Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 503.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od KliczeK: „Cytat od DemonWolf: „Oczywiście, żeby nie było, że piszę jedno mówię drugie tą odpowiedź potraktuj jako powiadomienie. Miałeś okazję się stronę temu na mój post wykazać, widać jednak, że zgadzamy się z tym co napisałem... To dobrze. ” Owszem, wystarczyła jedna rozmowa aby mnie ponownie zapewnić że jesteś kłamcą. Dorośli ludzie wyjaśniają sobie sprawy prywatnie i tak też było w tym wypadku. Dla mnie możesz sobie pisać tutaj co tylko zechcesz i dalej myśleć że nie wyjaśnię sobie…

• Cytat od Altezza: „Cytat od Shayam: „Cytat od Altezza: „czemu z topki postacie poznikały ? fala banów czy jak i czemu nie ma komunikatów dropu wierzchowców oraz drop cor draconis (surowe) wczoraj bez info na forum w działach event wie ktoś co się dzieje ? ” A co (wy)junger się przeniósł ? ” kto ??? ponawiam pytanie czy u was też nie ma komunikatów dropu wierzchowców oraz o co chodziło z dropem cor draconis (surowe) z metinów, wczoraj bez info na forum w działach event wie ktoś co się dzieje ? ” …

• Cytat od KliczeK: „Cytat od Konradeek: „Cytat od KliczeK: „Może po fali banów jakieś mieli powiązania. Kto zniknął? ” yyyyyy Ares? ” Porozmawiać tutaj o czymś innym niż CA to widzę że zbyt duży problem dla niektórych. ” Zacznijmy od faktu, że nikt z Tobą rozmawiać nie chce.

• Kalgon to powinien mieć metina na telefon, wtedy mógłby wejśći zajmować się swoimi zwierzakami: razadorami z jednym skillem czy dwoma i khanami zawsze i wszędzie!

• Cytat od KliczeK: „Cytat od DemonWolf: „@KliczeK V9Tg1q7.png ” Cytat od JedrzejzAgronasa: „Najwyżej Twoje ciepłe chłopaki poproszę mamę albo brata, chłopaka aby nagrał im ręcznie telefonem xD. ” Hmm. Przyganiał kocioł garnkowi. ” Jeśli nie znasz znaczenia słów, które napisałeś to dlaczego ich używasz? Wejdź w Google i sprawdź co to znaczy i wtedy przeanalizuj to co napisał Jędrzej. "^^"

• xD Ares wszystko takie proste, a na arene wystawiasz postać, która nawet w Twoje eq nie jest ubrana, tylko z całej gildii ma zlepek. Ja bym proponował zrobić pvp: Jedrzej007 vs Przypau Jedrzej007 vs DieYounger Po tych pvp damy wam prawo do pisania o pvp z innymi osobami, bo gadaliśmy na ts już dawno o tym, że po pvp z onimkiem i esmae będzie pvp z Tobą, Jungerem i innymi kozakami co tyle piszą, a na pvp wystawiają kogoś innego. My możemy być dropami, mixami, bufami z „czikago” ale przynajmniej n…

• Ug1kmHs.jpg

• Cytat od MhymmmxD: „nie moja wina że jesteś na utrzymaniu rodziców więc tam drop rób te eq tylko do końca gry pokaz ta swoją moc xDP.s 15 osób (To ta twoja ekipa ) czekaj jestem już dłuższy czas na diumarze I raz była taka zadyma trwała mniej więcej Z 2 lub 3 h xD I niby loglem xD z tego co pamietam was nie było. Ty chyba całe jinno zebrać musisz żeby poszczekac nie rób z siebie pajaca . Kiedy zbierzesz tych ludzi ja z miłą chęcią się pobije ” Rozumiem, że Ty nie byłeś na utrzymaniu rodziców. Pr…

• @MhymmmxD Zadam Ci proste pytanie, jesteś niepełnosprytny? Gdzie napisałem, że moja postać jest skończona? To co tam mam to z 10% tego co finalnie w eq chcę posiadać, nawet peta nie wyexpiłem jeszcze, nie wspominając już o khanie. Ale niezłe masz marzenia, że logam jak tylko Ciebie zobaczę. Jak mam czas to siedzę tyle ile mogę. Nie będę siedział i bił się na dymie, jak mam sprawy do załatwienia, które są ważniejsze niż gra. Tak to DemonWolf nigdy nie loga, ani nie boi się zalogować postaci i bić…

• Cytat od CzarnyAreS: „Zabiła mnie wypowiedź ile to postaci ukończyłeś czy jak to napisałeś "rozwinąłeś' na maxa Mi się wydaje że Ty czasem nie te leki bierzesz z półki, ja podczas swojej gry w metina nie rozwinąłem ani jednej postaci na maxa i mam tego świadomość ale jak widzę w grze takich zawodników jak Ty co rozwinęli ich "tyle" to aż serce się kraje. ” Nie wiem czy nie potrafisz czytać, czy trzeba Tobie osobno pisać drugi raz to samo, ale pisałem o rozwinięciu postaci na maxa w postaci w sen…

