Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-5 z 5.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• uniwersalny dropek 55lv?

piotr21031 - - Archiwum

Posiadam Likana i Wp. Dla kogoś kto zaczyna od zera na korzyść lykana przemawia niska cena ku.Ale wbijając juz ten 55 lvl i chcąc dropić to lykan musi mieć dużo lepsze eq od wp.Wp może troche slabiej bije ale jednak czarowane daje dużo do hp.Tym samym duzo latwiej ustać spota.

• Nie ustoje lykanem tam.Mysle ze musialbym mieć zbroje na 9 i 10 do pz w branzolecie i z 40 na zwierzęta choć a to juz nie tak latwo ogarnać. Zaczynajac od zera.

• Na żabach nie dam rady a bic po 1 grupce to szkoda czasu faktycznie moze sprobuję ten sredni loch malp moze tam uda sie ustac.

• Witam Wrócilem do metina po 3 letniej przerwie.Zacząłem od zera na serwerze Tasmania. Pomijając masę botów gra sie przyjemnie.Obecnie mam 42 lvl bo gra w m2 nie ma sensu wlaśnie przez boty.Ale niestety na bo czy w hwang jest podobnie.Zarabiam głównie dropiąc odlamki.I moje pytanie jest następujące gdzie w mojej sytuacji dropic.W trudnym lochu malp nie dam rady parter dt na ogól zajęty.Dodam ze gram lykanem purpura m5 pazur m2.Mam bufa blogo m3 i pomoc m1. Eq na obecną chwile wygląda tak HElm na …

• Witam Na wstępie dodam ze wrócilem do metina po ponad 3 letniej przerwie. Wystartowalem od zera na Tasmanii wykluczając masę botow to gra sie w miarę przyjemnie.Obecnie wbilem 42 lvl bo stwierdzilem ze przez boty nie ma sensu siedzieć w m2 ale na bo czy nawet w hwangu jest nie lepiej niestety.Na tym lvl planuje sie troche zatrzymać aby ogarnać eg i podbic sklie.Zarabiam glównie na odlamkach i teraz moje pytanie gdzie najlepiej je dropic?W trudnym lochu malp nie dam rady bez eq w dt parter na ogo…