Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Pewno od wtedy jak usunęli negatywny efekt szycia w PVP i silnym ciele, ale lepiej maksuj abs na innych, nie obronę.

• Cytat od Lorint.: „Jakoś nie odczułem tego iż bije o 50% więcej ze skila ” Krytyk aktualny to 40%-60% dawnego krytyka. Łatwo pomylić z widełkami skilli, dlatego można odnieść wrażenie, że krytyka w ogóle już nie ma, ale jednak coś tam daje. W tej grze musi być na prawdę mało osób skoro tyle miesięcy po aktualizacji dalej ludzie rozważają jak działa krytyk.

• buty oceanu vs qilina

VIII - - Archiwum

Na takich mapach to nie patrz na bonus wbudowany tylko na te włożone. Mam quilina 2k PŻ, 8 omdlenie i 5 kryt oraz jakieś na niższy level dla dropa 2k PŻ 10 kryt i w tych drugich lepiej się biło. Moby i tak nic nie zabierają, a szybciej zbija się PŻ metina czy tam bossa z większym krytem.

• Meley vs Jotun

VIII - - Archiwum

Cytat od Hadron: „Czy jest zgodne to ciężko powiedzieć. Mimo to bana za to nie dostaniesz ” Dlaczego jak ktoś przeskakuje piętra w DT bugiem to bana nie ma, a jak na chwilę wyłączy postać by nie zbierała dmg na meley co nie wymaga żadnego bugu to ban? Team ma chyba żal do wielu graczy, że potrafią zrobić EQ i więcej zarobić i utrudnia im bardziej.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

VIII - - Dyskusje Samos

Cytat od Mante: „Prędzej czy później i tak ukrócą yangi z Meleyki do wartości ze skrzynek okeykowych. ” I zrobią tak jak z ograniczeniem yang ze smoka, że zarabia się jeszcze więcej. Yangi są potrzebne by tasować stroje. Nie po to zwiększali ich ceny w IS i zmniejszali szansę na 3 bonusy by teraz odbierać ludziom możliwość wydawania tygodniowego utargu z Meley na kilka bonusów, które nic nie dają, bo gra 5 osób na krzyż.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

VIII - - Dyskusje Samos

Te rozmowy konTROLLowane to niby taki najbardziej zaśmiecony temat gdzie dzień bez ostrzeżenia to dzień stracony, ale gdyby pousuwać te tematy to jedyne co by się działo na tym forum to jakieś wyliczanki i inne spamy + parę pytań kiedy fuzja serwerów i kiedy nowy serwer. Chociaż spamy z hydeparku też w sumie można uznać za zaśmiecone tematy.

• Jak usunąć konto?

VIII - - Archiwum

Napisz na support. Dostaniesz odpowiedź z pytaniem czy jesteś pewny. Piszesz, że tak i konta nie ma.

• Jakiej muzy słuchacie?

VIII - - Hydepark

youtube.com/watch?v=l3XIJgA8OZk

• BM vs GROTA

VIII - - Archiwum

Co do tego czy opłaca się drewniane buty i miedziany naszyjnik tylko pod grotę. Polecam kupić +7 i zostawić lub wbić na +8. Koszt dosłownie groszowy, a przy 70% abs te 2-3 punkty procentowe różnicy nie zrobią.

• Item Shop - dyskusja

VIII - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od Art: „Jeśli płatność przeszła, ale nie dotarła do firmy Gameforge, nie mamy podstaw jej reklamacji. ” Rachunek obciążany na koło 30zł oraz załadowane SM oznaczają, że płatność doszła do GF. Bardziej chodzi o to gdzie trafia te 7zł. GF w swojej ofercie daje kupującemu informację, że zapłaci 23zł. Mimo to płaci więcej (oferta wprowadzająca w błąd oraz narażająca na niewymienione koszty kupującego), a pieniądze gdzieś wyparowują. Albo GF dostaje więcej co jest prawdopodobne, ponieważ syste…

• To poczekaj jeszcze z tydzień lub trochę więcej i wbij kolejny level z przeskokiem. Jak robiłem swojego razadorka ludzie dopiero dowiadywali się, że zwiększanie skoków jest możliwe. Nie zawsze 100 dni dało mi ten skok. Raz po 102 dniach nie było, raz po 110. Innym razem równo 100 i zadziałało. Nie polecam liczenia 100 dni co do dnia. Lepiej poczekać trochę więcej dla pewności.

