Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 110.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Erfu: „Nigdzie nie było napisane że będzie bez bonów, należy im się, grają przecież na serwerze o ekskluzywnej zawartości ” bylo, jak klikniesz w kalendarzu eventow pazdziernika na item dropiony to pokaz co ma dawac taki manni. Nie ma mowy o bonusach tylko o tym ze bedzie on na 5, 15, 30 dni

• Manning byl kiedys w is do kupienia ale czesci ej dawal manu z bonusami. Cytat od JestMoc: „według wiki daje to samo co manu I raczej nie liczyłbym, że mogło by być inaczej... ” no ale jak klikniesz na info w kalendarzu eventow na manning to Ci pokaz info co bedzie dawal ten wydropiony z metkow - Nie bedzie dawal zadnych bonus ow, wiec raczej nie bedzie taki sam jak z isa.

• Cytat od cdr2005: „Naszła mnie jeszcze jedna myśl. Na dropku mam tygre +9 15 błyskawice 1500 pz 10 do pz:) Czy ona przypadkiem nie będzie lepsza niż moja stalka na grotę? ” spoko bedzie lepsza. Ja bije w smoczej zbroi 15 blyski 2kpz 5 do pz I miodzio idzie jak przecinak :p

• Cytat od Eylis: „Cytat od tomasitopl: „Manni to nie Manu co daje HP + potwory z tego co pamietam. ” Ja mam mani I daje to samo co manu tylko ma inny kolor xd ” oki to mozliwe - nie wiem bo nie mialem jeszcze nigdy. Ale jak czytam na forum to pisze ze manni jest bez bonusow (ten co ma dropic na dniach z metinow i bossow) wiec na tego lepszego przyjdzie mi poczekac dlugo az pojawi sie w is przyokazji jakies promocji

• Cytat od Erfu: „Zacznijmy od tego, że jestem tolerancyjny jak mogę, ale żeby mieć event w którym można z metka wydropić Manni to przesada chyba , gdzie inni by to wydropić albo czekają rok albo grają w koło losu za 2k sm (tak jestem chory) pomijam resztę eventów w porównaniu do innych serwerów... zacząłem rozumieć te słowa "Wyjątkowy serwer o ekskluzywnej zawartości!" - mimo że już stoi chyba spory czas Zanim ktoś coś tu ten tego- tak mam ból 4 liter ” Bez obawy ten "Manni" co ma dropic z metkow…

• Błędy w grze - alchemia

tomasitopl - - Archiwum

mnie podobnie sie dzieje przy przedluzaniu alchemii. Trzeba bardzo uwazac aby czasem nie wyciagnac kamienia przy probie odnowienia czasu na nim. Mysle ze powinni sie temu przyjzec metinowi experci :p

• Dokladnie, tak jak powyzej, 13 itemow w szkrzyni kowala wiec ciezko bylo trafic magiczny czy tez domniemany rytualny kamien. Jak powyzej pisali Maximoo i Miki ciezko bylo te kamienie droipnac, wiem po sobie otworzylem ich sporo i smiem twierdzic ze aby byla szansa trafienia magicznego czy rytualnego to chyba trzebaby otworzyc tych szkat za 4 tys SM + Ja sprobowalem i lipa sam drop jak koledzy pisali powyzej

• Zapomniany login i email

tomasitopl - - Archiwum

Hejka, jesli pamietasz login i haslo do tego/tych kont to wystarczy ze zalogujesz sie na nie przez strone metina.Tam bedziesz mogl po zalogowaniu zobaczyc na jakim mailu jest to konto i tez zmienic sobie tego maila na inny jesli bedziesz chcial oraz inne modyfikacje takie jak zmiana badz przypomnienie hasla do depo itd. Problem pojawia sie jesli nie pamietasz loginu do konta badz do tego maila, bo to juz musi oprzec sie o pomoc ze strony supportu. Powodzenia i mam nadzieje ze teraz cos wskurasz

