Search Results

Search results 1-20 of 772.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Znam Maila a nie pamietam loginu

KociePomruki - - Samos

ALbo spróbuj na supporcie.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

KociePomruki - - Etolin

Santonia ma tytuł Menedżera Teamu i nim kieruje, nie Art.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

KociePomruki - - Etolin

Banowanie to nie jest zadanie Arta tylko niżej położonych. Nie gram na waszym serwerze, ale jestem na 100% pewna, że nick osoby sprzedającej yangi jest za każdym razem inny. Wiesz dlaczego? Gość co tylko dostanie perma, to za momet tworzy/uruchamia kolejne konto. Więc nie można zarzucać, że nic nie jest robione. Tej zarazy nie wytępisz. Jeszcze Cię ona zwyzywa xD

• Dropily rady, ale w tempie 1 na godzinę.

• RIPOSTA Z RADĄ

KociePomruki - - Archiwum

W praktyce jak duża jest szansa, że z radą riposta wejdzie? Nie mam nawet m1.

• Dodanie bonusu

To, by miało sens. Dodanie piątego bonu często jest bardzo problematyczne.

• Quote from Shirt: “Quote from PocieKomruki: “Czy to nie jest już przesada ze sprzedażą kuponów i szczeniaków w is? Ledwo je rzucą do is i zaraz kolejna tura. To nie nadąża z rynku schodzić. ” Jak wystawisz po normalnej cenie to sprzedasz ” Mam wrażenie, że dla Ciebie normalna cena to pół darmo Kupony i szczeniaki wystawione w różnym przedziale cenowym nie schodzą tak szybko, by odczuć ich niedostatek. Jak piszę, że nie nadążają schodzić z rynku to nie wyolbrzymiam tylko przedstawiam wynik swojej…

• Czy to nie jest już przesada ze sprzedażą kuponów i szczeniaków w is? Ledwo je rzucą do is i zaraz kolejna tura. To nie nadąża z rynku schodzić.

• Dodanie bonusu

Procent szansy na pomyslne dodanie wydaje mi się, że znany nie jest ^ ^ I tym bardziej tej szansy zwiększyć się nie da, bo niby czym? Jednak z doświadczenia mam wrażenie, że jest to takie 50/50.

• Rozmowy serwera Jawa

KociePomruki - - Jawa

Quote from Terrorystaaaaaa: “Zgłoś się na GM'a i czysc, a społeczeństwo będzie Tobie dozgonnie wdzięczne ” Nie będzie ^ ^

• Wojtek Tasmania i inni okradzeni, którzy nagrywali na yt, napisali lub powiedzieli gdzieś oficjalnie o tej sytuacji? Chętnie bym poczytała/obejrzała jak duże są to szkody, a jak na razie to wszystko ma charakter plotki z forum. Nie gram tez na Tasmanii, wiec może dlatego.

• To słaby dowód na to, że ktoś jest z Teamu. Niech się jeszcze okaże, że tak wygląda "dowód" również na zarzut, że to GM stawia wlasne boty ^ ^