Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 592.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Filmy - Samos

Kr8g - - Dyskusje Samos

youtube.com/watch?v=b5u7PCYjstI

• Berek skacze na 89 lvlu na 10%.

• Cytat od Nathiel: „''Leszcz'' jak dla mnie obrazą nie jest, staje się obrazą jeśli ktoś nie chce byś tak określanym. W dodatku gdy zgłosi takiego posta. To i tak bym takie określenie ciachnęła bez warnowania. Wszystko zależy od sytuacji. Drogi 2nd Demon. Mój post był żartobliwy co nie zmienia faktu, że post musi składać się z więcej niż jednego słowa czy emoty. &3 PROWADZENIE DYSKUSJI II. Pisanie postów j) Zabronione jest pisanie postów nic nie wnoszących do dyskusji. Ważne jest zatem, aby poprz…

• Item Shop - dyskusja

Kr8g - - Porozmawiajmy o Metin2

Taka ciekawostka z patchera: Jest 25% HH do jutra do 14:00.

• I ciach napisałem również na temat bodzi i po poście. Moderator Vanilla:Usunęłam brzydki wyraz

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Kr8g - - Dyskusje Samos

Widzę, że muszę się zalogować tylko jest tak zamazane, że nawet nie widzę co jest ukazane na ss'ie.

• Miecz Zodiaku

Kr8g - - Archiwum

Zwojami preferuję wbijać do max +6, a dalej podręcznikami. Te bronie wchodzą tak samo jak bronie na 105 lub zbroje na 105-115. Co do wartości ataku to już z takim zodiakiem 45 śr +8 przebijesz dość widocznie swoją trutę.

• Cytat od RShamane1637: „Cytat od Frescco: „Hej Tortuga pragne przypomnieć, że jeżeli nie podoba wam się praca moderatora możecie napisać na support ” No, pisałem skargę na moderatora i jak wyszło na moje, to zgłoszenie zostało zamknięte, a odpowiedź "udzielona". Kogo chcesz okłamać? Cytat od Lexio: „to jest dobre. Kiedys pisalem skarge na Ascorana i odpisal mi... Ascoran. Chyba wiecej nie trzeba pisac o pisaniu skarg na support ” Najlepsze, jak piszesz skargę na Santonię XD ” Ja z 2 lata temu zł…

• KLASY FIZYCZNE VS MAGICZNE PVP

Kr8g - - Archiwum

Cytat od Ziutek: „Ktoś wspominał że na pro lvl nie ma różnicy między magami a fizycznymi klasami bo przy full abs, podobnej alchemi i um liczy się szycie wiec jak to jest naprawdę?? Czy klasa magiczna przypadkiem nie ma większych problemów z szyciem z powodu mniejszego dmg z hita?? ” Szycie jest to samo, jako sama wartość szycia. Poza tym przy zadymie przez większość czasu latasz na rozpro i nie masz aury/ rozpra czy purpury. A jeśli mówimy o pvp przy full na przykład na miecze to i tak ze zwykł…

• Wreszcie naprawili podświetlanie się na czerwono 2, 3 i 4 strony eq.

Kr8g - - Dyskusje Samos

Bloodka możesz mi napisać czy dostał bana, a jeśli tak to na ile, bo serio jestem ciekawy?

Kr8g - - Dyskusje Samos

W ogóle to chciałbym się zapytać czy legendarny bocian jeszcze gra, bo chętnie bym się z nim zmierzył. Słyszałem o nim dużo, ale odkąd jestem na serwerze to jeszcze go ani razu nie widziałem.

Kr8g - - Archiwum

Cytat od Miki124: „Cóż skoro medal bohatera taki jest. Skoro robisz postac magiczna dlaczego chcesz zeby zadawala obrazenia fizyczne? ” No nie wiem, bo: a) expię i dropię taką postacią b) hitami też się dużo bije w inne postaci podczas pvp czy tam zadymy, a czasem nawet więcej niż ze skilli

Kr8g - - Archiwum

Cytat od Miki124: „obawiam sie ze bonus z medalu bohatera to magiczny krotkodystansowy atak poza tym masz też magiczny lizak ” To nie masz się czym obawiać, bo jest to tylko i wyłącznie atak fizyczny. Prawda, że jest też lizak magiczny tylko czemu magicy muszą mieć 2 lizaki do hitów i skillów, których i tak nie da się razem założyć. Jedynie amulet nazara jest sprawiedliwy dla fizyków i magików.

• Cytat od Lorint.: „Nessi jest podobna do meley. Na 105lvl da 8 % berka Cechuje się też wysoka przeszkodą 12-15% Co do ABS to wszystkie 12% ” To jeśli będzie miała takie wartości abs to wreszcie będzie to pet wojenny typowo pod właśnie abs, bo meley jest słaba.

• Cytat od Timib: „Czy wiadomo jakie wartości skilli może mieć Nessie?Jaki może mieć max berek? Opłaca się otwierać jaja czy lepiej sell? ” Jeszcze z tydzień i minie 30 dni od wprowadzenia hydry.

• Cytat od Matrxtam: „babilon rybaki to eventy dla noobkow. ja najwięcej dorabiam na łupach, okeyach. a blaski w v3 to tylko konkret dropkiem podropisz, bo beda cie wyganiac. ” Dla małych lvli może liczy się tylko zarobek z tych eventów, ale dla powiedzmy większych lvli liczy się to, że na przykład będzie można kupić sobie podręczniki do handlu albo dropnąć magiczny kamyk itp.

Kr8g - - Archiwum

@MasterSura sprawdziłeś już sobie tę antymagię? @AisoN ty też dalej upierasz się przy swoim?

• Cytat od Handlarz30: „aha ogolnie nie gram w gre juz z 2 lata i tylko na forum wbijam no to sorki za blad moj wszystkich ktorych urazilem ale jestem mega wkurzony i sie na forum wyladowalem ” 2 lata temu w sumie była ta sama zasada działania kuponów.

• Śmieszne SS Samosa

Kr8g - - Dyskusje Samos

9YsyhAC.jpg