Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 196.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Pożegnania na Diumarze

KliczeK - - Dyskusje Diumar

Nastał w końcu ten dzień w którym i na mnie przyszedł czas zakończyć grę. Dziękuje wszystkim za wspólną zabawę, za nauki, pomoc, tyranie się a nawet przepychanki słowne. Dziękuje w szczególności ekipie Mysterious, ekipie CzarnaArmia oraz PazeraTeam, a w szczególności graczom Renfiri, DieYounger oraz Jedrzej007. Życzę wam wszystkim powodzenia w dalszej grze!

• Demon, ktoś Cię nieźle prowokuje do tych dymów, bo na metku byłem dzisiaj raz - na porannym respie, na którym widziałem że Mustafa nie zbił smoka, więc nie wiem czy Ty sobie te wiadomości wysyłasz z jakiegoś konta czy ktoś inny. Dla mnie metin niestety już odchodzi w zapomnienie i wkrótce mnie już w ogóle nie będzie można na nim spotkać, ale o tym napiszę pewnie w pożegnaniach diumaru już wkrótce.

• TCM3SSn.pngl25GNnn.png DemonWolf TOP1, pobijają rekordy w niezbitych smokach

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Twoje opisy pracy ,,pomagam rodzica w pracy,, I co 2 dni ,,zw ide na poczte wyslac paczke,, to bardzo ambitny styl zycia. Kogo oszukujesz? Osoby które siedzialy z Toba pol roku na tsie? Min w okresie wakacji gdzie nasza frekwencja na tsie byla bardzo spontaniczna - bylismy o różnych godzinach. ” "Jęęęęęędrzej, powiedz mi jak mam żyć". Jeden mówi że prowadzę "ambitny styl życia", drugi że jestem "przegrywem życiowym", a żaden z was jeszcze nie miał okazji czegokolwiek …

• Nie mam peta, bo muszę go wyexpić. Kilkadziesiąt stron wcześniej pisałem o dropie bashidosów, a w nich był jeden perf którego zostawiłem. Solowanie smoka się nie skończy bo ma wystarczające eq. Podejrzewam że Zaisen jest online 22 godziny dziennie, no ale cóż. Gdybajcie, gdybajcie. Co on tam ma, kogo i przede wszystkim kto na nim gra. Tylko nie zapomijcie o Shejli, bo szkoda by było żebyście skoncentrowali swoją uwagę tylko na Zaisenie. Pamiętam jak kiedyś wypytywałeś co i jak wygląda moja praca…

• Cytat od Shayamowsky: „KliczeK po tych akcjach z "fejsbukami" boisz się z prawdziwego konta pisać? ” ...ale co mam pisać? Wytłumaczenie kto teraz gra, dlaczego kogoś nie ma, kiedy będzie, kiedy wraca, kto nagrywa, kogo to konto? Odpisywać na zaczepki? Co to za różnica? Obojętnie co ktoś napisze to przecież wy wiecie najlepiej. Skomentuje to co mnie dotyczy, czyli tylko tą walke Jędrzej + Demon vs Younger + ja. Younger długo się trzymał, moja ninja w dobrym wypadku robi za 0.3 osoby. Może to dlat…

• @Ingolf Posiadacie jakieś informacje na temat braku zaznaczenia na czerwono rzeczy które wystawia się na sklepie/handlu z drugiej, trzeciej i czwartej strony? Jeden patch to zepsuł, a w kolejnych 10 nie zostało to naprawione.

• Manu 6.0 v12 biturbo

KliczeK - - Archiwum

Jeszcze są stare okey'ki na serwerach. Gracze mają pochowane, niektórzy jeszcze wyprzedają. Ostatnio mi się udało właśnie takie dostać i za pierwszą poleciał Manu na 30 dni.

• To można by powiedzieć że Hunter i Jedrzej to taki pinky i mózg. Cytat od 2nd Demon: „My nic nie kupiliśmy, ani nie kupujemy, a jeżeli sądzisz, że to zrobiliśmy to pokaż dowód zakupu. ” Spokojnie, pokazałem wszystkie rozmowy i posty z forum jak i grupy. Tak, wszystkie. Na tym zakończę dyskusje na ten temat.

