Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 628.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• A tu nic się tu nie zmienia. Wciąż ten sam płacz. Tym razem blaski nie lecą. XDD A w dziale z filmami taką nudą wieje że aż mam ochotę przysnąć przy komputerze i coś wstawić Podobają mi się youtuberzy Androsa w stylu "ulepszanie mętnych kamieni" albo "zabawa likanem". Człowiek by zniósł jajo ze śmiechu siedząc

• Co czytają moje oczy. ;d Acz stanowisko popieram i praktykuje Widzę, że krychu się poszukał ;d

• Przewinąłem sobie na szybkości ostatnie kilka stron i non stop jedne i te same osoby się przewijają. Coś ciekawego na serwerze? Byłem pewien, że coś tu ostatnio komentowałem i próbowałem znaleźć ten post ale jednak nie xd

• Panie i Panowie..... SG WŁADZA!!!!!! XDDD A już tak prawie poważnie - widzę, że nic się tu nie zmienia. xd Cały czas ten sam wulkanik co nie wybucha a wciaz upomina i upomina ;dd

• Spokojna Wasza rozczochrana. Jestem i czuwam. W żadnej trawie nie leżę, tylko robota mnie z deka pochłonęła ostatnio. A dziobaka widziałem ze dwa dni temu jak się jakąś koleżanką w trzcinie zajmował... W każdym razie nie przeszkadzałem mu bo i tak już wystarczająco głośno było.

• Cytat od Hadron: „Cytat od maulwurf: „Niedziela. Wszyscy poszli do kosciola :D” Ja byłem w meczecie :whistling:” A ja na Karaibach. Ale wróciłem bo mi się nie podobało. Hotele jakieś takie po taniości zrobione chyba.

• Już nie marudź. Administracja też musi spać, chyba. xD Czym by była ta gra bez botów? ;ddd

• Mnie osobiście neolit denerwuje tym, że zbija dzieciak wszelkie możliwe sklepy mające +15lvl. Dawno nie widziałem takiej chamówy. Nie można normalnie sklepu postawić bo wyskoczy Ci takie coś... Niby mnie to nie dotyczy bo mam shopa 1lvl ale nie każdy go ma. Taki młodziak co zaczyna z tą grą, jak mu tak raz drugi trzeci zrobią to mu się odechce grać, tym bardziej jak postawi (w założeniu) shopa na cały dzień. Uwaga uwaga! Przeczytałem 3 ku na likanie i wszystkie trzy weszły. XD Ale dla równowagi …

• Cytat od BlackDevilll: „Oj Tony narzekasz ja tak mam codziennie z 4ku na likanie a o pamiątkach już nie wspomnę ;D” Od trzech tygodni też czytam ku na likanie... Purpurkę może dłużej i generalnie najdłużej - wiesz na ile mam? 1 ku do m3. XD

• Trudno żebym widział kolego. Wszak nie znamy się od 15 lat..

• Cytat od AvantQueTuDis: „ No rzeczywiście to pewnie jeszcze zasługa świątecznych botów poczekaj trochę a wszystko wróci do normy ;)” Cytat od AvantQueTuDis: „gracze Andros odczuliście poprawę po rzekomych przenosinach serwera na rzekomo lepszy sprzęt ?” Wcale w tych wypowiedziach nie idzie odczuć jednej wielkiej ironii, wcale... No dobra, nie grasz - co to zmienia? Tym bardziej nie powinieneś psuć smaka do gry tym ludziom, którzy chcą w nią grać. Skoro nie grasz to tym bardziej nie potrafię zroz…

• Cytat od AvantQueTuDis: „gracze Andros odczuliście poprawę po rzekomych przenosinach serwera na rzekomo lepszy sprzęt ?” Już bez przesady. Dramatyzujesz trochę. Źle Ci to nie graj, nikt Ci nie karze, nie od dziś wiadomo, że w takiego aiona pompują o wiele więcej siana niż Metina, który jest starszą grą. A Twoje ostatnie niektóre wypowiedzi jak mi się gdzieś tam na forum przewinęły to chciałbyś chyba ogólnoforumowego buntu. Nie mam nic do Ciebie ale do gry Cię nikt nie zmusza. A i tak zawsze się …

• Cytat od NinjaaMan: „Puci prawie jak ksavery tyle ze ladniej pisze A z ksaverym chociaz bylo sie z czego posmiac jego melanze nowe buty i tak dalej :D” Kolego... Helloł! Chyba zapomniałeś o jego skuterze marki Peugeot.

• A gadulstwo cnotą.

• Też się z chęcią dowiem. ;ddd

• Zapraszam na Syberię - tam nikomu nie zabraknie.

• Co Ty gadasz, Ves.. Na trawie jest równie fajnie. ;dddd A jak spadniesz z sanek to polecisz nie w śnieg a w psią kupę. xD A sorrry, bo Ty ciągniesz...

• Jak są chętni do ciągnięcia to i pewnie znajdą się chętni do pchania. Nie, nie zgłaszam sie. Ale Vesuvius - będziesz miał co robić bo ja też swoje ważę. xd Jakiegoś Ursusa lepiej ogarnij bo się zajedziesz samemu.

• Spokojnie. xd Popadało godzinkę i przeszło. Po kolejnych dwóch wszystko stopniało. ;dd Teraz też szaro i ponuro? Pytasz o królestwo? Ja osobiście jinno.

• I obydwoje jej szukacie ale żaden nie kupił. XD Ja właśnie usiadłem do lapka, do śniadania, właczyłem tv żeby mi grało w tle a tymczasem za oknem zaczął padać śnieg. Trzeba jeść i uderzyć w niedzielną kimę.