Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 27.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Ja to i tak chyba najlepiej wyszedłem :). Gildia mnie poprosiła żebym pomógł Mizrejowi w dropie i za każdą godzinę spędzoną tam dostawałem 400 szkatek :), sorry Selfish wytrzymałem tylko 4 godziny - tak bardzo śmierdziało ...

• Nie wiem czy wiecie ale użytkownicy Dyskusji Wetar znaleźli fajny sposób na "znikające posty" tj. przenieśli dyskusje do księgi gości jednego z forumowiczów: board.pl.metin2.gameforge.com/…erGuestbook&userID=337248 I nie dyskutują już tylko o pogodzie

• Jak dla mnie pierwszy numer o niebo lepszy, ale i tak trzeba pogratulować wytrwałości i zaangażowania. Artykuł Truskavkowego pt. "Jak dobrze znasz team?" to chyba tylko zapełnienie pustego miejsca, bo mało kogo obchodzi kto tam jest kim w tym team. Na chwile obecną czyta się to tak jakby Metin2 News był o teamie, a wywiady z nimi to coś na miarę wywiadów z OneDirections/JustinBiber, a czytelnik to niby fan, wg mnie powinno być więcej artykułów jak plotki serwerowe, eventów organizowanych przez g…

• Selfish

MówiłaŻeMa18 - - Archiwum

Cytat od Alka:P: „Zdecydowanie nie polecam! Jest tam zaledwie kilka sympatycznych osób ” Witaj, czy mogłabyś wymienić te kilka sympatycznych osób? - Musimy rozważyć ich dalsze członkostwo u nas w gildii :D.

• Cieszy mnie, że chociaż usunęli temat dwa razy :P, to dali mu tutaj racje bytu - jednak nie wszyscy moderatorzy nadają się do marketu!

• Rozmowy Dyplomatyczne

Cytat od Stach007Wetar: „Był był na serwandesie prowadzony przez modka” Przecież widać poziom dyskusji u nas na Etolinie board.pl.metin2.gameforge.com/…=2695593&highlight=pogoda Ogólne: Pogoda na Etolinie

• Rozmowy Dyplomatyczne

Cytat od IdeNaZywiol: „Dzięki wielkie, ale nam taki temat nie jest potrzebny My nie mamy jako moderatora Gildarts'a i u nas można pisać o wszystkim w rozmowach kontrollowanych, a nie tylko o pogodzie ;0 Spróbuj może na Negrosie, tam chyba mają taki sam problem jak i u Was (Etolin).” Num podpisuję się dwoma rękoma! Widać to właśnie po dyskusjach na Etolinie i Nergosie - wszystko usuwają, mało kto pisze, ale dobrze cieszy mnie to niezmiernie na końcu będzie tak: (dla kumatych) funny-gif-Milhouse-p…

• Ja już w czwartek wracam do siebie, ale zabawa była przednia! Poznałem dużo nowych ludzi, muszę powiedzieć, że Wasz serwer stoi na wysokim poziomie, ludzie są wporządku (jak wszędzie z wyjątkami). Zapraszam na Etolin, jak uda nam się zorganizować jakieś wydarzenie na poziomie majówki!

• Mi się udało :), ale nie przełożyłem całego EQ Najważniejsze, że zdążyłem na majówkę

• Witam! Ja również uległem namową Ambasadorki i postanowiłem spędzić swoją majówkę wspólnie z WETAREM! na wędkowaniu i wspólnych piknikach! Jeżeli jeszcze ktoś pamięta Cr4sheR (Serwandes) i gra ze starych znajomych to zapraszam na PW na forum, bo nie wiem jaki będę miał nick Do zobaczenia 30.04.2014!

• Cytat od Ascoran: „Kochani gracze, w tym temacie możecie pisać o różnych aspektach Waszego serwera. Temat powstał jeden, by nie robić kilku oddzielnych tematów.” Rozmowy kontrolowane to wg mnie temat na bardzo niskim poziomie, nie wiem kto to nawet czyta, wszystko co ciekawsze rozmowy na temat są usuwane przez nadpobudliwych moderatorów, którzy zabijają dyskusje bo może chcą się wykazać? Pisze kilka osób ze sobą, nabijając tylko posty, a sprawy dotyczące serwera są omijane... co mija się z główn…

• UnBeaten

Cytat: „ tutaj w przeciwieństwie do tego co napisałeś, ludzie mają prawo wyboru i gdyby im się nie podobało to po prostu by wyszli z gildii. Więc tekst "budowanie na pokaz szczęśliwego obozu" skreślamy! ” Tekst ten nie jest adresowany do członków ale do lidera, co więcej zadowolenie z życia w Korei Północnej jest bardzo wysokie (chyba jedno z największych na świecie) z powodu "szczęśliwych niewolników" - można to do Waszego szczęścia np. porównać :), gdzie małe dzieci idą do szkoły i im się wpaj…

• UnBeaten

UnBeaten - moja pierwsza gildia jak zaczynałem grę na Onyksie, zostałem zrekrutowany tak jak większość z powodu braku loga nad głową {można to łatwo sprawdzić stawiając 90 lvl + przy 2xL 100% gwarancji, że napisze} [oczywiście + rozmowa na TS w 2 kolejności]. Co do samym początków to nie było źle, pamiętam kilka wypadów żeby zobaczyć smoka (wtedy się taki ogromny wydawał) i kilka osób na TS: 2xL, Koliber36 (która jest teraz ze mną w gildii), Balonik (nie gra z powodu nieszczęśliwej miłości :P). …

• Selfish

Piosenka "Rekrutacyjna" zaśpiewana na TS przez osobę chcącą dołączyć do gildi [video]http://www.youtube.com/watch?v=FuEVltDtt8k[/video]

• Domine

MówiłaŻeMa18 - - Gildie

Ja też osobiście chcę polecić gildię, za branie udziału w zabawie, a nie robienie z rynku wyspy wielkanocnej i staniu jak posągi :).

• Sura: WP:PolakP0trafi BM: WingChun Wój: Mental: Body: CHMIELU1 Szaman: Błysk: -Krisoo78 Smok: Brak Ninja: Archer: Dagger:

• Selfish

tunika_pawie_oko_xl4.jpg Historia: Gildia została założona przez WojX412FubuKox dnia 30 lutego 2013 roku. Lider po około 20 min dostał bana, ale wcześniej udało mu się przekazać gildie następcy. Liderzy: Ogólnie wszyscy - gildia demokratyczna. Wymagania: - brak ksucia (u nas nikt nie może ksuć, jeżeli nam ksują to zawsze odpuszczamy i życzymy miłego dropu/expa) - wiek po mutacji głosu - tygodniówka (6 mieczy barbarzyńcy i 3 futra jetti +) Warunki przyjęcia: - zaśpiewanie jednego utworu z repert…

• Cytat od Morusia: „Witam mam jeden problem jak expie to mnie wywala z metka raz na 10 min lub więcej , wie ktoś czemu tak się dzieje” Wg mnie problem ma głębsze podłoże :), wywala jak dropisz, expisz itd, ale za to IS działa bez problemu... (oczywiście szanujemy politykę firmy), więc jak nie możesz tego robić - to kup w IS'ie . Jako rozwiązanie proponuje przestać ładować w IS'a. Wracając do głównego pytania, "czemu tak się dzieje" to prawdopodobnie przez choinkę w każdym mieście, która bardzo la…

• Cytat od CptMacMillan: „Ma ktoś laptop do gier, który mógłby polecić?” Polecam laptopy z serii Alienware

• [video]http://www.youtube.com/watch?v=zDXcrp_Msfk[/video]