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Rozumiem ze odblokowales Demona na fb, czy może zalozyles multikonto i go obserwujesz XD? Szczyt szczytów zablokować kogos i stalkowac z multikonta xD! ” Myślę że Demon sam się wkrótce będzie mógł wypowiedzieć w tym temacie, w końcu był świadkiem handlu moimi danymi. Nawet serduszko przy tym zostawił. Cytat od JedrzejzAgronasa: „Widziałem Ciebie na Zaisenie około 7:55(na gienkach) czyli wg Twojej strefy czasowej 6:55. ” Zapisuj i informuj mnie na bieżąco co i gdzie ro…

• Cytat od Konradeek: „@KliczeK "ulicznywojownik należy do kogoś z was" trochę obraza pisać tak, jeśli nie masz pojęcia kto to ” Skoro wiesz do kogo należy, to bardzo chętnie się dowiem kto jest aż tak zdesperowany żeby prowokować Heraned'a na mnie. Edit:/ Cytat od 2nd Demon: „Co do wrzucania zdjęć na fb z "podpisami metinowymi" to jak dasz mi przykład takich podpisów to wbiję na grę i dam ci 200 won ” Profilowe z podpisem "PazeraTeam w Czikago 1f92a.png"

• Kompletnie inny screen wypłynął. Ten który ja dostałem był z telefonu i więcej było na nim treści, ten który był tutaj był z kompa, ale powyższe posty mnie uświadomiły że to wy sami wrzuciliście i konto ulicznywojownik należy do kogoś z was. Że też ktoś z was jest aż tak zdesperowany... Jeszcze mu posty lajkujecie. Karuzela śmiechu. A, dzięki za pozdrowienia z czikago w screenach. Powiem Ci tylko tyle: Cytat od DemonWolf: „Aresie - my jak jedziemy na wakacje to jedziemy na wakacje, odpoczywać, a…

• Ty to lepiej powiedz kim jesteś a nie że poszła plotka że to ja wypisuje te głupoty. Ogólnie to rób i pisz sobie co chcesz, tylko mnie w ten syf nie mieszaj. Jak jesteś taki twardziel i potrafisz do wszystkich skakać to rób to ze swojego konta, bo założyć konto i pisać bzdury to każdy głupi potrafi. Moderator Nathiel:Połączyłam posty.

• Usunięcie postaci

KliczeK - - Archiwum

Usunięcie Postaci Taki sposób Ci na pewno zadziała. Sprawdzone.

• Prosili, błagali, ale Kawuco się nie dał i butów nie zrobił. nZBcUrlhR-KuWiOgjHFiWA.pngP

• Szpula powodowała zamykanie metina w niektórych przypadkach dlatego została zdjęta do czasu naprawy.

• Nic nie ma, ale to globalny event coś jak okejki, więc jeżeli je macie to możecie się spodziewać i tego.

• Od 7.08 do 28.08 14:00 będą dropiły gałki lodów. Informacja z niemieckiego oraz angielskiego forum.

• (Ukryta treść) Piękne podsumowanie. Żegnam. Moderator Nathiel:Wstawiłam cytat w spoiler. Wycięłam gwiazdki.

• Cytat od Heraned: „Jak robisz z gęby [ciach] to masz racje nie masz co ze mną rozmawiać prywatnie ” Vice versa. Idźcie dalej sobie nawzajem wysyłać screeny i piszcie na forum że macie na wszystko dowody. W każdym razie potwierdziliście tylko że jednak to ja miałem racje i potrafiłem odezwać się prywatnie i wyjaśnić sytuacje, zaś wy lubicie po prostu pisać jakieś ściemy na forum... no i teraz doszło do tego że skoro ja nie daje się sprowokować to wy sobie podrobicie nicki i podrobicie rozmowę, a …