Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-14 z 14.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Ariswar Wiem na którym Ch jest kanał handlowy. Byłam i nie powala na nogi a osób latających po m1 było może z 15 nie licząc sklepów i nie była to wczesna godzina (14)... A co do DT to potrafię sama je zrobić i nie potrzebuję pomocy... Bardziej mi chodziło o to czy jest sens

• Robisz jeszcze sygnatury? Zrobisz coś dla mnie? Co cię trzyma na forum?

• Zabulus ok dzięki wielkie

• Cytat od Zabulus: „Cytat od BadApple: „Co tam jak tam Zalogowałam się wczoraj po bardzo długiej przerwie i jestem zawiedziona. W m1 kilka sklepów, mało ludzi...ogólna pustka Chciałam odświeżyć wszystkie konta ale zapomniałam passów więc skończyło się na jednej postaci... Ze znajomych zobaczyłam tylko jedną osobę zalogowaną a po cichu liczyłam że jednak będzie więcej... Hmmm plany na weekend : Przypomnieć sobie passy /poprosić kochaną mamę by przywiozła magiczny zeszyt z zapisanymi passami Tak na…

• Cytat od bmw530d: „Odpusc sb gre. Pobaw sie przed blokiem. Nie oplacalne nic w tej grze ” Wiesz co myślę że samo stwierdzenie "pobaw się przed blokiem" jest nie na miejscu. Nie wiesz ile mam lat więc nie masz prawa tak do kogoś pisać. Co do zabawy przed blokiem już wyrosłam a moje dziecko jest jeszcze za małe by "bawić się przed blokiem" .... A jak ty jesteś na etapie takich zabaw to śmiało, nie krępuj się. Pozdrawiam

• Cytat od bmw530d: „radze nie zgladac wiecej i nie oplaca juz sie w tej grze nic robic) ” Serio? Aż tak źle jest?

• Co tam jak tam Zalogowałam się wczoraj po bardzo długiej przerwie i jestem zawiedziona. W m1 kilka sklepów, mało ludzi...ogólna pustka Chciałam odświeżyć wszystkie konta ale zapomniałam passów więc skończyło się na jednej postaci... Ze znajomych zobaczyłam tylko jedną osobę zalogowaną a po cichu liczyłam że jednak będzie więcej... Hmmm plany na weekend : Przypomnieć sobie passy /poprosić kochaną mamę by przywiozła magiczny zeszyt z zapisanymi passami Tak na poważnie myślę czy nie zaglądać części…

• To widzę że jest sens logowania się skoro tyle ludzi gra...

• O ile mnie pamięć nie myli to masz na imię Robert? Ciekawe czy pamiętasz co to szadok? Zakładam że już masz więcej niż 25 lat? Co sądzisz o swojej przygodzie na forum mt2? Pamiętasz czasy 2011 oraz spam na forum? Brakuje ci tego? Lepiej jest teraz czy jednak wolisz dawne forum? Pozdrawiam

• Cytat od Gandziarz: „Ajjj ludzie kłótliwi i Najwięcej Pro w nich to to jak swięcą w grze. Ludzie zwolnijcie. Zrozumcie dawniej też wojowałem z takim jednym drugim całą grą. Nie ma sensu i tylko robi się sobie wrogów. Nie pomaga to w grze. Wyluzujcie bo uwierzcie ŻADEN Z WAS NIE WYGRA POTYCZKI SŁOWNEJ. Jak laska jedna napisała 2 lata jej nie ma a wciąż wojna między wami. Powinien powstać osobny temat niż rozmowy diumaru.. Ps. Wiecie jak kiedyś osiągało się miano PRO gracza? :uklon: Nie pisząc o s…

• Cytat od Detonator: „Cytat od BadApple: „Ooo Master Mam nadzieję że dalej lamisz pod DT i m1 a twoja nienawiść do innych królestw jest jeszcze większa Jak pamiętasz Miriel to już wiesz z kim piszesz Z ciekawości jaki już poziom masz? Pozdrawiam Widzę też że Gabryś jest nadal u żółtych? ” Master na 10-lecie swojej postaci planuje wbić 95 lvl, obecnie (88lvl) potem na 20-lecie 105 itp ” No to widzę poważne plany są

• Cytat od MasterSura: „Cytat od BadApple: „Z dobre 2 lata nie gram a Ci dalej się kłócą na forum Został tu ktoś jeszcze z dawnego Exandrosu? ” Dla przykładu Ja. ” Ooo Master Mam nadzieję że dalej lamisz pod DT i m1 a twoja nienawiść do innych królestw jest jeszcze większa Jak pamiętasz Miriel to już wiesz z kim piszesz :p Z ciekawości jaki już poziom masz? Pozdrawiam Widzę też że Gabryś jest nadal u żółtych?

• Oreo! Pamiętasz japko? Co u ciebie? Widzę że dużo się zmieniło

• Z dobre 2 lata nie gram a Ci dalej się kłócą na forum Został tu ktoś jeszcze z dawnego Exandrosu?