Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od TawisK: „Fajnie, że organizując OX mamy jakiekolwiek pojęcie o pytaniach, które zadajemy. Chyba każdy, kto chociaż przez minutę używał rękawicy króla, wie jak bardzo bzdurne jest stwierdzenie "podwaja" xd Bez_tytu_u.jpg ” To pytanie jest prawidłowe, rękawica podwaja punkty rangi.

• Z tego co się orientuje to podwójny drop nie został jeszcze aktywowany. Chyba że mówisz o rekawicy w lewym okienku, ja takowej nie dostałem.

• Czy jest jakas informacja gdzie i o której spadaja?

• Fajny konkursik, troche podbudowalo z majcy bo nigdy z niej dobry nie bylem! Nagroda lipa, ale fajne oderwanie

• Bez łączenia serwerów, nowi gracze nie mają jak zarabiać Yang. Przykładem są katakumby, a to że nowych graczy nie jest za wiele to przysłowiowe ku można już wyrzucać poza ostrzem i aurą. Smutnym fakt że grając jak to na mnie przystało tylko w wielkanoc i ze względu na wielkanocne metiny, przeczytałem smutną wiadomość o tym że chłopak wystawił ku błogo za 250 k, zamiast za 200 i dlatego to ku nie zeszło. Chyba nie na tym ma polegać gra.

• Dropnąłem właśnie ebonitową niebieską. O co chodzi z tą szkatą jackpot? O czymś nie wiem xD

• Zaiste ciekawe rzeczy się dzieją, pozdrawiam 2011

• 35 czy 40

Forfa - - Archiwum

Zależy co chcesz dropić... Bo tego nie uwzględniłeś. 35 lv po za 75 jest jedynym optymalnym levelem na taką skalę, dobicie 40 lv zniweluje możliwość brania udziału w eventach oraz dropu w mieście drugim, przez co obszary neutralne pozostaną, a na nich ciężko.

• Osobiscie event uwazam za przejedzony.. wyczekiwane godziny respu przez osoby ktore maja juz wszystko w grze i na co im wiecej? Ja jezdzac dzis po pracy po m2 nie znalazlem nic poza dropkami czekajacymi na resp to troche smutne bo musiałem spędzić 20 min żeby zobaczyć wielkanocnego metina i to po jeździe w dolinie. Dropłem jajo i pomyślałem, co ja robie jest 23:30 w zepsutej grze gdzie to co dropi z tych jajek mam aż za dużo a ze sklepików to nawet nie schodzi, lubiałem szukać tych metków i lubi…

• Cytat od Leper1025: „ja bym im zaproponował tak jaja wielkanocne po 20 sztuk na lokalizacje na danej mapie losowo jaja( bez możliwosci występowania w miejscu nie dostępnym dla gracza resp co 30minut,,, drop jak rok temu 50% szansa na wypadnięcie magicznego jajka drop jak z ubiegłego roku yang tylko 100k! dodałbym również kilak lokalizacji lochy małp x 3.. dc..( Piekielne Catacumby!) wieża demonów parter.. grota wygnańców i v1 v2 v3... moby znikają automatycznie także nie problem prosimy was o to…

• Niby dlaczego tylko +90lv maja zuo jako nagrode dla najlepszych 15? Chore

• To forum to patologia nie dosyc ze nie chce sie juz wchodzic to 20 min sie mecze ze wrzuceniem zdjecia w odpowiednim formacie bo albo jest za male albo wyskakuje male okienko ktore nic nie wnosi. Ze starym forum nie bylo problemu, ale coz. Jakby sie dalo gdzies podpisac pod starym forum to ja jestem 1 w kolejce.

• Ja z eventu jestem zadowolony Jeżeli chcecie ciągle mieć srebrna skrzynie najlepiej grac progresja.. Macie na start 6 7 8 danego koloru? Jestescie w stanie zrobic zlota Ja gram tak ze zwykle mam np 7 8 danego koloru i wyrzucam wszystkie poza 6/7/8 i czekam w tym wypadku na np czerwona 6 by zlaczyc dany kolor za ktory jest 100 pkt czyli 3x ten sam kolor 6/7/8 daje 300pkt. Czasem jest fart i na starcie wypada zolte 6 7 8 i potem juz 100% pewniak ze macie srebrna, a do tego dolozycie 3/4/5 i macie …

• Red las metiny, przedmioty

Forfa - - Archiwum

Witam przedmiotów z lasu (pd pele i rękawic) sprzedawać nie można, zniakają jednak nazwy więc mozna je podnieść drugą postacią Szukać ich najlepiej na polance największym terenie, co do metków 90 to bardzo różnie najwięcej od ''zarówki'' zwykle jak sie przelogujesz po wszystkich ch na samym końcu to jakiś zwykle tam czeka

• Co do konkursu totalnie nie ogarniam myśle i myśle ale nic nie przychodzi co za ciąg liczb ma być po tych ostatnich.. Troche bez sensu ten konkurs. CIACH! Nie no serio tutaj sa 4 postacie ktore nie zostaly uzyte i z tych 4 postaci mozna zrobic mase kombinacji... Opis konkursu też do bani. Wycięłam nieregulaminowe zdanie. MOD Voilie.

• Nowe forum troche stoi, ale dalej jest nie przetlumaczona wieksza polowa opcji Problemy z zapamietaniem logowania Ogolnie przejrzystosc jest do bani, osobiscie odechciewa mi sie tu wchodzic

• System dropu przedmiotów eventowych jest zadziwiający.. Ubiłem 1 metina 30 lv na 35 lv i dropla szkatulka z kolejnych 30 nie ma. Tak samo to wyglada na 14 lv z metina 10 lv 2 metiny i szkatulka kolejne pusto. Chyba teraz tak to wyglada ze daje ci szkatulke a po ubiciu X nastepnych dopiero drugą. Więc nie ma mowy o losowości. Co do eventu okey, poza tym ze karty dropia gorzej to zwiekszono szanse na drop yang z srebnych skrzyn. Na 10 srebrnych 3x cor draconis.. i 7 x yang. Walic taki event..

• Co do cen ktore zniszczyly rynek to nie tylko pomocnik zdarzen tylko eventach. Ceny byly tak wysokie bo ubicie metina 70 nie zajmowalo 30sekund tylko pare minut. Tak samo bylo ze wszystkim nie bylo groty nie bylo trutek malzy malo niczego nie bylo truta dropila jedynie z skrzynki rippra zal to byl w ekwipunku jednie fubusia. Eventy typu amorki i halloween popsuly rynek. Ludzie sie wybonowali i zaczeli bic wszystko i dropic 4x szybciej itemy niz kiedys stad przesyt i niskie ceny.

• 1212_162251.jpg

• Co to za pole omg

Forfa - - Porozmawiajmy o Metin2

Nie wiem jak wy robicie srebrne skrzynie z tych okey. Po zmianie 300 pkt + srebro to prawie nie do wykonania. Otworzylem 6 zestawów i max miałem 270 pkt. Tak sie w to grac nie da przy takiej szansie na drop. Nie dosyc ze jedna talie dropi sie z 45 min to jeszcze tylko brąz leci Na yt ogladalem i tylko jedna osoba z moze 10 osob ktore w to graly zdobyla srebrna szkatulke Do zmiany punktacja