Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 72.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od CzD: „Cytat od medionus: „witam Samosik wpadłem zobaczyć jak tam to dno i odrazu 'tyłkolizy' z OvTop że gimba bo zwiałem z 1w haha nie no piksele w grze ponad życie widzę nieźle się tu bawicie jak 1w to taki majątek ” Tylko nie mów mi że się za mną stęskniłeś a tak pozatym to 1w to jakieś 7-9 marchewek. Serio darcie mordy rozgrywa sie o takie grosze? Dzieci już liczyć wony zaczynają? Zazdroszczę że skończyłeś chyba też skończę :p ” żebyś wiedział że zatęskniłem za kimś komu wiszę 10w xD…

• witam Samosik wpadłem zobaczyć jak tam to dno i odrazu 'tyłkolizy' z OvTop że gimba bo zwiałem z 1w haha nie no piksele w grze ponad życie widzę nieźle się tu bawicie jak 1w to taki majątek

• Pożegnania na Samosie

medionus - - Dyskusje Samos

Pozdro wszystkim. Dziękuję za gre prawie wszystkim. Nie będę rozpisywał się kto wie ten wie za co i komu dziękuję. Kończę gre definitywnie. Konta rozdałem na czacie w m1 (kto je ma to nie mój problem i mnie to nie obchodzi) eq jakie miałem nakarmiłem pety. Cóż... Nie pozdrawiam paru osób ale to się chyba domyśla każdy kogo nie pozdrawiam. Ps. SirOz może kiedyś wejdę oddać Ci tego wona mimo że darłeś jape jak młody pelikan. jeszcze raz pozdro i do niezobaczenia

• Rib

• Cytat od GrupaBraaaci: „jest na wakacje bedzie event ” i tak jestes słaby

• Cytat od snamthor: „no to ja tak z zapytaniem do Arta dawno nie bylo ewentu rybackiego mozna by tak mozezrobic taki w przyszlym tygodniu ” Popieram :p ale poproszę stary drop ze skrzynek. Chyba że to ja miałem (lub nie miałem farta) do 36 czarnych koni

• Objawy odstawienia

• atmosfera

• Policz do miliona

medionus - - Gry i zabawy

20 703

• Expimy Art`a

medionus - - Archiwum

117 i 7%

• +Wymieniamy białe rzeczy ^^

medionus - - Gry i zabawy

mleko w proszku dostępne szeroko w Wenezueli

• Cytat od Mordetis: „Cytat od medionus: „hahaha, nie żeby coś ale każda postać zrobiona przeze mnie miała coś do powiedzenia i nie była słaba pozatym podkreślę słowa "zrobiona przeze mnie" a nie zakupiona więc sory ale nie masz zadnych podstaw do twierdzenia że cokolwiek kupowałem ” A kto Ty jesteś? ” Mordek idź tam siedź dalej w ""topce"" a scene -64lv zostaw w spokoju. jakbyś w niej 'siedział' to zapewne byś wiedział kim jestem. chociaż patrząc ostatnio na moje kontakty szczególnie z jinno to c…

• Cytat od MagKai: „Cytat od medionus: „hahaha rozmowy na TSie. i jak je zamierzasz udowodnić ? nawet nie masz jak ich udowodnić więc nie pogrążaj się już bo śmiać mi się już chce ” Nie muszę ich udowadniać. Polecam Ci jedynie zauważyć różnicę pomiędzy postacią gotową a postacią, która od początku jest w posiadaniu jednej osoby, która dochodzi do wszystkiego sama a nie za pośrednictwem przelewu:) Jak już wyżej wspomniałam, ja wiem swoje Ty wiesz swoje. Na tym kończę dyskusje. ” kończ kończ bo żade…

• [ciach] hahaha rozmowy na TSie. i jak je zamierzasz udowodnić ? nawet nie masz jak ich udowodnić więc nie pogrążaj się już bo śmiać mi się już chce Moderator Ascoran:Wyciąłem piramidę z cytatów.

• Cytat od MagKai: „Cytat od medionus: „Cytat od MagKai: „Ja pracuje sama na swoją postać. Powoli bo powoli, ale sama. Nie dążę nawet do tego by być jakąś TOP szamanką bo mam to gdzieś Nie mam super eq by się dobrze bawić:) P.S. nie kupuję ciągle gotowych postaci jak Ty @medionus wolę być mixem niż chwalić się kupionymi postaciami ” xD nigdy nie chwaliłem się postaciami bo nigdy ich nie kupowałem, gdybyś znała regulamin gry byś to wiedziała że handel kontami jest niezgodny i można bana wyłapać wię…

• Cytat od MagKai: „Ja pracuje sama na swoją postać. Powoli bo powoli, ale sama. Nie dążę nawet do tego by być jakąś TOP szamanką bo mam to gdzieś Nie mam super eq by się dobrze bawić:) P.S. nie kupuję ciągle gotowych postaci jak Ty @medionus wolę być mixem niż chwalić się kupionymi postaciami ” xD nigdy nie chwaliłem się postaciami bo nigdy ich nie kupowałem, gdybyś znała regulamin gry byś to wiedziała że handel kontami jest niezgodny i można bana wyłapać więc nie pisz czegoś co jest nie prawdą

• Cytat od MagKai: „Cytat od Vronbrn: „Cytat od medionus: „Na pierwszej pozycji powinien być @Lorint. Potem @Vronbrn i na miejscu 3cim największy mix samosa czyli Ingolf *ban za 3...2...1...* ” Można jeszcze tam MagKai dać za sponsoring ” ahhh chłopie... ja nie wiem jak bardzo się nudziszspało by wymyślać takie historyjki, które nie mają oparcia w prawdziwym życiu Ale Ty masz własny świat, swoje kredki:) ” lepsze kredki i świat @Vronbrn niż Ty i Twój totalnie oderwany od rzeczywistości i gry @MagK…

• Na pierwszej pozycji powinien być @Lorint. Potem @Vronbrn i na miejscu 3cim największy mix samosa czyli Ingolf *ban za 3...2...1...*

• Pożegnania na Samosie

medionus - - Dyskusje Samos

Poatacie WildAnimal, SaraWild, YznE nie są już w moim posiadaniu. Dzięki za grę na scenie 55lv

• Samos - potworne lagi

medionus - - Archiwum

Ciebie powinno kickać co 30minut. Ciekawe co byś pisał jakbyś sam wbijał skile kamolami do P mając BMa bez eq z 35-55lv. I nie pisz że byś siedział w SH bo dobrze wiemy że byś afczył tak samo jak reszta w m1. Może maszynka Ci niewyrabia? Bo np ja lagi w metinie nie pamiętam kiedy miałem