Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Erfu: „Cytat od Art: „Pewnie do czasu fuzji ich nie zobaczymy :x ” Czyli możemy się spodziewać fuzji w najbliższym czasie ? ” Niestety pierwsze testy nowego systemu fuzji wykazały kilka poważnych problemów, które trzeba wpierw usunąć, aby mógł on działać prawidłowo. Mam nadzieję, że będę w stanie dostarczyć Wam więcej informacji już niedługo.

• Szanowni Gracze, Zgodnie z informacjami zawartymi w temacie o przerwie technicznej czas trwania eventu został zmodyfikowany. Event zakończy się 10 października o 12:30, karty przestaną dropić 9 października o 12:30. Niestety na chwilę obecną jest problem z pojedynczymi kartami zdobytymi przed przerwą techniczną. Z racji różnego czasu wygaśnięcia kart, nie da się ich grupować. Jesteśmy świadomi tego problemu i trwają obecnie prace nad rozwiązaniem sytuacji. Przepraszamy za utrudnienia. Wasz Zespó…

• Takie działanie jest zamierzone i nie jest to błąd.

• Cytat od Mein: „@Art kiedy babilon? ” Nie w najbliższej przyszłości, ale dam znać, że jest zainteresowanie Cytat od KUFEL: „@Art kiedy będą dostępne bilety podróżnika ” Pewnie do czasu fuzji ich nie zobaczymy :x

• 12.09.2018 (środa)

Art - - Ogłoszenia

* announcement_metin2_pl_1e38a4a3eec6b123556c593fc2066dd0.png * PRZERWA TECHNICZNA 12 .09.2018 (środa) 10:00 b.d. Restart serwerów Naprawa eventu Złap Króla: - Reset rankingu i restart eventu (czas trwania to ponownie 28 dni) - Usunięcie kart z ekwipunku z niewłaściwym czasem wygaśnięcia - Przywrócenie kart (zakupionych i zdobytych) z poprawnym czasem wygaśnięcia kilka godzin później Zespół Metin2.pl Przerwa techniczna obejmuje swoim zasięgiem wszystkie kraje, dlatego też nie możemy przewidzieć…

• Item Shop - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o Metin2

Z kołem były drobne opóźnienia ale wszystko powinno już być w porządku

• announcement_metin2_gr_ea21488a39a40abc8ed75ba08712ae2c.png --- Schwytaj króla! ---Szanowni Gracze, Przygotujcie się na nasz event "Schwytaj Króla", który wróci do gry 12 września 0 12:30 a zakończy się w dniu 10 października o 12:30! Gra karciana "Schwytaj Króla" połechcze Wasze szare komórki i wynagrodzi ich starania cennym łupem królewskim w brązie, srebrze lub złocie. Udajcie się zatem na polowanie, zbierajcie królewskie karty, łupiąc potwory, i zgarniajcie karciane pudełka z ItemShopu, by o…

• 06.09.2018

Art - - Ogłoszenia

Przerwa została zakończona!

• 30.08.2018

Art - - Ogłoszenia

Szanowni Gracze, Chcielibyśmy przeprosić za zmiany w dzisiejszej przerwie technicznej. Niestety w dzisiejszej aktualizacji odkryliśmy poważne błędy, które mieliśmy nadzieję, że usuniemy jeszcze dziś. Niestety to nie nastąpiło, stąd też podjęliśmy decyzję, mając na uwadze komfort Waszej gry, o w strzymaniu aktualizacji. Oczywiście pracujemy nad niezbędnymi poprawkami i poinformujemy Was o kolejnym terminie wydania wersji 18.3b. Dziskujemy za wyrozumiałość. Wasz Zespół Metin2

• 30.08.2018

Art - - Ogłoszenia

Uwaga! Przerwa techniczna rozpocznie się o godzinie 14:30.

• Szanowni Gracze, z powodu problemów technicznych przedstawionych powyżej, oferta kostiumów została wycofana ze Sklepu.

