Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 140.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Kod usunięcia postaci

Hassimus - - Archiwum

Jeżeli posiadasz konto e-mail na serwerze onet.pl lub interia.pl to licz się z tym, że przyjdzie z opoźnieniem, nawet do 72h. Zależy to od ich serwerów, które są dosyć obciążone. Ewentualnie dodaj domenę metin2.pl do zaufanych dostawców i wyślij ponownie prośbę o kod usunięcia postaci.

• Pięknie Anyszka

• CiN - super Doróbcie jakieś avatarki proszę

• Troche nieproporcjonalne, ale okej Dzięki wielkie za włożony wkład Biorę. Czekam na następne

• One są przepiękne, po prostu cuda ! Mogą być większe 520 x 200 i rozmiar do 110 kB, bo to nie tylko na forum tutaj. Sam mogę sobie zmniejszyć rozmiar, ale zwiększć to gorzej, bo pikseloza wychodzi :(. Biorę je, ale czekam na następne (jak ktoś ma czas i ochotę), żeby kilka razy nie latać. Z każdej skorzystam na 10000%, będą tutaj na forum Elsword.pl i BiteFight.pl

• - Typ pracy: avatar, sygnatura - Tematyka: anioły, demony, Madonna, Tina Turner, co Wam tylko do głowy przyjdzie, na wszystko się zgadzam:) - Materiały użytkownika: - [spoiler=anioł]angel_man_by_seanbean80-d4axa27.jpg[/spoiler] - [spoiler=anioł2] c11f0a733389af62d12257cea25ee764_h.jpg [/spoiler] - [spoiler=anioł3] Fire-Angel-Wallpaper-1-1024x640.jpg [/spoiler] - [spoiler=Madonna]madonna1.jpg[/spoiler] - [spoiler=Madonna2]Madonna-Confirms-She-Will-be-Performing-at-the-2014-Grammys.png[/spoiler] -…

• Witajcie gracze s50 - Negros Począwszy od dnia dizsiejszego, także i ja, będę się opiekował Wami Mam nadzieję, że współpraca będzie się układała ! Siema Negros ! =^_^=

• Rozmowy konTROLLowane Phantos

Hassimus - - Phantos

Widzę, że się cieszycie W razie pytań, problemów, wątpliwości - zapraszam na PW. Na IRC też przesiaduję No jak ani IRC, ani PW to w grze też można mnie znaleźć Tacy niecierpliwi byliście a tu taki suprise

• Orestes - wiele projektów, wiele stanowisk i to wszystko ogarnia

Hassimus - - Phantos

Cytat od magiczna: „Cytat od Hassimus: „Aion to nie jest ZUO Co do patcha to masz rację Ale swoje się przecierpi, a potem jazda 9.gif"> A gracie? Jaką postacią? :)” A gramy. Po stronie Asmo w jednym takim legionie.:) Odnosząc się do postu Adkinsa, nie za bardzo rozumiem dlaczego zamieszcza się tutaj czyjąś prywatną wiadomość na forum i co w tym jest takiego śmiesznego... Pomysł jest godny pochwalenia. Nie pamiętam, aby któraś z obecnych/byłych gildii s24 posiadała taką stronkę z forum. A może pa…

Hassimus - - Phantos

No ale mnie nie widzisz A też jestem niewidoczny i ciągle tu siedzę Po prostu masz za wysoki status hahaha A będzie łączenie, ale kto wie kiedy

Hassimus - - Phantos

Adkins to ja Cie nauczę Wchodzisz w opcje konta i w prywatności ustawiasz niewidoczność :PP taaadaaaam

Hassimus - - Phantos

Cytat od DariuszIII: „No to poprzednia strona hym coś mi tu śmierdzi, że Prozac coś tu pisze ;p” Prozac nie śmierdzi, więc nie wiem co Ci tu śmierdzi P.S ja też się myłem

Hassimus - - Phantos

Nie mam mocy dzisiaj No więc zarządzam nad Dariuszem amnestie =^_^=

Hassimus - - Phantos

Nie wiem jaki masz układ strony ale nade nic nie ma =^_^= no i lipa z banem

Hassimus - - Phantos

Aion to nie jest ZUO Co do patcha to masz rację Ale swoje się przecierpi, a potem jazda A gracie? Jaką postacią?

Hassimus - - Phantos

Cytat od Messior: „tero w lola graja wszyscy xD” Albo w Aiona Nie martwcie się, na to łączenie wszyscy czekamy. Jeszcze tylko troszeczkę cierpliwości :))))))

• Oddaję głos na pracę nr 2

• Beldwiśśśśśśś ! Mi się podobają Jak masz czas zrób coś dla mnie EXTRA Liczę na Twoją inwencję twórczą

• Rozmowy konTROLLowane Exandros

Hassimus - - Exandros

Jaka zmiana GMa? Glaerd Wam zostal, ktory dolaczyl do s13 w tym samym czasie co ja No moze troszke pozniej