Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Shoutbox

DARKRIDER - - Pytania i Wskazówki

Chociażby Razor może to robić Zwłaszcza że przez jego politykę umarł irc Więc tak na prawdę jako administrator irc nie ma nic do roboty Pozdrawiam

• Shoutbox

DARKRIDER - - Pytania i Wskazówki

Witam serdecznie Zgłaszam propozycje na otwarcie shoutboxa na forum Dlaczego jest to dobry pomysł? 1. Irc jest umarły. Będzie można usunąć oficjalny kanał metin2.pl, a pozostawić kanały teamowe) 2. Ożywi to forum, liczbę aktywnych użytkowników, ilość postów i tekstów na forum. 3. Umożliwi szybką wymianę informacji między graczami. Jest na pewno więcej plusów, ale chciałbym usłyszeć głos innych użytkowników. Pozdrawiam

• nie mowiac o pseudo grafice ktora uniemozliwa rozczytanie tekstu Pozdrawiam

• Cytat od Ascoran: „Cytat od kozok997: „ascoran = viking z iresistable wszystko jasne legit info ” 'Legit' powiadasz? Zmień źródło informacji, bo w obecnym to się tylko utopić idzie. To pochwal się tym 'legit info' człowieku z prawie nieaktywnego konta, bo z głównego się bałeś/baliście napisać. To już kolejna plotka, że u was gram w gildii. Co na tym zyskać chcecie? Chyba tylko blokadę, jak będę miał dowody, kto te fejki puszcza. ” ja to pamietam jak mi lurowales Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

Cytat od Shinimi: „youtube.com/watch?v=lf_wVfwpfp8 ” Ariana Grande ma przepiekny glos wiekszosc kobiet powinna miec kompleksy przez nia youtube.com/watch?v=L8eRzOYhLuw Pozdrawiam

• Nie mogę zgłaszać takich wypowiedzi Bo zawsze team ma jakieś ale w stosunku do moich screenów Pozdrawiam

• To dziwne bo za te teksty w metinie powinnaś być jako pierwsza zbanowana Pozdrawiam

• A ja Ciebie szukałem Pozdrawiam

• Pierwsza lepsza regułka z internetu nie oddaje sensu jakiegoś określenia potocznego Pozdrawiam

• Czytaj ze zrozumieniem w tym poście co zacytowałeś napisałem że temat bananowego dziecka MNIE NIE DOTYCZY Pozdrawiam

• Cytat od Lexio: „Masakra, szkoda ze do Darka sie tak nie przyczepiales jak wklejal chociazby zdjecia z budowy ” Po co wspominasz mnie w rozmowie Podczas gdy tematem rozmowy jest leksio a nie DARKRIDER Temat bananowego dziecka mnie nie dotyczy Pozdrawiam

• Cytat od Potworek: „Cytat od DARKRIDER: „A od kilku lat bananowość Pozdrawiam ” A moze zazdrość XDD ” a moze strach w oczach wyszorowana? Pozdrawiam

• A od kilku lat bananowość Pozdrawiam

• Cytat od Gwiazdeczka: „@Cannabis86 mylę się? Biorąc pod uwagę znaczenie słowa ” Gwiazdeczki nigdy się nie mylą Co najwyżej przegrywają walki fristajlowe Pozdrawiam

• I kolejny dzień z życia metinczyków minął bez zmian Pozdrawiam

• Hipokryzja zawsze zostanie hipokryzja I nie tłumacz tego ironia bo to nie jest ironia Pozdrawiam

• Darek to taka osoba którą ciężko jest opisać Zwłaszcza przez osoby które nie znają Darka Pozdrawiam

• Luźne pogawędki

DARKRIDER - - Gry i zabawy

Proszę nie atakować szarlotty Nie każdy potrzebuje do najedzenia kilograma wędliny Pozdrawiam

• Cytat od PocieKomruki: „To wspanialy jesteś. I nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Obserwuje co się dzieje na Samosie i kilka razy był podejrzany o oszustwo, wyludzenie yang. Nie mialam na myśli, że podejrzewa się go o oszustwa przez dziwne afery. ” Ty też jesteś kojarzona z dziwnych spraw A nikt nie oskarża Ciebie o oszustwa (przynajmniej ja nie przejechałem się po Tobie dając itemy) Pozdrawiam

• Cytat od PocieKomruki: „Nie wiem ile kosztuje, ale DuzyHeros to BydaBrolCie, znany z dziwnych afer, możliwe, że i oszustw. Dlatego jak korzystać z jego "usługi" to z ograniczonym zaufaniem. ” Ja też jestem znany z afer A nigdy nikogo nie oszukałem Pozdrawiam