Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 979.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nie @FuBus

• Nie @FuBu

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od PocieKomruki: „I przy okazji coś takiego znalazłam na OLX Kto chętny? KlGXF4R.png ” @MagKai bo jej ulepszanie słabo wychodzi

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od RShamane2137: „A to przepraszam, nie znam się. Ale śniło mi się dzisiaj, że grałem w metina znów ” Jakie EQ miałeś ?

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od RShamane2137: „Mein chyba ” @Mein na negrosie bo ostatnio płakał jakie ceny tam są

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od Dosarphic: „Cytat od Potworek: „@Dosarphic Co tam :3 ” Wbiłem sobie docelowy, zaplanowany przez siebie lv 100 na daggerze, wbiłem sobie platynke w lolu i w sumie szukam zajęcia, zaraz z psem skocze na spacer to może jakiś pomysł wpadnie. ” Pożycz mi Tomeezyna

• skojarzenia :D

Vronbrn - - Gry i zabawy

Rat

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od Arrabbiata: „O granicy nie napisałam ja.Czyli jesteś mięki skoro nie panujesz nad emocjami. Dowalanie dziewczynie za to,że "nie pykło",jest dziecinne. Kurcze piosenka Gdzie Ci mężczyźni z lat 70 dalej ma sens. ” Na pewno nie ma sensu kaleczenie języka angielskiego przez Ciebie. A ja napisałem o „granicy” ponieważ lubicie naginać ją do warunków wam odpowiadających. Ty się loszko o moje emocje nie martw. Cytat od RShamane2137: „Vron chyba też do zbanowania za multikonto ” Dzięki RShamane2…

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od Arrabbiata: „Bardziej płaski wdf sam sobie uwłaczasz.Ubliżasz a tak niedawno biegałeś za nią hipokryzja lv hart. ” Bo mnie babsko nie prowokowało. Żadnej granicy nie przekroczyłem. Granica jest dla obydwu stron a nie tylko dla 1 cwaniaki. Cytat od Arrabbiata: „Bardziej płaski wdf sam sobie uwłaczasz.Ubliżasz a tak niedawno biegałeś za nią hipokryzja lv hart. ” Jeżeli chciałaś zabłysnąć angielskim to tak bardzo średnio, bardzo miernie.

• Dlaczego tak pali?

Vronbrn - - Archiwum

Szczęście

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od PocieKomruki: „Cytat od Vronbrn: „Cytat od Dosarphic: „@PocieKomruki Wiesz, że jak w kodzie zmienisz [.spoiler]coś[./spoiler] na np. [.spoiler=gg]nr[./spoiler] to zamiast nazwy okienka do rozwinięcia pt. spoiler będzie to co napiszesz po znaku równości (o sygnaturke chodzi, bez kropek oczywiście) (Ukryta treść) ” Nie tłumacz jej bo to ameba jest xD ” Amebą to jesteś Ty i każdy dochodzi do takiego wniosku po krótkiej rozmowie z tobą. No i jakby było mało to i obleśną stuleją. Mogę sobie …

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od Dosarphic: „@PocieKomruki Wiesz, że jak w kodzie zmienisz [.spoiler]coś[./spoiler] na np. [.spoiler=gg]nr[./spoiler] to zamiast nazwy okienka do rozwinięcia pt. spoiler będzie to co napiszesz po znaku równości (o sygnaturke chodzi, bez kropek oczywiście) (Ukryta treść) ” Nie tłumacz jej bo to ameba jest xD

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od Charlotta: „@Konradeek niezupełnie - lubię wchodzić na forum ” Oddasz EQ ?

• skojarzenia :D

Vronbrn - - Gry i zabawy

Bezczelna osoba

• Nie @Mein

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Dropnąć komuś rękawiczkę ? 30kk sztuka

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od Lexio: „Witajcie. Czas zjesc sniadanko ” Pędraki już czekają mmm

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od Charlotta: „Jak ogr! A ogr ma warstwy! ” Mam fryzurę w Metinie na Meina dla surki

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od RShamane2137: „Cytat od PocieKomruki: „Mein dostał bana :c ” Mówiłem mu, że nie może publikować korespondencji z członkiem zielonej drużyny xD ” Nie wiem czy zauważyłeś ale Mein jest zielony ...

• Luźne pogawędki

Vronbrn - - Gry i zabawy

Cytat od Rumun: „Vronbrn, pomyśl jaki by był porządek gdybyś ty się nie udzielał. ” Nie pisz do mnie cyganie okej ?