Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Lorinta zbanowali teraz ma czas na dwojke w realu! Kiedy wojna gildii LubieWas vs ktokolwiek z samosa? Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

youtube.com/watch?v=bLCrpcWkxyg Pozdrawiam

• Ludzie się boją że od grania po 20h na dzień umrzesz na zawał (zwłaszcza jak zamkną projekt m2.pl) Pozdrawiam

• Nie wiem po co karmicie tego trolla leksia Mówi jedno, robi drugie, a myśli trzecie A hipokryzja wybija w kosmos u leksia Idealnie pokazała to Sherrie Leksio skończ się pogrążać, przeproś ludzi na forum za swoją hipokryzje I odzyskasz minimum honoru (chociaż dla Ciebie taka wartość pewnie nie istnieje) Pozdrawiam

• po kieliszku meliski i do spania Pozdrawiam

• I na zawsze lorint online 24h na dobę Nie ma czasu nawet pójść na '2' Pozdrawiam

• ostatnio uciekal od mojego wpka Pozdrawiam

• znowu pomieszalem? To w koncu jestes Wiktoria? a nie Weronika? Pozdrawiam

• Alicjo, Ona to robi celowo, bo ciagle pisze na nia Wiktoria a jest Weronika :x Pozdrawiam

• Cytat od Nikeee88: „Grać to może i RShamane nie gra, ale postać stworzył - o takim samym nicku, jak na forum, z tego co pamiętam. A' propos szamanek - też kupię chętnie szatę do expa, tylko mi błyski jeszcze niepotrzebne ” Weronika ja Ciebie podexpie Pozdrawiam

• Zauważyliście że Lorint jest zawsze online w grze? Pozdrawiam

• Cytat od RShamane1637: „Cytat od DARKRIDER: „Mi sie wydaje ze Ty myslisz ze znokautowales ludzi ze wszystkich wymiarow swiata ” Tutaj dużej ilości się wydaje, że myślę co innego, niż myślę. Jak widać nie odstajesz daleko od stada. ” Po prostu ludzie maja dosc Twojej hipokryzji nic wiecej nic wiecej! (niby szacunek sie nalezy wszystkim niby nie obrazac niby w ogole byc fair play, a tu od razu przyrownanie do stada) Pozdrawiam

• Cytat od RShamane1637: „Cytat od DARKRIDER: „Robert to ma z Ciebie polewke zapewne xd ” Czy Ty właśnie wyjawiłeś dane personalne członka Teamu? ” Wystarczy poczytac temat z prezentacjami teamowcow Cytat od RShamane1637: „Cytat od DARKRIDER: „ale intelektualnie to znokautowales caly swiat prawda? ” Który konkretnie? Tutaj co druga osoba ma swój własny świat. ” Mi sie wydaje ze Ty myslisz ze znokautowales ludzi ze wszystkich wymiarow swiata Pozdrawiam

• Cytat od RShamane1637: „Wiesz co jest najśmieszniejsze w tym forum? Że Ty nawet nie jesteś świadomy, że jesteś tylko malutkim pioneczkiem w wojnie, między mną, a Ascoranem, którą prowadzimy już od kilku lat. ” Robert to ma z Ciebie polewke zapewne xd ale intelektualnie to znokautowales caly swiat prawda? Pozdrawiam

• Szkoda ze nie ma systemu walki w metinie gdzie odbywaja sie systemowe, cotygodniowe walki jesli nie walczysz to nie zrobisz eq (bo eq zdobywa sie przez wojny) wtedy takie sky/planb bylyby na swoim miejscu Pozdrawiam

• @waldi580 nie wymuszaj na sile blokad konta bo poki co to Ty takim pisaniem zaslugujesz Pozdrawiam

• Cytat od RShamane1637: „A kto tu chodzi do szkoły? ” Ja uczęszczam do szkoły życia Pozdrawiam

• nie wiem czemu ciagle mam w glowie Lorinciaka jak mowicie o ciaglym siedzeniu w grze Pozdrawiam

• Cytat od Lexio: „Ja tam sie napierdzielam w grze. Niestety gildia bogaczy, odkad nie ma Tokarza, nie rusza sie juz z niebieskiego krolestwa pomimo wielokrotnych zapewnien, ze sa zawsze chetni na zadymki. Tak samo jak Wiking, ktory rok temu dostal 5:0 w pvp ze mna i do dzisiaj leci do duzego kola jak mnie widzi. A pamietam jak mi obiecywal rewa. Szkoda tylko, ze nigdy nie doszlo i nie dojdzie do spontanicznego pvp. O czym dyskutujemy? Moge powiedziec za siebie- ja dyskutuje o tym, ze nie uwazam z…

• Cytat od Mordetis: „Ponowie pytanie. Czy jest jakaś gildia która odważy się wyjść z nami na arenę? Czy SKY i PlanB dalej będą twierdzić że są mocniejszymi gildiami? ” Prosze sie uspokoic bo wojny ze mna to sie ciagle boicie i to od roku wziac Pozdrawiam