• Cytat od MhymmmxD: „Cytat od DemonWolf: „Cytat od MhymmmxD: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „XDDDD hahahaha, omg jaki Ty jesteś [ciach] 1. Nie ma postaci chętnych na przychodzenie na respy bo: -nie mają eq -są dropekami -mają trauma związana z grota 2. Osób chętnych mi pomóc jest wiele, ale nie ma sensu aby przychodziły jak mają jedynie poleżeć na ziemi :). Możliwe ze wkrótce zrozumiesz to... PS. Jeszcze się nie biles z postaciami coś bijącym... ale spokojnie xD ” czyli ladne podsumowanie Twojej eki…

• Cytat od MhymmmxD: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „XDDDD hahahaha, omg jaki Ty jesteś [ciach] 1. Nie ma postaci chętnych na przychodzenie na respy bo: -nie mają eq -są dropekami -mają trauma związana z grota 2. Osób chętnych mi pomóc jest wiele, ale nie ma sensu aby przychodziły jak mają jedynie poleżeć na ziemi :). Możliwe ze wkrótce zrozumiesz to... PS. Jeszcze się nie biles z postaciami coś bijącym... ale spokojnie xD ” czyli ladne podsumowanie Twojej ekipy ” youtube.com/watch?v=DWqINqBu2eE Ps. …

• (Ukryta treść) (Ukryta treść) (Ukryta treść) Moderator Nathiel:Wstawiłam cytaty w spoiler.

• (Ukryta treść) Hmm, ja to słyszałem od pewnego Twojego "kolegi" (może raczej byłego kolegi), że poszedłeś bić genki pod smokiem, gotowy na ksucie, dlatego też wyszedłeś ze starej gildii, żeby oni nie mieli spiny z nikim przez nazwę nad Twoją głową, po czym dokładnie po trzech dniach dołączyłeś do CA. Dziwne co nie? Tak to jest jak nie ma się odwagi powiedzieć, że się odchodzi z gildii i idzie do innej. Mi wypominałeś, a wręcz powiedziałbym byłeś zbulwersowany, że moje zachowanie jest jakbym był …

• Cytat od MhymmmxD: „Cytat od DemonWolf: „@KliczeK V9Tg1q7.png Kliczek, przypomnij każdemu co mi obiecałeś i przyznaj się czy przyjedziesz czy nie... (KMWTW xD) #ch1m1PiłaT_T Wtedy zastanów się czy to Ty powinieneś oceniać kogoś wiek, lepiej za robienie eq się zabierz w gierce, bo jak zobaczyłem, że dostałeś prawie 20k ze sfery w samej klindze i szarfie to się troszeczkę podłamałem. ” A jak widzialem twój dmg że sfery to się Zalamalem xD że tak można kaleczyc bm xD ” Ja też widząc 6k ze sfery od …

• @KliczeK V9Tg1q7.png Kliczek, przypomnij każdemu co mi obiecałeś i przyznaj się czy przyjedziesz czy nie... (KMWTW xD) #ch1m1PiłaT_T Wtedy zastanów się czy to Ty powinieneś oceniać kogoś wiek, lepiej za robienie eq się zabierz w gierce, bo jak zobaczyłem, że dostałeś prawie 20k ze sfery w samej klindze i szarfie to się troszeczkę podłamałem.

• Jak oni z całej gildii eq na szamana zebrali, a i tak ta postać nie zdąży dobiec w środek dymu i leży. XD

• (Ukryta treść) Odpowiem Twoim tekstem: po twoim dmg Twierdze ze niemasz ani alchemi ani eq smile.png dziekuje do widzenia smile.png Ps 6k sfera na amulecie w bma bez eq i alchemii Cytat od matel: „Tak patrze co pisze ares niby to co nie ona a jedynie smoka potrafia zbic bo o meley to zapomnij jutuna w 8 musza bic he to co tu mowic o zodiaku itp :} jedyny goku razadora sam bil z tej gildii bo reszta to grosze dno niz moj drop ani pvp ani na bosy. A zapomialbym ares nie pojdzie na jutuna bo na kon…

• Cytat od CzarnyAreS: „Cytat od Konradeek: „(Ukryta treść) ” Ja chyba czegoś już nie ogarniam, może faktycznie za długo gram w tę grę ale kiedy doszło do tego że ludzie się chwalą tym że są dropami ? Nie mają eq do bicia się ? Przychodzą na serwer i jedyne co potrafią napisać to ... " kto idzie Razador Meleyka ?" Chwalą się obrażeniami które ich zabiły ? Albo ja czegoś nie rozumiem, albo nie długo tu zostaną same lamusy i będą biegały .... razador, meleyka ... pisały że ja mam tylko eq od expa ..…

• Cytat od KliczeK: „Cytat od DemonWolf: „Cytat od CzarnyAreS: „Z tego co mi wiadomo dziś Die wyzywałeś na pvp a jak on pojechał i czekał na Cb w m2 przy arenie to Ty nawet z groty nie wyszedłeś ” XDDDD Ale nie opowiadaj tu bajeczek, bo w takie coś to Ci nawet dwu letnie dziecko nie uwierzy. xD ” iLpXIGYuT8q4t_mUtCRb3w.png ” Ostatnie 3 linijki przeczytaj sobie ślepy krecie. XD