Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 73.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Problem z grą

rolnik1997 - - Archiwum

Cytat od ImNotProo: „Cytat od rolnik1997: „a co do sterowników : ktoś może ma stery do Intel HD Graphics 520 żeby metin śmigał? Mam lapka firmy HP” Jesteś pewien, że to wina sterownikow tej karty graficznej ? Bo ja mam trochę nowszą czyli Intel HD Graphics 530 ( więc mi także powinien nie działać) a mi Metin2 działał i działa prawidłowo a sterowniki non-stop aktualizuje do najnowszych. Moim zdaniem u ciebie problemem jest co innego, ale mogę się mylić” Tak to jest wina tej karty graficznej.Czyta…

• Problem z grą

rolnik1997 - - Archiwum

a co do sterowników : ktoś może ma stery do Intel HD Graphics 520 żeby metin śmigał? Mam lapka firmy HP

• Patrzyłem, próbowałem zawartych tam porad, ale niestety bezskutecznie Widzę, że zakup tego HP to był olbrzymi błąd, ale będę jeszcze walczył. Dziś napiszę do supportu metina oraz do supportu Intela. Może oni coś poradzą. Jednak teraz może ktoś z Was ma jeszcze jakiś pomysł jak to naprawić?

• Witam. Posiadam laptopa HP 250 g4, który ma dwie karty graficzne: zintegrowaną Intel HD Graphics 520 oraz dedykowaną AMD Radeon R5 M330. Podczas uruchamiania metina pojawia się własnie taki log jak w tytule. Dużo czytałem o tym błędzie na różnych forach i stosowałem podawane tam porady. Próbowałem juz uruchamiania w trybie zgodności, uruchamiania z prawami administratora, instalowanie sterownikóq do obu kart graficznych w róznej kolejnośći, instalowania różnych wersji DirectX. Dodam, że aktualni…

• Cytat od Algiska: „W żadną niepamięć Kilka osób jeszcze wchodzi od czasu do czasu pZDR Algis HORDA” Nawet nie wiesz jak miło widzieć znajomy nick Pozdrawiam również

• Pożegnania na Wetarze

rolnik1997 - - Dyskusje Wetar

Postać rolnik1997 nie należy już do mnie Edit: Postacie: Bountie, Lajla65, Chicharito oraz RolnikFCB nie należą już do mnie. Obecnym posiadaczom życzę miłej gry ;)

• Haloooo . Pamietacie mnie jeszcze ? Ktoś ze starej gwardii GMS albo NWO jeszcze ciupię w tę grę czy wszyscy już odeszli w niepamięć? Pozdro dla wszystkich graczy starego Elaresu :love:

• Rozmowy konTROLLowane Elares

rolnik1997 - - Elares

Cytat od GRAVER: „Czy spakowane to bym nie powiedział no ale do szkoły trzeba chodzić wykształcenie to podstawa :)” A ja myślałem, że dla was podstawa to aby inni w grocie na genkach nie expili

rolnik1997 - - Elares

Cytat od wygniotek1: „artefakty nie lataja po monitorze?” nie ale mam tak tylko w metinie, nawet priv dziala ok

rolnik1997 - - Elares

wy też macie takie lagi? Ja nic robić nie moge na metku od niedzieli, bo mam takie lagi że sie nie da wczesniej wszystko bylo ok

rolnik1997 - - Elares

Barcelona aktualnie jest bez formy, ale ten zespół się podniesie i będzie miażdżył rywali tak jak kilka lat temu 6;2 z realem lub 4;0 z bayernem

• Ewent wielkanocny

rolnik1997 - - Archiwum

na s 17 zuo odbylo się dziś, było więcej metinów niz na zuo przed świątami

rolnik1997 - - Elares

dostęp do grubsona ma rzeczywiście więcej niż jedna osoba, ale generalnie nie gra na nim

• Wersja gry 13.3 - dyskusja

rolnik1997 - - Archiwum

jak wyłączyli resp bossow z metka to na nowe mapki praktycznie nie opłaca się teraz chodzic.... Chyba ze wp/bodemu ktorzy sami i szybko ubiją metka. A co do dropu pd to szybciej nadropi sie ich w red lesie gdzie dropem 75lvl bije sie metka znacznie krocej niz na nowych mapkach

• Eventy Elaresu - nasze wrażenia

rolnik1997 - - Elares

evencik bardzo fajny. Dropiac nie tak dlugo udalo sie wydropic 22 tasy, 33 dodania i okolo 1600 pelerynek

• Eventy Elaresu - nasze wrażenia

rolnik1997 - - Elares

Cytat od GRAVER: „Czy te 90+ tak strasznie przeszkadzają?:D GMS jakos marnie to wychodzi:D niemasensu, Vixx, Neekroskop czy tez rolnik nie potrafią 45lvl'a ubić i powstrzymac od podniesienia szkaty wielkie graty dla nich i powodzenia w następnym evencie ale z drugiej strony dzieki bo sie nieźle z was uśmiałem :)” Kataha urzekła mnie twoja historia. Chociaz nie przypominam abym cie bil i dropla ci chociaz 1 szkata A tak to dla mnie również event bardzo udany. Udało sie dropnąc pare dodan i zmiane…

rolnik1997 - - Elares

Cytat od jeabe83: „Słyszałem wygniot, że cię okik ubiera do expa” zastanawiam sie kto cię ubiera, ponieważ wątpię abys do expa zakladal cale swoje eq

• na becie w tych nowych broniach jest bon na pół-ludzi, czy ktos sprawdzal czy dziala on na ludzi? tzn czy w nowej broni bedzie wbudowane 15ludzi(tak jak w trytonie 12), chociaz na bedzie jest tez normalny bon na ludzi

• pomysł z wojnami świetny. nareszcie cos zaczęło się dziac. Darkside byl liderem i wystawil sklad jaki chcial, ale to na niego zaglosowalo najwiecej ludzi z jinno. i pozdro dla fanow waspata!