• 30.08.2018

Art - - Ogłoszenia

Uwaga! Nastąpiła zmiana terminu rozpoczęcia przerwy ze względu na ponowne prace w krajach, które miały przerwę dziś i wczoraj. O dokładnym terminie rozpoczęcia będziemy informować na bieżąco.

• Cytat od MiecioEtolin: „art proponuje aby bylo coś takiego jak tygodniowa ankieta z is i wygraną rzecz za pomocą głosów była w is.gracze wiedza co najlepiej i kiedy by było i by się dobrze sprzedawalo same plusy.przyznacie mi rację? ” W ten sposób, szczeniaki i kostiumy z bonami były by co tydzień. Co jak co, ale to firma dba o podstawowy przychód ze swojej gry, a nie gracze

• Cytat od Wiwek: „Art nie oszukujmy się na innych forach metin2 team oraz tamtejsze CoMa wydaje się częściej w dyskusję z graczami.. A jedyne co widzę to ty się wdajesz w dyskusję raz na jakiś czas.. zaraz pewnie znowu będzie cisza z twojej strony... ” Sprawdź historię mojego profilu, jak często się wypowiadam, to samo możesz sprawdzić na innych forach. Generalizować każdy potrafi

• Cytat od Maximoo: „Żeby połowę rzeczy ogarniać na Francuskim czy niemieckim forum czy wiki,bo u nas nic..? Skoro kasiorkę dajemy na projekt,to chyba odrobinę uwagi i szacunku powinniśmy mieć,prawda? ” Jeśli mógłbyś opisać, jaką to połowę informacji (w porównaniu z tym co jest u nas) musisz doszukiwać się na innych forach językowych? Jeśli czegoś brakuje, to z pewnością znajdzie się u nas miejsce na skorygowanie/poprawę tego stanu.

• Cytat od Wiwek: „pytanie o jakieś nowości oraz pytanie o naprawianie błędów ktore byly zgloszone bardzo dawno temu.. nasz team WGL się nie wypowiada na ten temat tylko nowości w IS... ” Równie dobrze mógłbyś o to pytać na dowolnym innym forum metin2. Zespół dba o to, aby błędy były zgłoszone odpowiednimi kanałami, nie ma jednak wpływu na to, czy i kiedy zostaną one naprawione (wpierw zanalizowane przez dział techniczny, potem przekazane do producenta itd.) Przekazujemy informacje, które mamy prz…

• Cytat od AyeT: „pisales wyraznie ze bedziemy przed francja, sam juz nie wiesz co piszesz chyba w translator rzucasz tekst i puszczasz posta nie czytajac tego ” Proszę przywołaj moje słowa, jeśli gdziekolwiek tak napisałem, to były wyłącznie moje przypuszczenia. Ale z miłą chęcią chciałbym zobaczyć źródło.

• Cytat od Extaza: „A co tak na prawdę Polski team ma do tej fuzji? Weźcie oboje na wstrzymanie. Wystarczy sobie przypomnieć posta,w którym Art napisał,że w Polsce fuzja będzie przeprowadzona przed Francją. Francja już tą fuzję miała, także widać, gdzie GF ma Polaków. Dodatkowo można sobie zobaczyć,jak w Polskiej społeczności wygląda informowanie o czymkolwiek w świecie metina. Np. ostatnio bilety. Do tej pory nie ma żadnego info, na innych wersjach językowych jest. Według Arta,wina leży po stroni…

• Nastąpiła aktualizacja posta powyżej.

• Cytat od zihal: „Art to małe pytanko powiedz mi czy wy macie jakieś kary ograniczenia przez prace dla GF że nie możecie nic powiedzieć dosłownie nic czy nawet delikatnie nasunąć kiedy będzie ta fuzja czy cokolwiek odnośnie nowości itd ” Żadnych kar. Ale każda firma decyduje o tym kiedy i jak zamierza informować o zmianach, nowościach itp. To chyba nic dziwnego. Mogę jedynie Wam potwierdzić, że prace trwają, tworzą się plany działania i dopracowuje szczegóły. Póki nie ma pewnych dat, które nie ul…