• Karmienie Zwierzaka przedmiotami EXP

VIII - - Archiwum

Opcja 1: Pet ma wszystkie żółte kule, po dopełnieniu niebieskiej automatycznie wzrośnie mu level, a nadprogramowy EXP z przedmiotów przejdzie na kolejny. Opcja 2: Pet nie ma wszystkich żółtych kul, po zapełnieniu niebieskiej kuli zwierzak będzie czekał na dopełnienie żółtych odmawiając dalszego jedzenia itemów. Dodatkowy exp z przedmiotów w tym wypadku przepada.

• Zmiany w smoku

VIII - - Archiwum

Metiny musisz mieć wszystkie wybite. Po ich respie póki nie zbijesz ostatniego w smoka nie wchodzą obrażenia. 15k dmg starczy, ale musisz sprawnie wybijać metiny. Ogólnie jak w każdym lochu, nie liczy się ustanie, a zadawany dmg.

• Cyjanitowe zbroje

VIII - - Archiwum

Po zmianach dużo dają. Z fizykami 5 um zamieniasz na 15 luda czyli widoczna różnica i działa też na hity. Szkoda tej magii, ale po zmianie przelicznika te 30% na magię ze zbroi 115 nie daje tak dużo jak kiedyś.

• Item Shop - dyskusja

Cytat od Art: „ale prosiłbym o szczegółowy opis problemu na PW. ” "Art osiągnął maksymalny limit konwersacji i nie może uczestniczyć w kolejnej." Ogólnie sprawa dosyć stara. Pojawiła się po zmianie dostawcy usług płatności telefonicznych. Cena za smocze monety wynosi przykładowo 21zł bez VAT więc połączenie trwa 3 minuty i za każdą rozpoczętą zjada 7zł. Przez długi czas te połączenie trwało 3 minuty i jedną sekundę co kończyło się na dwa sposoby. Albo ktoś kto chciał kupić smocze za 21zł i zapła…

• Pewnie. I masz 60 do szybkości. Bardzo fajny konik.

• Cytat od Sasoori: „Jak chyba trza numery rejestrować by działały ” Nie wiem jak jest w na stacjach paliw czy małych sklepach, ale jak zamawiałem darmowe startery w internecie to zawsze już były zarejestrowane. I są dalej mimo, iż nie wyciągnąłem nawet tych kart z opakowania. Cytat od DilerkaPL: „niebieskie konie ? wierzchowce? ” Niebieski koń jest w pakiecie przetrwania na lodowej ziemi.

• Item Shop - dyskusja

Ja używałem Przelewy24 i problemów nie mam. Poza Metinem korzystam z tego prawie codziennie i również bezproblemowo nawet jak zamawiam i płacę w weekend w środku nocy. Jeżeli jest jakieś opóźnienie to z reguły wina banku (dlatego osobiście zmieniam bank zawsze jak spotka mnie jakieś utrudnienie z ich strony). Bez tej oferty zostałaby płatność głównie kartą więc mniej przelewów do IS. Lepiej zrobić coś z opcjami dotowania przez telefon. Rok temu był poruszany temat, że za dużo ciągną, a do dziś d…

• NIE PRZYSZŁY SM!!

VIII - - Archiwum

Jest weekend więc możliwe. Poczekaj do jutra.

• Rozmowy serwera Jawa

VIII - - Dyskusje Jawa

Cytat od Serafin1990: „kto jest lepszym graczem osoba która wyda kase na gre [...] czy osoba która gra bez wydania kasy i po jakimś czasie będzie miała to samo ” Żaden nie jest lepszy. W takich grach inwestuje się albo czas, albo pieniądze zależnie od tego co jest cenniejsze dla gracza. To kto jak wybierze to już jego sprawa.