Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Luźne pogawędki

Santonia - - Gry i zabawy

Cytat od Dosarphic: „To odwrócę uwagę moją świnką morską, co se śpi właśnie. ” No co za słodziak!

• Cytat od zihal: „to ciężko napisać że obecnie trwają prace i firma rozmyśla nad fuzją serwerów ” No, ale Art to już pisał kilka razy, przy różnych okazjach.

• Cytat od Gryzu: „Ponawiam pytanie o szkło handlu, bo dalej nie ma żadnej informacji na temat jego braku w ofercie is. ” W szkle handlu wykryty został malutki błąd i zanim wróci do oferty, błąd musi zostać naprawiony. W tej chwili trwa analiza tego błędu.

• Cytat od Eylis: „Ciekawe jak szybko te drewna lecą xd ” O 14: 15 zabraknie mobów na przylądku, tylu będzie chętnych do wybijania

• @Demcio20 przez Przylądek. Kurde no! przestańcie hejtować Natalię bez powodu. To forum o grze, jak macie psychopatyczne potrzeby wyżywania się na kimś to nie na tym forum. @Extaza zdaje się o 14, więc już niedługo. Jak ktoś czytał tą wiki, którą podała Natalia, to jest tam również informacja, że trzeba zrobić prequest. Moderator Bayek:Połączyłem posty

• Cytat od Comrebirth: „Ten temat jest już chyba trochę zapomniany, a i odpowiedzi teamu są znikome. ” Ale czytamy te propozycje i część z nich przekazujemy do wydawcy gry, więc śmiało.

• Cytat od Owieczka: „No to pierwsza hydra padla Jawa ” Gratulacje!!!

• @RShamane1637 na Twoje pytania i wątpliwości odpowiedziałam już wielokrotnie w innych tematach, postach, pytaniach (między innymi Twoich). Wróć do nich , przeczytaj jeszcze raz i nie spamuj tutaj pytaniami, które już zostały zadane i na które została udzielona odpowiedź (najlepsza jaką mogliśmy udzielić biorąc pod uwagę wszystkie zasady związane z poufnością danych). Ja nie będę w nieskończoność prowadziła tutaj dialogu na temat: "SOM BOTY A GIEEMY NIC NIE ROBIOM TYLKO LICZOM KASE Z ITEMSHOPA".

• Mała poprawka w ogłoszeniu. Instancja będzie dostępna od 14 (a nie od 15) sierpnia.

• Cytat od podejrzanyyS54: „Po 1.5h gdy skończyliśmy już expić boty dalej stały i GM-a nie widzieliśmy. No niezbyt miło zostaliśmy potraktowani, taka odpowiedź chyba na "odczep się" to była. ” Ja logując się na chwilę na jawę, zwykle zostaję tam na wiele godzin, inna jest perspektywa czasu z punktu widzenia osoby, która wykonuje zadanie za zadaniem a inna jest z perspektywy obserwatora. Najlepiej wysyłać zgłoszenia na support.metin2.pl a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, by takie boty zbanować…

• Cytat od WujekDiumar: „oby oby bo nuda wieje =p ” A jak tam nowa instancja? Ja już tam byłam.

• Drodzy gracze aby osłodzić Wam niedogodności związane z czasową niedostępnością serwerów (i długim okresem oczekiwania na tą niedostępność) , zaplanowaliśmy dla Was aktywację bonusu "100% więcej doświadczenia". Bonus zacznie działać o godzinie 19:00 i będzie trwał przez 3 godziny. miłego wbijania leveli. Wasz Zespół Metin2PL

• Planowana przerwa rozpocznie się o 15:50.

• Z naszych danych wynika, że konserwacja jest wykonywana po kolei we wszystkich krajach. Do krajów, w których zwyczajowo konserwacja odbywa się w czwartek, jeszcze nie nie dotarli ale powoli zbliżamy się do tego momentu.

• 26.07.2018

Santonia - - Ogłoszenia

Dzisiejsza przerwa techniczna (której rozpoczęcie zostało przesunięte na godzinę 11) przyniesie zniesienie dodatkowych ograniczeń dot. poziomu postaci w Wieży Demonów na serwerze Jawa.

• A co byście zmienili w pvp/pvm? Czy np obrażenia jakiś mobów w określonych sytuacjach są zbyt duże? (nie mówię tutaj o instancjach grupowych, tylko o solówkach). Rozumiem, że zodiak na niższym lvl jest zbyt trudny (niewykonalny)?

• Cytat od KliczeK: „Swoją drogą, dlaczego nigdzie nie ma informacji o zmianach na IRCu? ” To zmiany chwilowe o charakterze prewencyjnym. Potrzeba takich zmian zaistniała nagle i nie było możliwości poinformowania o nich z wyprzedzeniem (tak samo jak my nie wiemy z wyprzedzeniem o naruszeniach regulaminu IRC, zanim nie zostanie on złamany). Cytat od KliczeK: „Fajnie że nas tutaj poinformowałaś, ale za 3 dni ten post zginie w innych postach i reszta ludzi które korzystają z IRCa nie będą o tym wied…

• Cytat od Bellatrix: „Jak to wejść na IRC? Przecież randomowy użytkownik nie może wejść na IRC. Komu mydlisz oczy. Pisałem o tym wcześniej. Jaja sobie robisz? ” Zapraszamy więc do rejestracji konta na irc, bo zarejestrowane konto jest to dla nas forma przedstawienia się.

• A jaka funkcjonalność wg Was wymaga jeszcze balansu? (poza balansem postaci i yangami w DC)

• Cytat od Kr8g: „Zrobiłem z 8 misji z ciągu główne, a zaliczyło 3 albo 4. ” Misje z tego ciągu nie aktywują się bez zaliczenia poprzedniej misji. Jeśli jednak masz wątpliwości, wyślij zgłoszenie a my sprawdzimy, czy wszystko jest w porządku.