Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Handlarz30: „zabraklo argumentow ” Nigdy nie usłyszysz argumentów tam, gdzie są one poufne, to chyba jasne? Cytat od Handlarz30: „dlaczego gracze uczciwy ponosza kare za innych?chodzi o sm ze podwyzszona cena zostala za to ze inni robili cos nie ucziwie ” O ile wiem, wzrosła cena kuponów a nie SM a to różnica. Bezpośrednio po podwyżce, Art wszystko już wyjaśnił w tej kwestii, więc ja nie będę tego wałkowała ponownie.

• Cytat od Handlarz30: „dobra to inaczej macie ip graczy mowisz a raczej tak piszesz to czemu jak sa boty w grze po ip ich nie banujecie?oszukiwali na sm czemu bana na wszystkie konta osoba nie dostala?proste mydlenie oczu jak zawsze... ” Skąd wiesz, że tak nie jest? Nie wiesz o tym a od nas nic się nie dowiesz. Ten temat jest dedykowany IS a nie botom, nie angażujmy uczestników tej dyskusji w rozmowy na tematy, których tutaj nie oczekują.

• Cytat od Handlarz30: „ktos pisal ze ludzie zmieniali ip i wylapywaliscie ich a to bylo nie prawda poniewaz widac bylo to po ilosci banow a raczej ich braku i tylko co zrobiliscie to tylko ceny SM podwyzszyliscie i to tyle co zrobiliscie ” Nie powołuj się na to, co ktoś pisał, w ogóle nie wiem co Tobie chodzi, świadczenie jakichkolwiek usług internetowych nie jest możliwe bez używania adresu IP, więc pytanie "po co wam ip gracza" jest po prostu od czapy. Potraktuj adres IP jako artefakt, niezbędn…

• Cytat od Wiwek: „gdy był błąd z logowaniem na tasmanie z innych krajów to specjalnie się dowiadywalem bo nie mogłem się zalogować i napisano mi na naszym suporcie że nie nakładane są kary za zmianę ip ” To prawda, nie nakładamy, ale pytanie @Kochamzycie666 dotyczyło legalności a nie kar.

• @Handlarz30 - nie wiem po co napisałeś ten post... z niego nic nie wynika.

• Cytat od Kochamzycie666: „@Ascoran czy zmiana IP na tureckie i kupienie taniej smów jest legalne? ” Cytat od OWK: „ 3.2.5 Korzystanie z usług ‪Gameforge‬ za pomocą usług zapewniających anonimowość lub podobnych działań, które umożliwiają zatajenie lub ukrycie prawdziwego adresu IP lub tożsamości jest niedozwolone. ”

• Luźne pogawędki

Santonia - - Gry i zabawy

Cytat od Misiaczek: „Halo pomocy ! wie ktoś jak zakończyć misje dziwne potwory? ” Jest taka legenda, że ktoś, kiedyś tą misję zrobił... Napisz na support, sprawdzimy na jakim etapie jest Twoja misja

• Luźne pogawędki

Cytat od RShamane2137: „Krytyka nigdy nie będzie hejtem, nie ważne ile jej będzie ” Każdy hejtujący tak twierdzi Jednak praktyka na tym forum pokazuje, że jest inaczej. Cytat od RShamane2137: „Ale nie napisałaś, że to Twoja ocena xD ” Nie pełnię też funkcji rzecznika społeczności forum, więc czemu myślisz, że roszczę sobie prawo wyrażania opinii za innych uczestników dyskusji? Cytat od RShamane2137: „Powiedz mi, w jaki sposób definiujesz to, czy ludzie na samosie "ulegli mojemu czarowi"? Bardzo …

• Luźne pogawędki

Cytat od RShamane2137: „A dlaczego nie? Jest w regulaminie jakiś zakaz? ” Nie, ale team już został na tyle skrytykowany, że każda kolejna krytyka jest zwykłym hejtem, który jest jak najbardziej niedozwolony na tym forum. Cytat od RShamane2137: „Nie wiem dlaczego swoją opinię uważasz za pewność ” Dla mnie moja ocena jest pewnością, a inni sami mogą ocenić jak chcą. Cytat od RShamane2137: „No, nawet wiem w jakiej gildii xD ” O, miło mi. Cytat od RShamane2137: „Smutne, że uznajesz swoich kolegów za…

• Luźne pogawędki

Cytat od RShamane2137: „Tylko teraz następuje pytanie, jak taki zwykły użytkownik może krytykować kogoś z Teamu? ” A po co chcesz krytykować kogoś z team? Cytat od RShamane2137: „Przecież ona jest cały czas, tylko na niewidocznym xD ” Spokojnie, nie śledzę całego forum, nie mam na to czasu Dlatego, jeśli tworzysz tutaj elaboraty, to zwyczajnie ich nie czytam, nie wchodzi to w moje obowiązki a Twoje elaboraty nie są nawet ciekawe. Cytat od RShamane2137: „Moedetis i koledzy dostali info, że muszą …

• Luźne pogawędki

Cytat od RShamane2137: „Niczym nie różnisz się od kolegi Mordetisa ” A na jakiej podstawie twierdzisz, że Ascoran i Moedetis to koledzy? Cytat od RShamane2137: „Pozdrawiam Panią Santonię ” Również pozdrawiam.... .

• Cytat od Kimusiek: „Za fuzje i za balans zabiera się ten sam dział techniczny? ” Jakie to ma znaczenie dla Ciebie?

• Cytat od Miki124: „a teraz pojawia sie informacja ze w sumie to nie pracuja nad fuzja tylko balansem ” Prace nad fuzją również są prowadzone (poniżej cytat pochodzący z postu opublikowanego kilka dni temu) Cytat od Art: „Niestety pierwsze testy nowego systemu fuzji wykazały kilka poważnych problemów, które trzeba wpierw usunąć, aby mógł on działać prawidłowo. ”

• Luźne pogawędki

Cytat od Dosarphic: „To odwrócę uwagę moją świnką morską, co se śpi właśnie. ” No co za słodziak!

• Cytat od zihal: „to ciężko napisać że obecnie trwają prace i firma rozmyśla nad fuzją serwerów ” No, ale Art to już pisał kilka razy, przy różnych okazjach.

• Cytat od Gryzu: „Ponawiam pytanie o szkło handlu, bo dalej nie ma żadnej informacji na temat jego braku w ofercie is. ” W szkle handlu wykryty został malutki błąd i zanim wróci do oferty, błąd musi zostać naprawiony. W tej chwili trwa analiza tego błędu.

• Cytat od Eylis: „Ciekawe jak szybko te drewna lecą xd ” O 14: 15 zabraknie mobów na przylądku, tylu będzie chętnych do wybijania

• @Demcio20 przez Przylądek. Kurde no! przestańcie hejtować Natalię bez powodu. To forum o grze, jak macie psychopatyczne potrzeby wyżywania się na kimś to nie na tym forum. @Extaza zdaje się o 14, więc już niedługo. Jak ktoś czytał tą wiki, którą podała Natalia, to jest tam również informacja, że trzeba zrobić prequest. Moderator Bayek:Połączyłem posty

• Cytat od Comrebirth: „Ten temat jest już chyba trochę zapomniany, a i odpowiedzi teamu są znikome. ” Ale czytamy te propozycje i część z nich przekazujemy do wydawcy gry, więc śmiało.

• Cytat od Owieczka: „No to pierwsza hydra padla Jawa ” Gratulacje!!!