Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 978.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Denifae - - Dyskusje Samos

Chyba trzeba się skusić na tę betę

• Udało się zostało pogratulować Naszym tego sukcesu. Poziom gry w finale był kosmiczny!

• Dzisiejszy mecz można obejrzeć na Sport1

• Cytat od Larax: „Lepiej niech ulepszą coś innego niż to co dobrze funkcjonuje” Marketowi na forum daleko jest do stwierdzenia – dobrze funkcjonuje. Po prostu wybija się bardziej (patrząc również na brak alternatywy) ponad inne niedopracowane rzeczy, których jest multum.

• Samos Czy wiesz że

Denifae - - Archiwum

Wiele wskazuje na to, że w szkole podstawowej się nie uważało

• Cytat od DarkAchilles.: „Polecam skonczyc gre :)” W końcu Ci się udało

• Cytat od Kirkorr: „I jutro znów wszystkie serwery zapełnią się na 4 h.” I serwery nie wytrzymają przeciążenia, co będzie się wiązać z kolejną awarią

• Chyba powoli trzeba zacząć obstawać spoty w lesie przed dropem szkat blasku

• List do Gnolii I pytanie

Denifae - - Archiwum

Najlepiej bić metki i przy okazji wpadnie ten list. Z tych nowych misji , ta i tak nie jest wcale taka zła. Im dalej w las tym gorzej niestety będzie. Kolejny list drop wabiąc sobie bossa na most, gdzie się przy-blokuje łatwo i heja

• Cytat od ZrobimyToRaz: „Denifae(wgl Ona gra czy ktoś nowy )” Już nie gram – na szczęście skończyłam w idealnym momencie. Co do reszty Twojego postu to przywołałeś stare ale za to jak wspaniałe wspomnienia związane z tą grą. Patrząc wstecz to nawet taki Cinek czy okowielki wzbudzają u mnie jakiś tam sentyment. Teraz sporo ludzi nie wie co to gra zespołowa czy duch tej gry bo w większości sami nic nie osiągnęli. Nie mieli przyjemności tworzyć postaci od zera w czasach, gdzie sporo rzeczy w metku b…

• Ci co chcą jeszcze coś z tej gry wyciągać to pokończyli lub teraz kończą, póki są jeszcze ludki którzy chcą kupić ich graty i postacie. Z czasem miarka się przebierze i nie będzie już komu sprzedawać, bo większość będzie miała wszystko. Więc spieszcie się!!...

A co niby takiego osiąngał

• ZUO?

Denifae - - Archiwum

Cytat od DanteLubiHackowac: „Dzięki wszystkim za odpowiedzi, ale wszyscy się myliliście .” Nie uważam by ktoś się tutaj mylił. To, że ten GM akurat pozwolił Ci na taką zabawę nie znaczy, że kolejny również to zrobi. Sama jak grałam, miałam dropka na niskim lvl’u (sille P i eq z głównej postaci) do tego dobry buff i biłam metki o sporo wyższym lvl od mojego. Jednak gdy chciałam dołączyć do wyższego przedziału lvl’owego podczas eventu to GM dał mi do zrozumienia, że mogę tylko stać i nic poza tym.…

• ZUO?

Denifae - - Archiwum

Bić innymi lvlami metka niż to przedział wykazuje nie można, ale zawsze można przyjść np. szamanką z dobrymi sillami i ładnie wspomóc swojego dropka.

• Pożegnania na Samosie

LadyMarcepan nie jest już moją własnością

• Cytat od blackbib3: „Jest jeszcze sens wracania do gry z srednim eq do pve, żadnym do pvp i średnio rozwinięta postacią? (natracone punkty, 2 skille na P ) (mental)” Nie ma sensu wracać tym bardziej, że po ostatnim evencie finansowo jak również ‘siłowo’ będziesz odstawał jeszcze bardziej od graczy na Twoim poziomie. Chyba, że chcesz zostać ‘nupkiem’ do popychania… Lepiej poszukaj sobie coś nowego, czego przyszłość jest malowana w jaśniejszych barwach.

kokainkaa Ty może powinnaś trochę popracować nad składnią zdania, bo to co zapisałaś w swoim poście jest naprawdę ciężkie do czytania i interpretowania. Chaotyczny ciąg liter

• Dobry samochodzik by sobie za to kupił szacunek za ten wyczyn.

• Cytat od Xandrine: „A można gdzieś zobaczyć ten filmik? Bo sama jestem ciekawa jak to wyglądało” Podbijam!

• Cytat od Jasilie: „No fakt, dropi z elitarnego 9 ogonów, co nie znaczy, że jest jakaś super unikalna, bo takie samo nic z tych szkat leci...” Mogę tylko potwierdzić - sama otwierałam już taką szkatę (jak również Odrodzonego Wodza Orków) i leci to samo badziewie co ze zwykłych bossów. Chyba, że przez te kilka lat coś zmienili