Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 51.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Wasza ulubiona gra - dyskusja.

Seavherne - - Archiwum

Wiedźmin / Dragon Age / Gothic / GTA / Heroes III, V Metin / Lol / Aion ... simsy !

• Cytat od allblckk: „Seavherne, spodziewaliśmy się, że będziecie płakać, bo ciężko jest się Wam pogodzić z porażką. Szukacie beznadziejnych powodów żeby znaleźć sobie wytłumaczenie na słaby wynik.” Kochana my nie płaczemy Napisałam wyraźnie, że chcieliśmy z ciekawości zapytać dlaczego Gm'owie pozwalają na takie zachowania My nie bierzemy udziału tu tylko dla wygranej (ohy i ahy bo Hwangi -jakbym chciała w nim pobiegać to internet mi to umożliwia) ale dla dobrej zabawy. Szkoda w sumie, że tak wiel…

• Pozdrawiam Etolinowskich GM'ów za "profesjonalne" podejście do kolejnego etapu eventu Stoi sobie 3 gmów, parę osób z PEWNEGO królestwa i PEWNEJ gildii. Kolega chce oddać itemki, próbuje otworzyć więc handel z którymkolwiek z przedstawicieli organizatorów. Kiedy wreszcie się to udaje, nagle pewien osobnik uniemożliwia przekazanie przedmiotów przerywając handel poprzez auto-atak mieczem (co skutkuje odepchnięciem postaci). Piszemy do GMa, ponieważ według nas jest to utrudnianie eventu, chcemy zapy…

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Seavherne - - Etolin

Ganduś jeżeli to co napisałeś kierujesz również do mnie, to przypominam ,że pisałam do wszystkich a nie tylko do żółtych ("czytanie ze zrozumieniem ") Także wypraszam sobie wyzwanie od idiotów :C Cytat od damianek2236: „ Reprezentuje biede !!! matura za 3 tyg a maniaki na forach !!! ” Matura to pikuś

Seavherne - - Etolin

Cytat od Dakota: „A wy znowu się kłócicie ,troszkę wyluzujcie bo to tylko gra,czy to ważne kto jest top,kto kogo położył ,uważam,że nie ,tylko Ci którym udało się położyć innego te docinki są chyba nie na miejscu ,nic tak właśnie nie denerwuje jak te głupie komentarze typu "idź poćwicz,albo taki lvl a leży . Po drugie : komentarze innych na temat tej postki czy osoby nią grającej są często mylące i krzywdzące,pisanie na wołaczu : ten a ten to zło..albo ta albo ta to k.. skąd ludzie o tym mogą wi…

Seavherne - - Etolin

Cytat od GanduS: „Cytat od OdZadziornej: „ grinek kupilbys sobie ta pizze a nie zebrasz ” Cytat od Seavherne: „ Po co kupować jak można wyżulić ” Po co napisać coś miłego jak można ubliżyć Ja mogę oddać spaghetti bo straciłem apetyt ;x” Ktoś tu komuś ubliża ? Cytat od NowyZielony: „Bo w życiu albo kombinujesz i ubijasz dobre interesy zdobywając znajomości albo śpisz pod mostem. Takie czasy^^ co zrobić?” No co zrobisz, nic nie zrobisz

Seavherne - - Etolin

Cytat od NowyZielony: „Jakie wyżulić? Jakie żebrać? Czytajcie ze zrozumieniem... wyraźnie jest napisane że daję rzodkiewkę za pół pizzy do sałaty którą daje Athende do drugiej połowy pizzy :miffy:” Biznes życia

Seavherne - - Etolin

Cytat od OdZadziornej: „grinek kupilbys sobie ta pizze a nie zebrasz” Po co kupować jak można wyżulić

Seavherne - - Etolin

To nie do mnie bo jeszcze cię otruje i co Hadron ma pizze...i się nie podzieli

Seavherne - - Etolin

Cytat od Hadron: „Właśnie robię pizze W zasadzie to piekarnik ją piecze... Przepraszam Seavherne :<” No, mam nadzieje, że to się nie powtórzy A co do pizzy, ja nie wiem same dobre rzeczy tu się dzisiaj robi/je Ale podzielić się to już nie łaska

Seavherne - - Etolin

Po co zaś zaczynasz dyskusje Hadron Serio nie ma ciekawszych tematów ?

Seavherne - - Etolin

Cytat od Pyskata: „Moja propozycja? Olac to, nie ma co się kłócić bo to nie jest warte nerwów:) Gdzie moja sałatka?! Pewnie ktoś już ją zjadł:/” Widzisz, wpierdzielili sami a teraz cicho siedzą

Seavherne - - Etolin

Wyluzujcie chłopcy, poobrzucajcie się na pw czy coś, w grze a nie na forum Jeden i drugi mądry

Seavherne - - Etolin

Cytat od Wdowiec: „Ty Natan nie szalej tylko wystaw sie na widok publiczny - sama chętnie namawiasz a twojej mordki ni hu hu ;> ” Bo mojej mordki nikt tu nie chce a ty masz ją na co dzień na tsie

Seavherne - - Etolin

Cytat od ChiQ: „Yyyy lustra nie mam ” Z rąsi można, z rąsi !

Seavherne - - Etolin

Wąs najlepszy

Seavherne - - Etolin

Polecam bułkę z chlebem. Pasztet jest dla słabiaków