po to, aby pomagać w takich sytuacjach ;) Ale się zawiodłem, sam próbuje i na marne, już cały dzień tak leci...

• Witam pomożecie? Posiadam problem z metinem, podczas odpalenia pokazuje się takie okno i nie mogę wybrać serwera, ani kanału. Posiadam Windows 8,1. 96072319175070193939.png A potem jeszcze coś takiego: 40606025229934147001.png. Proszę o szybką pomoc z tym problemem.

• Witam Posiadam problem z metinem, podczas odpalenia pokazuje się takie okno i nie mogę wybrać serwera, ani kanału. Zaznaczę, że posiadam Windows 8.1. 96072319175070193939.png A potem jeszcze coś takiego: 40606025229934147001.png. Proszę o szybką pomoc z tym problemem.

• Witam Klasa postaci: Sura Broń (WP) Poziom postaci: 35lv Ekwipunek (EQ): Broń - FMS +9 sr.46 5b 2kd+4 Zbroja - YY+9 1500pz 10do po Hełm - Wyzywka+9 czysta Tarcza - 5katna+9 2b nno Bransoleta - Srebrna+9 5b 10do PZ. Buty - Skórzane Kozaki+9 1500pz 5kryta Kolczyki - ebonitowe kolce+9 5b 10speed 10zwierzeta Naszyjnik - złoty naszyjnik+9 1500pz 8omdlenie Poziomy umiejętności (skilli): Czarowane Ostrze - m2 Czarowana Zbroja - Rozproszenie Magii - Smoczy Wir - Strach - m1 Uderzenie Placem - Status Pos…

• Postać DarkWalkey i KochamSila od dzisiaj należą do mnie. Pozdrawiam ;)

• Dnia 19.03.2014 postać hiKerr zmieniła właściciela, życzę powodzenia.

• Oscary!! WETAR :D

Transformersik - - Archiwum

1.Mistrz zdobywania doświadczenia (najszybsze expienie): Myślę, że dużo osób expi i tutaj bez nominacji. 2.Król handlu: Anurin, 3.Mistrz ciętej riposty (chat z gry, szept, forum): zvvirasAG(za czasów Deimosa), Anurin. 4.Mistrz prowokacji: jnulka 5.Ulubiony gracz: jnulka, KrzysiuHOP, Aspersa 6.Osoba która wywyższa się czymś od innych: Azra 7.Król noobków Wetara: jnulka, KrzysiuHOP 8.Najmilszy gracz: Shankes, Chantelle, SQRCZYBYKU, SweetH3ller, HandOfDeath 9.Osoba najbardziej konfliktowa: Azra 10.…

• Dnia 08.02.2014 postać GitSura zmienia właściciela. Nie odpowiadam za czyny nowego ownera. Pozdrawiam.