• tradycyjnie jedno honorowe jajko tylko lipne 22 dni 2 skile I 0.1 na start pz wiec mega jak zawsze

• Cytat od Wiwek: „Cytat od KwiatSuri: „Dziś podeszłam do stołu, czytam jakie nagrody są ze brązowej i patrzę 290 pkt, od razu sprawdzam srebrną 290-399 pkt. A wczoraj jeszcze było 250-399. Coś mi się zdaję że już od dziś będą z każdej srebrnej pierścienie, nie ważne czy stara czy nowa szkata. ” Raczej nie, te szkaty maja rozne ID takze raczej nie bedzie tak ze z starych bedzie leciec nowy drop ” rozne ID buahaha buahaha buahaha leze, zobaczysz jak swinia niebo podobnie bylo ze skrzyniami ucznia .

• Cytat od Wolfeks: „Troche nie w temacie, ale sprawdził ktoś, czy ze starych skrzynek leci stary drop? Tylko tak sprawdził na 100% ” Hehe, sam to zrob I potwierdz jakim ss to I ja otworze swoich 1k :p

• Cytat od SamosShelly: „Ktoś potwiedzi że w tych starych skrzyniach co zostały zrobione wcześniej drop nie został zmieniony? na 100% ” Napewno bedzie oddzwiek w dropie na 100% Cytat od akwarysta93: „Cytat od Prawnik55: „Pytanie za 100pkt dla tych najmądrzejszych. Dropiłem sobie karty po przelogowaniu na inne "CH" i dropnięcie kolejnych kart do tali, karty mi się podzieliły i nie chcą się złączyć pytam WTF? a1.jpg ” bardziej wygląda na przeoczenie z twojej strony może miałeś wczoraj wydropione kil…

• Cytat od Gulioppa: „Cytat od Gulioppa: „Cytat od Ritchie: „Zrobiłem coś źle, czy Wy też otwierając od początku dopiero dzisiaj mieliście mieć 14. dzień? xD ” To ty musiałeś ominąć dni bo ja skrzynkę za 14 dzień odebrałem w sobotę ” sory xd w niedzielę ” dokladnie ja odbieralem szkaty od samego poczatku i codziennie bez pominiecia ale jakis cudem na kilka kontach okazalo sie ze jestem 1 dzien do tylu I nie moglem odebrac 14 szkaty a wczoraj zniklo kompletnie I lipa mozliwe ze cos sie zrypalo I ni…

• no to macie fajny drop z tych szkat macie. Zdecydowanie u was na plus

• to mega bo ja od huuuuuu maski uczuc. Cukier dla konia Pech???

• Dokladnie dopiero dzis miedzy 22-23 bedzie mozna odebrac tygodniowa szkate :p Troche cierpliwosci Cytat od dandun: „Cytat od WyroczniaAlethei: „Może mi ktoś wyjaśnić gdzie jest szkata jackpot? Mamy dzienną i tą za 7 dzień tygodniową a ten jackpot to nie mam pojęcia gdzie. ” Sprawdź, może automatycznie się otwiera i jest przedmiot do odbioru z tego od dozorcy. jakim cudem już na 7 dniu jesteś? ja dopiero na 5 ;d ” jak otwierasz od pierwszego dnia to masz nabierzaco I dzis poznym wieczorem mozna b…

• wczoraj biegal em 2h I ani jednego metka nie widzialem wielkanocne go

• SENIORZY - kontakt

tomasitopl - - Gildie

aaa oki, to Pozdrawiam

• SENIORZY - kontakt

tomasitopl - - Gildie

a Co z Kasztankabuff, nie gra juz????

• Jak dla mnie spoko tylko miejsca zabraklo mimo 4 zakladek le generalnie powiedzialbym ze na + zwlaszcza ze bylo to moje PIERWSZE OX i mniejmy nadzieje ze nie ostatnie