Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Eylis: „A gdzie masz wymienione wszystkie proste w tych szkatach? Po prostu nie raz na ts ktos pytal czemu nagle zmieniala sie nazwa szarfy na kompletnie inna po polaczeniu dwoch xd A jak to faktycznie dziala to nie wiadomo, raczej sie nie widuje osob z niektorymi szarfami. Moze sie znajdzie ktos, kto potwierdzi to na 100% xd ” Nie masz wszystkich szarf wypisanych ze szkatek. Zaczelas nowy akapit, wiec zrozumialem ze podejmujesz nowa myśl - ze ogolnie na wiki nie ma info. prntscr.com/kx…

• Cytat od Eylis: „Już spojrzałam w te szkaty, nie wróciłam uwagi więc mogłeś to normalnie napisać bez pretensji. Nie każdy zakłada od razu, że na Wiki jest błąd xd Szarfy których nie ma powstawały z kombinacji różnych, tylko nie ma nigdzie napisane których xd Czasem jak ktoś je klikal to mówił, że po wbiciu na wyższy poziom zmieniała się nazwa. ” Jak mialy powstac z laczenia kombinacji jak sa wymienione wszystkie ze sa proste (1%)?

• Cytat od TBL: „poszukaj na Wiki ” Cytat od Eylis: „Szarfa chou Leci z tych wszystkich zodiakowych szkatek ” Lecicie sobie w kulki z tymi odpowiedziami. Na wiki nie ma informacji z czego dropia wszystkie szarfy. Wejdz sobie Eylis w te wszystkie szkatki i daj ssa tej konkretnej gdzie jest napisane chou. Wartosc merytoryczna Twojej wypowiedzi TBL jest taka, ze równie dobrze moglbys napisac, sprawdz sobie na yt, albo w ksiazke kucharskiej. Nauczcie sie w koncu wszyscy. Wiki tworza gracze, a nie GF, …

• Pytanie do Zodiakowych Świrkow :D, gdzie dropne szarfe CHOU? Interesuj mnie tylko legit info. Nie nabijac punktów xD

• Luźne pogawędki

JedrzejzAgronasa - - Gry i zabawy

Cytat od Konradeek: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „Cytat od Arrabbiata: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „XD wiem, ale pierwszy raz oguem takie Boże polecenie serwera widzialem. ” Ogółem ” Major Suchodolski(Wojciech Es) mowi ze nie masz racje.A na powaznie, to poczytaj komentarze pod filmami Kononowicza to zrozumiesz ogólem ,,oguem,, xD... ” Elo kumpel ” no elo Surówko

• Luźne pogawędki

Cytat od Arrabbiata: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „XD wiem, ale pierwszy raz oguem takie Boże polecenie serwera widzialem. ” Ogółem ” Major Suchodolski(Wojciech Es) mowi ze nie masz racje. A na powaznie, to poczytaj komentarze pod filmami Kononowicza to zrozumiesz ogólem ,,oguem,, xD...

• Luźne pogawędki

XD wiem, ale pierwszy raz oguem takie Boże polecenie serwera widzialem.

• Luźne pogawędki

takie teklamy powinien miec metin2.pl xD! youtu.be/95lMFKir-ec

• Tylko prosze nie dawac argumentów, ze on musi isc do pracy ma obowiązki, kariere zawodowo itd. Ostatnio napisal mi ze dla niego to nie problem nie isc do pracy. Wystarczy ze powie w pracy ze musial bic gienki.

• Cytat od Mleeko: „Cytat od Lorint.: „Robił ktoś przetopy do pasu, jak to ulepsza?Oglądałem filmik jednej osoby ale chciałbym znać relację innych osób ” Szału nie ma. 2/20 prób. ” ja raz zrobilem 2 przetopy za jakies 400kk (w tym pierwszy zrobil od strzala, wiec oficjalnie bylo to moje najdrozsze dodawanie przetopu w calej karierze metina)

• Takie tam z koniem 3a1b16d131206.png Moderator Nathiel:Poprawiłam wyświetlanie screenshota.

• czas zmienić te ebo 10l 15dzwon 15 wachlarz na cos lepszego xD

• Taki tam materiał archwalny z mowmi5x6 xd... youtube.com/watch?v=MupR6DoI1DQ&feature=youtu.be Wilk nie ma kostiumow, boczka i biega z małpa xDDDD

• Ulubieniec wielu z nas mowmi5x60 w akcji! youtube.com/watch?v=rUFLAlYtn1I xD

• Filmiki Diumaru

JedrzejzAgronasa - - Dyskusje Diumar

youtube.com/watch?v=rUFLAlYtn1I

• nie @Amira

• xD takie bicie się - zakładasz klasowke, obstawa 2 rozne klasy stoja, zaloze więcej abs na szamana to od razu podlatują na mamucie i mnie zabijacie we 3. Pozdrawiam niedługo wlatuje lepszy filmik ^^. Bardzo mnie satysfakcjonuje Twój materiał bo pokazuje, jaki dmg wystarczy, aby ubic kogos szamanem(hity po 1.7k skile po 5-7k). Serdecznie pozdrawiam Wasze multi na dymach.

• o nie ale mnie uraziles tym opryskliwym słowem ,,buntownik,, i jeszcze jesteś faworyzowany lajkami przez nathiel chyba ide się za... a nie za to tez bym dostal bana